Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами Наздраве, тази вечер обаче съм на вегитариянско, да се прочистя за почивните дни, че пак ще падне плюскане. 

♪♫ Обичам шпската салат, ракия ледена да пия ♫♪  

И утре сутринта ще има:  

♪♫ Шкебмето люто горещо, ми е най-любимото нещо ♫♪

 

790417.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ми, то, май заради почивните дни...на народа му се ще да отпусне душата...пък и пролет иде, не че имаше зима де..., ама друго си е да те огрее Райчо...

Видях го народа, имах "късмета" да се връщам от София в 17:30...... 

 

P.S. за крушките не съм се отказал, ама все не ми остава време да мина да ги взема.

Link to comment
Share on other sites

Нз кво толкова припадат по тия почивни дни, аз си знам, че в понеделник ще има якото изгърбване (поне при нас) щото всяко говедо ще си донесе боклуците в почивния ден "спешно" ... та въобще не се настройвам айляшката.

 

Впрочем сос 1000 острова (или нещо такова) ... със айсбер, крутони, риба тон ... егати кефа. Направо зарязах печените ребра на фурна и само на салатка откарах. До сега толкова пъти да съм го ял тоя сос по заведения и да не съм знаел как се казва... голяма греда.

 

А за събота и неделя... ще си метна летните гуми и джанти, стенд... ако в събота става за разходка няма да е лошо и тва е ... ако в неделя остане време да направя някое десертче ... програмата ще е на 100% - останах крайно ядосан от 2-3 заведения поред от сервираните десерти, та мисля да се развихря :D :D

Link to comment
Share on other sites

Нз кво толкова припадат по тия почивни дни, аз си знам, че в понеделник ще има якото изгърбване (поне при нас) щото всяко говедо ще си донесе боклуците в почивния ден "спешно" ... та въобще не се настройвам айляшката.

 

Впрочем сос 1000 острова (или нещо такова) ... със айсбер, крутони, риба тон ... егати кефа. Направо зарязах печените ребра на фурна и само на салатка откарах. До сега толкова пъти да съм го ял тоя сос по заведения и да не съм знаел как се казва... голяма греда.

 

А за събота и неделя... ще си метна летните гуми и джанти, стенд... ако в събота става за разходка няма да е лошо и тва е ... ако в неделя остане време да направя някое десертче ... програмата ще е на 100% - останах крайно ядосан от 2-3 заведения поред от сервираните десерти, та мисля да се развихря :D :D

 

Аз и в момента работя, че до утре сутринта трябва да предам продукта ; после пък ще работя за друг продукт, който трябва да предам в неделя, а в понеделник започвам трети, който трябва да довърша до вторник. ;)

 

За 1000-та острова - кой точно (на коя фирма)? Защото на отделните фирми 'островите' им се различават от земята до небето. Аз го открих тоя сос преди много години, още когато отвориха първия Макдоналдс в Пловдив и започнах да си взимам салати към сандвичите. След това започнах да си купувам варианта на Heinz, който беше много як, но незнайно защо 2-3 години след това или Heinz прекратиха производството му, или нашите престанаха да го внасят. После съм пробвал на коя ли не фирма - от българските...до Remia и др. чужди, но нито един не беше толкова добър както онзи на Heinz. Сега взимам единствено от оня немския в Билата като някакъв компромисен вариант, щото не е съвсем лош.

 

А по повод третата част написаното от тебе - и аз днес изядох в "Скалата" една външно изглеждаща много яка торта, но като вкус беше....абе, щом оставих 2/3 от нея...сещай се. :unsure:

 

П.П. А за гумите мисля, че още е рано да ги сменяш...изчакай поне да преполови март, че къ'вто е женски месец...може и сняг да натрупа по някое време...

Link to comment
Share on other sites

При мен има специфика, че карам обикновено след 10ч сутринта и до 21ч вечерта. Така или иначе съсипах буквално зимните си гуми тая зима... не виждам смисъл да ги търкалям още, дори да завали за ден-два не ми е проблем да не си карам колата 2-3 дни. 

 

Марката е http://www.vk-bg.com/shop/index.php?route=product/product&product_id=45008за соса. Сестра ми ме светна за тоя сос, тя е вегетарианка, та доста различен поглед има върху някои продукти и манджи. 

 

И някои неща за гумите ми минават на ум ама ся ще пиша в темата за автомобили.

Link to comment
Share on other sites

Хехе. Почивни дни. Почивни дни за добитъка, обслужващия сектор такива неща не признава. Пак добре, че поне на 3-ти почивам, кон да ги уважи..

Link to comment
Share on other sites

Почивните дни са нещо относително.... Тази седмица съм имал точно около 5 работни часа, но пък днес имам да разглобя 6 крилен гардероб, който да подкарам къмто село... Оттам пък трябва да върна и настаня тук в базата ненормалното си куче, преди да съм му пръснал мозъка из двора... Едно е сигурно - пак ще имам весели изживявания с магарето, пардон - Мондеото... И някак си подозирам, че шофирането ще е в утрешния ден... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Има и по-лоши работни места с по-лоши работодатели :grin:

Това никой не го отрича. Видене, аз имам горе-долу същия проблем, само дето е с легло и половин тон други глупости...

Link to comment
Share on other sites

О, аз имам и спалня 180х200 и скрин с огледало за местене. - цялата стара спалня отива на село, защото се почва строеж на детска... Ще видим магарето как ще бъде натъпкано, но засега задържам леглото за гости. А там пък спалнята е пълна със стари боклуци и секции, които пък ще да местя в прадядовата къща, която пък ще да обзавеждам за гости..... И като гледам тоя дъжд дали да не си продължа на Финландия?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Синьо и църно? И тоя скандал е от вчера - или поне сестра ми като тийн ги научава по-бързо из фейса :D :D :D (аз такова не ползвам)

Link to comment
Share on other sites

Половината свят вижда черно и синьо - другата половина бежово (златно) и бяло! 

 

Тук в момента сме в скуиз, тъй като една проста телефонна снимка без никакви ефекти и шашми побърква хората. Аз виждам бежово и бяло/сатен, колегата до мен гледа СЪЩОТО нещо, на СЪЩИЯ монитор и се кълне, че вижда черно и синьо.... 

 

КАЗУСЪТ

Link to comment
Share on other sites

Всъщност и осветяването е гадно, цветовете са изкривени и не може да се разбере реалния в действителност.

Подобна схема използват в хипермакети над зеленчуците и другите продукти... Реално това е някакво сивкаво, осветено по подобен начин и изглежда златно.

Link to comment
Share on other sites

Ха ха ха на лаптопа е черно синьо... На телефона златно и кремаво или бяло.

Ха ха и след 2-3 отваряния явно мозъка пак се ресетна и пак ми се вижда синьо-черна.

Link to comment
Share on other sites

Тука пробвахме на телефон и на монитор едно и също е. Аз и жената го виждаме бяло и бежово, колегата, малката и тъщата виждат синьо и черно. 

 

Няма нужда от коментар на качеството на снимката - всички виждат една и съща. И виждат различни цветове. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...