Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Те повечето са така. Майка ми примерно не го обича особенно Вивалди понеже било повърхностна музика, а пък той бил женкар и ходел в някакъв манастир ужким за да свири ама всъщност оправял наред монахините.

 

ПС: Специално за Виден: http://wmbriggs.com/post/15417/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

22912.gif

Дедо, понеже си ни принцеса....

 

11960.jpg.

 

И една за Ангел. "Ама моля Ви се, какви педераси! Сега това се нарича гламур. Макар че аз голяма разлика не виждам".

Link to comment
Share on other sites

Сега това се нарича гламур.

За това си има българска дума (нямам идея защо руснаците използват директната транскрипция от английския glamour) - блясък (в смисъл на моден, тузарски и прочие).

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ама просто не се връзва с идеята. Затова съм го оставил така. Ти като чуеш гламур, за блясък ли се сещаш първо или за дамско списание?

Link to comment
Share on other sites

Ти като чуеш гламур, за блясък ли се сещаш първо или за дамско списание?

Бе де да знам, никога не съм се интересувал от женски списания, та първото, което ми идва на акъла е блясък. :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Искам да свържа два рутера безжично. То аз съм ги свързал де, виждат се, и софтуер има даже"....

:wtf:

Link to comment
Share on other sites

Все едно беше вчера, а са минали точно 7 години, откакто сме заедно... :love

 

7948616a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Яж зеле,моркови,цвекло,ряпа   :D  Да не са био ? 

Ядеше ми се марулки с краставици... Не са био обикновени краставици от Събота пазара

Link to comment
Share on other sites

Те и лятото вече не са кой знае колко хубави..... вече сигурно 2-3 пъти хвърлям домати и краставици щото са с вкус на найлонова торбичка.... 

Link to comment
Share on other sites

Турски, гръцки, а вече и българските имат вкус на всичко друго, но не и на това, което изглеждат. Веднъж дори бях изумен на едни домати от Билата - ям, а нямат никакъв вкус...ако щете вярвайте...никакъв! Явно от матрицата са забравили да им добавят вкуса, че да заприличат на домати. :P

Link to comment
Share on other sites

Краставиците са си баш 4.50 българските - току що купих. Не са лоши, но тая цена за родна стока си е бая шамар... Особено като се има предвид, че всички наши големи производители научиха химическите шмекерии на гърци, турци, холандци и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Някой педераст или няколко педерастчета са разбили вратите на избите в цялата кооперация тая вечер. Как никой не ги е чул майка им дейба мръсна! Ей, долна сган! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Краставиците са си баш 4.50 българските - току що купих. Не са лоши, но тая цена за родна стока си е бая шамар... Особено като се има предвид, че всички наши големи производители научиха химическите шмекерии на гърци, турци, холандци и т.н.

 

това имах предвид....вече и българските не са кой знае какво... 

 

пс : чери доматите все още има нормален вкус, аз почти цяла зима други не взимам

 

 

иначе такава следобедна закуска изпрасках че вече 3-ти час ми е тежко..... 

 

aa685953fa1bb1904528387270078764.jpg

 

вратни пържолки на тиган без олио, 4бр. домашни яйчица пак без олио и няколко чери домата за разкош...... 

 

пс2 : кОр за холестерола и постите  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно!!!! Васе, ти си се напукал обаче с тая комбинация... Сядай сега да се парнеш с нещо! 

 

Аз тази вечер съм на Финландия и морски истории - миди, калмари, риба тон.... Впоследствие ако не ме домързи може да спретна едни хапки с хайвер или аншоа... Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Мислим да не пием тая събота/неделя.....че мноо ми се насъбра напоследък, да не се заричам обаче че така стават най-големите напивания....  :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Еми, наздраве!

Днес на постен котлет във вино и картофки по специална рецепта....ммм. Наздраве казах ли?

 

П.П. Видене, как го ядеш т'ва аншоа?

Хич не ме кефи, пък съм фен на морските...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...