Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Колежката ти като я гледам какви маникюри е отпрала не ми се мисли кво стаа на дивана! ХАХАХАХА

 

Дранье на кожи за мезетата, как какво? :lol:

 

Недейте така бе момчета, мъжът и е колегата DonRamon  от форума, ще вземе да си помисли нещо човека, няма такива работи, и аз, не, не, не мога да правя такива неща, не, не, не мога  :) Иначе че си е изтупана мадама, спор няма, евала. Да са живи и здрави да се обичат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абре Младенски, майтап да става...ама това не пречи да се посвали някоя и друга кожа...хи-хи-хи...

Видене наздраве!

 

Да де, майтап, майтап ама на голо си е живо е*ане  :lol:

П.П. Всчко е в кръга на шегата разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Ни моа бе, Ники, но пък старателно съм качил още 3кг, което за мен си е жива свинщина....

 

Сега като ми е отрязан и пътя към двора, където по принцип с бъхтане свалям - тревожа се и се чувствам като едно вакло прасе.... 

Link to comment
Share on other sites

Абе колумбийци няма, ама ако дойде огненият дракон...тогава я втасахме. 

photo.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=wBtnb-o0gug&feature=youtu.be

 

 

 

......ама иначе голям хит беше едно време! :thumbsup:

 

https://www.youtube.com/watch?v=nrrMbz-x2Fw

 

 

П.П. Ха! Драконът ми горе ходи в ритъма на песента!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ский ся, ти че си подхранвал драконите с жълтък навремето - едва ли има кой тук да отрече или да се усъмни.

 

Но каквото ТОЙ прави - прави го добре

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=FCiT2w7b840

 

 

YAHEL

Link to comment
Share on other sites

Но каквото ТОЙ прави - прави го добре

....... 

YAHEL

Абсолютна скука. Това повече от 30 секунди без да превъртам не мога да понеса наведнъж. Все едно слушам развалена грамофонна плоча и едно и също нещо е зациклило... даже на моменти като че ли се чува "прескачането" и започва отначало. Хубаво че клипчето прескачаше и показваше ту тук ту там и чат пат някоя готина мацка, но това на живо ще е пълен ужас. Подобна музика като дразнител я слагам горе-долу на кантар с чалгата аз :P Айде леко по-добре, но ми е трудно да изтрая подобно нещо. Дори с усилие на волята ако много се налага и то пряко сили - 15 минути максимум.

Link to comment
Share on other sites

Гласуваха ли заема, тяхната кожа? Че беше със спрян звук телевизора на бачкането и не разбрах...

Link to comment
Share on other sites

К*р баце... Протеста беше от има-няма 150 човека общо комуняги и атакисти(което си едно и също де)...А будното българско стадо.... мемеееееее....

Link to comment
Share on other sites

Заема, покрива в голямата си част старите заеми, и заложените дефицити до 2018... А големия проблем е що ги няма реформите по проблемите водещи до тези дефицити. Щото ако ще си я караме така, наистина няма значение кой е на власт.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна скука. Това повече от 30 секунди без да превъртам не мога да понеса наведнъж. Все едно слушам развалена грамофонна плоча и едно и също нещо е зациклило... даже на моменти като че ли се чува "прескачането" и започва отначало. Хубаво че клипчето прескачаше и показваше ту тук ту там и чат пат някоя готина мацка, но това на живо ще е пълен ужас. Подобна музика като дразнител я слагам горе-долу на кантар с чалгата аз :P Айде леко по-добре, но ми е трудно да изтрая подобно нещо. Дори с усилие на волята ако много се налага и то пряко сили - 15 минути максимум.

На тоя трак специално има 4 различни мелодии, които вървят по едно и също време, а и едно нещо не се повтаря човече от 8 такта, защото парчето на клипа е мискирано и повтарящите се части са изрязани.

 

За мен пък много натоварващи са някои произведения на класическите композитори. Такъв хаос е на места, че направо ме вкарва в депресия. Прекалено много неща се случват, като голяма част от тях са напълно несвързани хармонично с останалите неща, които се случват. Тотална какафония. Чувствам се безсилен докато ги слушам...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна скука. Това повече от 30 секунди без да превъртам не мога да понеса наведнъж. Все едно слушам развалена грамофонна плоча ....

