Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

#КОЙ е пак номер едно?

Не мисля, че са наредени в някаква класация. Просто са наредени. Няма причина в тази селекция Банкси да е най-горе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

То не се мисли, то се чете:

 

StreetArtNews has just revealed the 25 most popular street pieces of 2014. With little to no surprise, Banksy takes the #1 spot with his spy stencil mural that was painted in Cheltenham, home of the UK Government Communications Headquarters.

 

 

The year’s ranking takes us around North Africa, Europe, North America and Asia, offering a superb variety of style and imagery from some very talented artists that you definitely need to keep an eye out for.

 

Link to comment
Share on other sites

За тва си купуваш маслини зелени с бадем вътре :) Там със сигурност няма костилки ;)

Много са яки. Ама скъпи да му се не види.

Link to comment
Share on other sites

Много са яки. Ама скъпи да му се не види.

 

Колко да са скъпи...поне тия от Билата, дето ги купувам....

 

 

АХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАААА

 

Агент Павел. :D

Link to comment
Share on other sites

Към 16-17 лв. килото бяха.

 

Не стават за ежедневна консумация.

Link to comment
Share on other sites

Хм, 8 лв. е супер, но точно в Кауфланд съм ги гледала няколко пъти (съответно съм вземала няколко пъти) на 16-17 лв. Сега може да са паднали, да не повярваш. Скоро ще ходим и ако има... мммммммм. Благодаря за инфото.

Link to comment
Share on other sites

Към 16-17 лв. килото бяха.

 

Маслините с бадем са между 11 и 12 лева килото. 8 не съм виждал никога, нещо странно ми звучи, може би изткъл срок евентуално. На тая цена са маслините с босилек и чесън. След това са тези с чушле. Стойте далече от Кауфланд - личен съвет.   

Link to comment
Share on other sites

Маслините с бадем са между 11 и 12 лева килото. 8 не съм виждал никога, нещо странно ми звучи, може би изткъл срок евентуално. На тая цена са маслините с босилек и чесън. След това са тези с чушле. Стойте далече от Кауфланд - личен съвет.   

Къде вече? То не остана. Няма наблизо Лекси, нито Триумф. Едно не ми харесва в Кауфланд, че от някои неща няма никакъв избор. За друго досега не съм имала и дано да нямам проблем.

Link to comment
Share on other sites

Лидл ми е толкова смотан и противен. Няма никакво разнообразие и всичко е пакетирано. Само за определени неща ходим там и то рядко.

Link to comment
Share on other sites

Лидл ми е толкова смотан и противен. Няма никакво разнообразие и всичко е пакетирано. Само за определени неща ходим там и то рядко.

 

Аз в Лидл освен за някой инструмент, поларче или нещо подобно не ходя. Общо взето не им отразявам много хранителните артикули.

Link to comment
Share on other sites

Колбасите, сирената и месата, както и някои шоколоди са доста по-читави от останалите вериги.

Link to comment
Share on other sites

Конкретно месата са ужасяващо гадни - лично мнение (суровите мръвки в пластмаси). Сирене пък приоритетно избягвам да купувам друго освен на Забърдо . Колбаси освен на Тандем други не купувам - под колбаси само разни филета и луканка. За месце, ясно само Ритон. Пък те точно тез не ги предлагат.

 

Инак спрямо Кауфланд бих ги предпочел примерно.... но най-често посещавам Лекси и Пикадили, но Пикадили май вече няма да го посещавам щото го купиха собствениците на Карфур.

Link to comment
Share on other sites

На Тандем луканка ми оцвети пръстите и разяде ножа. Дали съм си купил втори път, как мислиш?

Link to comment
Share on other sites

Хммм, нямал съм такива забележки до сега. Не го казвам за да спорим ами просто наистина само от тях взимам. Иначе каква взимаш, принципно не страдам от лоялност към някаква марка, интересува ме да няма боклуци вътре.

 

_________________________

Абе преди време бяхме говорили за перални из темите ... мамицата им ... днес или утре ще трябва вече окончателно да се реши и вземе... 

 

общо взето бая стабилно заглеждам https://www.youtube.com/watch?v=XsPkyYvnPSg#t=46 помняче ми бяхте казали ида е с многоъгълни дупчици... гледах и ElectroLux 1686 (

ама е със сензорни бутони... не ми вдъхват вяра
Link to comment
Share on other sites

Искам макарони на фурна!

 

Тази вечер ще правя, че от бая време ми се бяха дояли.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...