Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Те вече са се спиртосали...особено Виден:

 

....в който ходя повече от 10 години с всички напи коли....

 

...каквото и да пише, все на пиене го избива. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшш кви са тия цени на Пампорово бе - 3 фасула, 1 бира, 1 кола и 1 татарско кюфте - 50лв

 

Наем на шейна за 2 часа - 5лв

 

Кафе, газирана вода и кола - 10лв... 

 

Тия хора взимат по-скъпо и от Новотел Пловдив бе... егати... нали народа ужким бил беден

 

 

 

ПС: Прощавайте

Link to comment
Share on other sites

Аз лично винаги в аванс съм ти простил, прости ми и ти  :grin:

 

Кому чепа дириш в тая клоака? Пак евтино шейна са ти дали..  :laughing:

 

===============================

 

Васе, гледам едни селфита в опасна близост до бързеи... Едни измъчени, бледи фиНОзомии, сякаш кОпали лозе на 50+ на сянка... Яко е да с чилват джака и водката в реката, но - бъдете по-осторожни :beer:  

Link to comment
Share on other sites

Шшшшш , Видене, пак взе да пишеш някък неразбираемо, това от мохитото по обет лие или другото следобед  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Кому чепа дириш в тая клоака? Пак евтино шейна са ти дали..  :laughing:

 

A къде да ида за един следобед (няма и толкова) малко на въздух и малкия да покара шейна? Хижа Здравец нещо не ме кефи особенно

Link to comment
Share on other sites

ОсобеНо там трябваше да идеш - от снимки на приятели видях чудесни неща миналата седмица, а и съм сигурен, че няма да ти свалят 3 кожи. И за един следобед??? До Пампорово? Никога не бих тръгнал по никакъв начин... Ти си минал деня в път.... 

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшш кви са тия цени на Пампорово бе - 3 фасула, 1 бира, 1 кола и 1 татарско кюфте - 50лв

 

Наем на шейна за 2 часа - 5лв

 

Кафе, газирана вода и кола - 10лв... 

 

Тия хора взимат по-скъпо и от Новотел Пловдив бе... егати... нали народа ужким бил беден

 

 

 

ПС: Прощавайте

И народа "беден", и търговците алчни...

По-добре да си бяхте направили някаква храна отколкото да ги правите богати тея мизерници.

П.С.Добро утро.Не ми се работи. :shy:

Link to comment
Share on other sites

Дедо...как можа там бе?! Виден е прав. Аз само на Боровец ходя по изключение и то щото ползваме служебна база, в която можем да си готвим и прочие. Отдавна зимните КУРорти съм ги зачеркнал, а това лято като гледам, ще отеба и морските. 

Link to comment
Share on other sites

Като те гледам как ти пишеш, разбирам защо ти идва неразбираемо  :laughing:

 

Кое не ти е ясно?

 

Е, та и аз съм вече на няколко ичкии по това време та за това  :grin:

Тази сутрин вече всичко ми е ясно  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И народа "беден", и търговците алчни...

По-добре да си бяхте направили някаква храна отколкото да ги правите богати тея мизерници.

П.С.Добро утро.Не ми се работи. :shy:

 

A беше пълно с "бедни гърци". 

 

Пампорово ме кефи и ми се ходеше на кулата да изпия 1 кафе ама времето беше кофти и така и не стигнахме дотам. 

 

Фасула иначе си беше прекрасен ама цените на студенец бяха 7 звездни... пък нали ужким народа много беден... и заведението беше пълно... и видях 2ма от моите съученици от началното училище, които се оплакваха как няма работа, парите са малко и т.н. В същото заведение. 

 

Някак ако заведението не беше пълно можеше да се съглася че народа е беден, ама като за капак видях и моите 2ма апапи нещо ми идва прекалено объркано...

Link to comment
Share on other sites

Ми Дедо не си бил в Правилното заведение.Има едно точно до котвата. Фасула вътре е 4лв.пърленката е към 2.50.Малко по-нормални цени ;) 4 човека се наядохме за 40-50лв. 