 

За мен пък много натоварващи са някои произведения на класическите композитори. Такъв хаос е на места, че направо ме вкарва в депресия. Прекалено много неща се случват, като голяма част от тях са напълно несвързани хармонично с останалите неща, които се случват. Тотална какафония. Чувствам се безсилен докато ги слушам...

 

Дедо ме кефи! И вокса ме кефи! И двамата са откровени до болка! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна скука. Това повече от 30 секунди без да превъртам не мога да понеса наведнъж. Все едно слушам развалена грамофонна плоча и едно и също нещо е зациклило... даже на моменти като че ли се чува "прескачането" и започва отначало. Хубаво че клипчето прескачаше и показваше ту тук ту там и чат пат някоя готина мацка, но това на живо ще е пълен ужас. Подобна музика като дразнител я слагам горе-долу на кантар с чалгата аз :P Айде леко по-добре, но ми е трудно да изтрая подобно нещо. Дори с усилие на волята ако много се налага и то пряко сили - 15 минути максимум.

 

80.png

 

Гласуваха ли заема, тяхната кожа? Че беше със спрян звук телевизора на бачкането и не разбрах...

 

След опит за сбиване между Сидеров - перхидроленото човече :laughing: - и други депутати, гласуваха го и го одобриха с голямо мнозинство. 

Link to comment
Share on other sites

Пак почвате с глупостите и споровете за цвят, вкус, мирис, музика, тинтири минтири. Виден-е- горното "правило" е 100% приложимо и срещу теб, спрямо неговата гледна точка. Така, че е безсмислено - даже го махни. Твоето мнение е умно, неговото глупаво но от твоята камбанария. От на друг е друго, и те така.

Link to comment
Share on other sites

Принципно много отдавна я пеем тази песен за мненията на тема вкус и цвят, та затова вече вместо да се обяснявам, поствам картинки с кратък текст.  

Link to comment
Share on other sites

Аз пък...що се касае до музика....мога да слушам всичко....или 'айде да съм по-честен - почти всичко. :laughing:  Толкова неща от какви ли не стилове и епохи съм изслушал през живота си, че когато ме питат каква музика обичам да слушам...отговарям, че обичам да стоя на тихо. :P  Но иначе ми се е налагало да слушам какво ли не - от траш и чалга...до додекафония... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Гласуваха ли заема, тяхната кожа? Че беше със спрян звук телевизора на бачкането и не разбрах...

Няма абсолютно нищо лошо в това да се теглят заеми в момента, даже би било глупаво да не се теглят, тъй като лихвите са на рекордно ниски нива! Проблема е как, за какво и от кого ще бъде усвоен този заем...

Link to comment
Share on other sites

 

ЕйА аз пък си проверявам пощата преди малко....и не е като да не са ми предлагали милиони и преди, ама днес - цели 3 писма: от някакъв генерал, от някаква нигерийка и от някаква, даряваща в името на Бог (всъщност подозирам, че и тримата са си от Нигерия). Ех тоя мързел...ако се бях навил да им пиша, сега щях да имам за 2-3 вили на Карибите, яхта и няколко ферарита... ;)

 

Не ми върви и това си е - пак са ми пратили пари, а тоя път FBI не ги пуска да ми влезнат в сметката....гадове такива...а тоя специален агент Майкъл ако ми падне... :woot

 

FBI Headquarters

935 Pennsylvania Avenue, NW

Washington, D.C. 20535-0001

 

This is to notify you that huge funds valued at 8.3million Dollars have been transferred into your account. This transfer was stopped today by the Federal Bureau of Investigations (FBI) because our verification showed that you do not possess the Diplomatic Immunity Seal of Transfer (DIST) to show that this fund is legit and rightly belongs to you.

 

Do reply to this e-mail so we can direct you accordingly where you will obtain this legal wiring document to fully authorize the crediting of your fund into your main account.

 

FBI Anti-Terrorist and Monetary Crimes Division

Special Agent, Michael J. Heimbach

FBI's Washington Field Office

 

 

....чудя се дали има някой на света, дето продължава да им се връзва....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...