Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Луканка вече вземам много рядко. По-скоро сушеница - "Троянска" на КФМ. И тя не е перфектна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хммм, нямал съм такива забележки до сега. Не го казвам за да спорим ами просто наистина само от тях взимам. Иначе каква взимаш, принципно не страдам от лоялност към някаква марка, интересува ме да няма боклуци вътре.

 

Луканка вече вземам много рядко. По-скоро сушеница - "Троянска" на КФМ. И тя не е перфектна.

 

Ето за това с Виден си ги правим, знаем какво има вътре и вкуса си е като едно време.  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

В Лидл по-скъпите шоколади са супер.Има един вътре с бисквити OREO.Много е добър.От лидл си взех и термо бельо.Супер е за сега :D 

Link to comment
Share on other sites

Кво те кара да мислиш, че аз не си правя?

 

Теб ко те кара да си мислиш, че аз си мисля, че не си правиш? Просто коментирате за купешки.

Link to comment
Share on other sites

Дръгнем езиците, че глей кво е заспало. Аз бях много предубеден за едно лидълско термобельо - за работа на студено е ок, за спортове не съм го тествал.

Link to comment
Share on other sites

Дам, стига човек да има място и време ... няма по-добро.

 

Време се намира, човека дето ги прави и в неделя работи, а балкон нямаш ли, за някоя друга бройка и на простора съм ги сушил  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще правя, че от бая време ми се бяха дояли.

 

Купих необходимите продукти, сварих макароните, домързя ме да продължа нататък по рецептата и ги изядох със сирене :D

Link to comment
Share on other sites

Купих необходимите продукти, сварих макароните, домързя ме да продължа нататък по рецептата и ги изядох със сирене :D

ХАХАХАХА, защо ги вариш предварително, аз ги изсипвам в тавата, разбивам 4-5 яйца добавям 700-800мл мляко захар на око, и пакетче ванилия поливам ги и във фурната, те се сваряват и запичат след това.

Link to comment
Share on other sites

Ти мож да пробваш вожа по анадолски.....

Ай да ходим да наливаме!

 

П.п. Може и след като пробваш вожата.

Link to comment
Share on other sites

Днес положихме в земята дядо ми, един от най-уважаваните ми роднини. Беше ми най-мъчно да гледам баба ми, с която са изкарали 63 години заедно.

 

Разбира се, местните медии, веднага изкопирани от 24 Гафа побързаха да скалъпят такава нелепа история, че... не знам, тия хора нямат капчица съвест. Да се чудиш, да беснееш ли, да плачеш ли... След политическия ни "елит", следващите за бесилото трябва да са журналистичните отпадъци...

Link to comment
Share on other sites

Днес положихме в земята дядо ми, един от най-уважаваните ми роднини. Беше ми най-мъчно да гледам баба ми, с която са изкарали 63 години заедно.

 

Разбира се, местните медии, веднага изкопирани от 24 Гафа побързаха да скалъпят такава нелепа история, че... не знам, тия хора нямат капчица съвест. Да се чудиш, да беснееш ли, да плачеш ли... След политическия ни "елит", следващите за бесилото трябва да са журналистичните отпадъци...

Бог да го прости.

Дай Боже на всеки такъв дълъг брак.

 

За другото - знам, че те е яд, ама едва ли има смисъл. Важното е ти и тези, в чийто живот е присъствал с добро, да го запомните.

Link to comment
Share on other sites

Младенски дай малко мезе   :D

 

Заповядай градски на гости, и по-смучещите съфорумци също сте поканени (тука дет си въртим моабета за шльоковицата) ще ядем и пием  колкото можем да поемем и още толкова, днес взех и втората смяна на рибиците, този път по-малко 15кг утре ще ги осолявам и на другия ден в подправки и на терасата обесени.

И ракия има, от 270л вече остана към 245л но има, не е като даняма, ябълкова ароматна като я пиеш мирише хем на пий пак, хем на дувар.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Днес положихме в земята дядо ми, един от най-уважаваните ми роднини. Беше ми най-мъчно да гледам баба ми, с която са изкарали 63 години заедно.

 

Разбира се, местните медии, веднага изкопирани от 24 Гафа побързаха да скалъпят такава нелепа история, че... не знам, тия хора нямат капчица съвест. Да се чудиш, да беснееш ли, да плачеш ли... След политическия ни "елит", следващите за бесилото трябва да са журналистичните отпадъци...

 

Лека му пръст, и Бог да го прости, запомни го, в най-щастливите му моменти.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е получавал честитка от военното?

Ти пък да не би да вярваш на делириумните брътвежи на Болен!?! :blink:

Танасе! Да не би да си зобал родопски калмари?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...