Ти си седнал на централните пейки,а там дерат яко.

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшш кви са тия цени на Пампорово бе - 3 фасула, 1 бира, 1 кола и 1 татарско кюфте - 50лв

 

И аз никога не успях да си обясня този феномен, докато живях в България. Тук на другия край на света не забелязвам такива контрасти. Навсякъде си е почти еднакво скъпо. В повечето ресторанти в града да речем вечеря за двама души с леко пиене (две-три наливни Стели) в приличен ресторант излиза около $70. Буквално същата цена (в рамките на грешката от около $5) ми идва и в ресторантите на ски курорт номер едно в света. Бъргърите и бирата в барчетата по пистите във високите части идват разбира се по-скъпо, но разликата е около 20-30%, а не в пъти.

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден четох статия, в която описваха картинката в другата клоака - Банско. И много правилно споменавах - в най-елитни ски курорти в Австрия и Швейцария, цените на място не прескачат с повече от 10-15% тези в градчето. У нас обаче ден година храни и много обичат знака Х в математиката. Тва по Х2, Х3, някога по Х5 и нагоре отива.... 

Link to comment
Share on other sites

За това догодина 1 седмица в Австрия.Един приятел беше намерил няква къща за 4души

 

 

 

Запазил съм този апартамент за каране в ски в Mayrhofen, Австрия, от 1ви до 7ми март (6 нощувки), доста удобно с неработния 3ти март. Две спални по две места всяка. Заради неприятна контузия няма да мога да отида. Курорта е страхотен и карта за 5 дни каране там е 180 евро. Ако някой иска да го вземе, цената е около 1070лв за целия период (265лв / човек), нека ми пише, ако не до няколко дни го канселирам. Мои приятели ще са в друг апартамент в същата къща, евентуално могат да осигурят и транспорт. https://www.airbnb.com/rooms/2796492
Link to comment
Share on other sites

 

===============================

 

Васе, гледам едни селфита в опасна близост до бързеи... Едни измъчени, бледи фиНОзомии, сякаш кОпали лозе на 50+ на сянка... Яко е да с чилват джака и водката в реката, но - бъдете по-осторожни :beer:  

 

 

Споко, всичко беше изчислено.....бледите физиономии са в следствие на гайдарите и стабилното количество алкохол който спомогнаха да се изпие първата вечер.... :) 

 

 

пс : тва е най-хубавото нещо на тоя свят, кОр за Галакси и всички други дупки ! 

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да ми се мазниш с твоите дадености :grin:

RaptoR-е,в Лидл продават чехска бира Argus MAESTIC и по мое скромно мнение си заслужава. :thumbs-up:

Argus_Maestic_cimke_e_sortesztek_blogspo

 

P.S.Трябва да ми дадат някъв бонус,че им хваля стоката тез...

Link to comment
Share on other sites

Някой да е бил до магазина за бира на центъра? Много хвалби, много нещо, аз не знам на какво мяза изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Аргуса пък е ебахти лоу левъл пикнята :) Това ако е бира, аз съм прима балерината на Болшой театър. Никой в Чехия не пие Аргус, само разни смотани имигранти, че е тънка лайсна.

Link to comment
Share on other sites

Аргуса пък е ебахти лоу левъл пикнята :) Това ако е бира, аз съм прима балерината на Болшой театър. Никой в Чехия не пие Аргус, само разни смотани имигранти, че е тънка лайсна.

Звучи идеална като за... сещате се кой. Този който уж пие "бира".

 

Не се сдържах :lol:

Link to comment
Share on other sites

галакси, ти да не я купи от новооткрития лидл на източен? Аз одеве минах от там и видях, че са го отворили вече, а до преди месец и нещо беше още на основи о_О
Но пък е супер, че точно там има лидл, защото ми е на един х*й разстояние и вече няма да пазарувам от смотаното лекси. Язе си ляйквам лидл и тва си е!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...