Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Боли ме за Болен! Просто наистина правят ревизия на местожителствата, затова питам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Mоже би единственото хубаво нещо са тапите за контакти. Там ВИНАГИ е добре да си сигурен. 

Аз като малък тия тапи от контактите ги вадех и си играех като ги слагах и напасвах отново в контакта...

Link to comment
Share on other sites

Хм, одеве явно са правили нещо (профилактика може би). Както и да е. Вземи си ся тази песен. Посвещавам я на теб и твоите красиви уши! :moon:

Link to comment
Share on other sites

.... Вземи си ся тази песен. Посвещавам я на теб и твоите красиви уши! :moon:

 

Мерси за 'ушите' - и жена ми все така ме ласкае...ако реши ме остави, ще взема да се оженя за тебе, че вече съм свикнал с комплиментите за ушите и няма да усетя разликата... :popcorn:

 

Не разбрах само за песента, какво да я правя? Да си я взема къде, пък и ако е лично за мене...ще трябва да й плащам авторски права, че да я ползвам...и т'ва "ся" не го разбрах също - добавил си погрешка едно "с" или просто така си пишеш "сега"...ама пък ако е второто, после би трябвало да напишеш "тая", щото изречението става по-благозвучно....абе изобщо...днес си ми много неясен... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Мерси за 'ушите' - и жена ми все така ме ласкае...ако реши ме остави, ще взема да се оженя за тебе, че вече съм свикнал с комплиментите за ушите и няма да усетя разликата... :popcorn:

 

Не разбрах само за песента, какво да я правя? Да си я взема къде, пък и ако е лично за мене...ще трябва да й плащам авторски права, че да я ползвам...и т'ва "ся" не го разбрах също - добавил си погрешка едно "с" или просто така си пишеш "сега"...ама пък ако е второто, би трябвало да напишеш "тая", щото изречението става по-благозвучно....абе изобщо...днес си ми много неясен... :zzz

Кой ще е мамата и кой таткото?

Не друго, ми в една евентуална, официална бъдеща кореспонденция с Вас, да знам как да се обръщам.

Link to comment
Share on other sites

Аз като малък тия тапи от контактите ги вадех и си играех като ги слагах и напасвах отново в контакта...

 

Както казах и в другата тема - има тапи и тапи. Боклуците падат и без да ги пипаш понякога...

Link to comment
Share on other sites

Па знаеш ли го... То тая днешна младеж както се е изтарикатила..., кат нищо може да те изненада и с близнета :beer:

 

П.п. Тва беше към Пламен, а не към теб, Мисир с мисир....

Link to comment
Share on other sites

Ония с двата милиона змиорки на летището са ги пуснали в домашен арест...не че е толкова интересно, ама чак сега разбрах как се казвал единият от тях, само че поради домашното ми възпитание няма да го назова публично. :FU:

Link to comment
Share on other sites

Ония с двата милиона змиорки на летището са ги пуснали в домашен арест...не че е толкова интересно, ама чак сега разбрах как се казвал единият от тях, само че поради домашното ми възпитание няма да го назова публично. :FU:

Според мен това трябва да му е малкото име, познавам доста китайци носещи това име, като самите китайци май пишат първо фамилията. Не съм 100% сигурен, но китайците, които познавам с тези имена на английски си го изписват като собствено име (а може да има и такава фамилия, кой знае, китайска му работа). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-напред е фамилията при китайците и корейците, после собственото и бащиното. Това е заради дълбоко вкоренената в културата им почит към предците.

Link to comment
Share on other sites

Най-напред е фамилията при китайците и корейците, после собственото и бащиното. Това е заради дълбоко вкоренената в културата им почит към предците.

Мдам, имаше нещо такова. Освен това нашите журналя нарочно го пишат с "й", заради търсения ефект, но самото име трябва да се изписва в българската транскрипция с "и".

Link to comment
Share on other sites

То и при японците е първо фамилията. Явно в онзи регион са така. Вече малзийци, филипинци и т.н май не са така.

Link to comment
Share on other sites

А бе, къде е бат Ицо, да не е верно изял Банннана, или се цупи на някого? Че нещо много замря тука от как го няма.

Link to comment
Share on other sites

Умрял е Желю Желев.

Какво съвпадение! На 1.02.2015 год. България "погребва" и тъжи официално за първия демократично избран Президент в своята история, който като учен документално е изследвал фашистката идеоплогия и аргументирано излага факти, които показват, че нацистката и комунистическата политически системи, не само нямат съществена разлика, но ако имат, те не са в полза на комунизма. Точно на тази дата преди 70 год. в името на народа са екзекутирани над 2000 българи, обявени от Народния съд за фашисти. За сравнение, в Нюрнберг, където международен трибунал съди истинските фашисти са издадени 12 смъртни присъди. Колко бавно се затварят раните на историческата несправедливост. 70 години по-късно последиците на този режим в българското общество са все още посевместни.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...