Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А кой ти е казал, че това е чай? Етикетчетата с връвчиците са само за заблуда на противника... :laughing:

 

Атанасе, не съм толкова дебел бре!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

24927.gif

 

Ванката(нетруут)

На мен рибите ми се радват, не са под стрес :). Ето и едно доказателство:

https://www.youtube.com/watch?v=-S0xx3bUoxs

 

Вярно, не е риба, а бозайник, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Ванка, имал ли си срещи с делфини наистина? 

Това е почти авторско клипче. Бях на половин метър в страни. Моята камера не я бях заредил мисля. Плувал съм доста пъти с делфини в открито море. Къде под вода, къде над водата. В Черно море има много, но се плашат от хората като цяло. И даже е по - добре така.

 

edit:

И с хищни акули съм имал среща. Много близка среща. Даже преди 2 месеца за малко се размина да стане инцидент с една. Такава скорост развих под водата....

Link to comment
Share on other sites

Това е едно от основните неща, което може да ме накара да се гмурна. Обожавам делфините!

 

А това отдолу е едно от основните неща, което може да ме накара да не се гмурна. Обожавам акулите...но все пак ги предпочитам на телевизора или на фосили. :grin:

 

И с хищни акули съм имал среща. Много близка среща. Даже преди 2 месеца за малко се размина да стане инцидент с една. Такава скорост развих под водата....

Link to comment
Share on other sites

И даже е по - добре така.

 

edit:

И с хищни акули съм имал среща. Много близка среща. Даже преди 2 месеца за малко се размина да стане инцидент с една. Такава скорост развих под водата....

 

В смисъл по-добре за делфините предполагам...  :grin:

 

Акулата те е подушила, че си сочна мръвка, затова така!  :laughing:

 

================================

 

Откривам, че уиски с шоколад много добре лекува възпалено гърло!

Link to comment
Share on other sites

А това отдолу е едно от основните неща, което може да ме накара да не се гмурна. Обожавам акулите...но все пак ги предпочитам на телевизора или на фосили. :grin:

 

А що бе, и на филе ги обожавам  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Става щуро с подправки във фолио на скара!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Наздраве, Младене, кефиш както винаги. Аз и днес си лекувам гърлото с топло уиски... 

Link to comment
Share on other sites

Става щуро с подправки във фолио на скара!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Наздраве, Младене, кефиш както винаги. Аз и днес си лекувам гърлото с топло уиски... 

 

Абе и мене ме мъчи един грип, ама го лекувам с хюмексгрип и ябълкова ракия + мезета де, даже мезетата ги рупаме и в момента в офиса, нямаме свястна дъска ама и пдч-то върши работа  :grin:

 

790175.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хаха, снимката обаче е култова :)

Офис, работа, цигари, мезе, 10 литрова домашнярка :D Ежедневен купон :)

 

Така ами, работата трябва да върви леко, домашнярката е 7 литрова, и тя е влязла в кадъра, а пък за цигарите в нашата фирма се пуши навсякъде. няма шест пет.

Иначе и колежката пуши вижда и се ръката с цигарата  :laughing:

 

Още малко и ще се награбят по бюрата :)

 

Много са претрупани с бумаги, компютри, мезета, ама не съм снимал на другата страна, там си има голяяям разтегателен диван  :hump:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...