Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

image-Windows-10-MacBook-ad.jpg

 

Представянето на Windows 10 от преди няколко дена :D

 

Windows а!?! Е що всички са с Aple  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защото по-добър лаптоп от MacBook Pro за момента няма. Евентуално Lenovo X1 Carbon... но той е само 13" няма 15

 

Почти си прав, но само ако си го ползваш с Windows.

Link to comment
Share on other sites

Я да продължа писаниците с вокса тук, че отидохме съвсем в офтопик

 

Ами не. Не е на място тая с влака, защото е пълна тъпотия. Тълкуването ти на фразата е погрешно в случая.

За това: "Моята приятелка може въобще да не ти хареса на теб, а за мен е перфектна." правилната заучена фраза е "- Всеки си има вкус. Казало кучето и си облизало задника."

Проблема с ползването на такива фрази е, че са правене на вятър на устата без да имат абсолютно никакъв ефект. Повтарянето на едно и също нещо в случая го лишава от стойност. Може да се ползва заучена фраза, но не и такава, която всеки е чувал през живота си стотици пъти.

Отговорка - Да. Мечта ми е да командвам, а и ми помага да си избивам натрупани комплекси. Затова и започнах да пиша пак във форума. Много негативна енергия ми се събра от самоосъждане и започна да ми се засилва депресията. Затова се върнах на това приятелско и слънчево място. Да си избия комплексите по перфектните и самовлюбени потребители. Живея в злобата си и ръчкането на психиката и настроението на околните ми доставя малкото удоволствие през сивият ми и еднообразен ден. Затова се заяждам с иначе толкова поучителните ти и индивидуално насочени съвети.

От твоя страна е егоистично да не споделяш натрупаният житейски опит в този аспект от живота си. Трябва ти по-голяма аудитория. Издай книга най-добре. "666 крилати фрази за болно сърце." Те хората са интелигентни. Ще се сетят и самички.

От сърце ти пожелавам никога да не гиполучаваш тия самоубийствени наклонности, които така или иначе не се придобиват, а те налягат. Да видиш как живота ти се срива пред очите ти. Може да пишеш на хората, които са изгубили работата си, близък човек и/или партньор и верни приятели в кратък срок от време. Кажи им ""Живота продължава", а да - и иди на психиатър щото си болен"" и давай напред с мисълта, че си помогнал.
 

Peace out.

 
WOW, ще знам да се допитвам до теб следващият път преди да използвам някоя фраза, можело да има по-подходяща. Да сложим и по едно Approved by woox  ?:)
 

Забелязваш ли, че първо беше в нападателна позиция, опитвайки се да ме поучаваш, а сега се държиш като ощипана мома ? 

 

Какви са тези глупости за комплекси и т.н. ? Да, чел съм ви споровете из форума и схващам на къде биеш, но аз лично да съм ти писал такива дивотии? 

Трябва да те разочаровам за самоубийствените настроения - не съм такъв човек. Или не може да бъдем различни ? 

И въобще от къде дойде това за самоубийствата? Някакъв тийн пише за "тежкият" си любовен живот, и вече заговорихме за самоубийства? Wtf dude ?!?! Изживяваше се като някаква drama queen ли ? 

Примера с хората претърпели трагедия е абсолютно грешен. Ситуацията няма нищо общо.

 

Съвсем учтиво ще ти предложа да се успокоиш, а ако не можеш, насочи драматичните си избухвания към някой друг.

 

И ако не си разбрал - нямам нужда от одобрението ти за да напиша нещо. Ще направиш услуга и на двама ни ако не правиш опити да ми затваряш устата :)

Link to comment
Share on other sites

 

И ако не си разбрал - нямам нужда от одобрението ти за да напиша нещо. Ще направиш услуга и на двама ни ако не правиш опити да ми затваряш устата :)

 

 

Не съм. Аз все пак ще си се опитвам да налагам собственото си мнение над останалите. Обясних защо. Крилата фраза - нямам.

 

П.П. И drama queen го разбираш грешно като изказване, защото в контекста няма никаква връзка.

Link to comment
Share on other sites

П.П. И drama queen го разбираш грешно като изказване, защото в контекста няма никаква връзка.

 

Сериозно ? Ах, гаджето скъса с мен, какъв огромен проблем, ще си остана завинаги сам/сама, света свърши, няма причина да живея вече, блаблабла ... drama queen :)

Ако все още не разбираш - urban dictionary :)

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ? Ах, гаджето скъса с мен, какъв огромен проблем, ще си остана завинаги сам/сама, света свърши, няма причина да живея вече, блаблабла ... drama queen :)

Ако все още не разбираш - urban dictionary :)

 

Това вече е drama queen и пак не точно. Не виждам обаче как е вързано с "дискусията".

Link to comment
Share on other sites

здърпаха

Рийли? :nugget:

 

Днес времето беше почти пролетно. Радва ме и фактът, че денят се увеличава. Въобще - красота!

На ви ся и поздрав.

Link to comment
Share on other sites

 

Два трола се з  дърпаха

 

Рийли? :nugget:

 

 

А аз питам - къде е третия трол? Не питам "кой", щото на този въпрос в BG никой не ще да отговаря... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Начи ако искат хората да се заяждат на лично нали, че съм на път да избухна, а вчера мноо боб ядох и нещата са .... взривоопасни :)

Не стига, че трябва бат Ицо да чета, ами сега и тия двамата почнаха :D Ще се оплача на някой модератор да си влезне в ролята и тогава е видите вие...

Link to comment
Share on other sites

Начи ако искат хората да се заяждат на лично нали, че съм на път да избухна, а вчера мноо боб ядох и нещата са .... взривоопасни :)

Не стига, че трябва бат Ицо да чета, ами сега и тия двамата почнаха :D Ще се оплача на някой модератор да си влезне в ролята и тогава е видите вие...

Кажи на мен, аз ги познавам. Може да не съм модератор и да модер(л)ирам на хората мненията, за да си избивам комплексите за малоценност, от това че са ме тормозели големите в училище, но имам връзки, с които си избивам комплексите, така че всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

Рийли? :nugget:

 

 Рийли!!!

Аз пък щот днес съм много милитаристично настроен (за тва и черпих Танас с косми) и хич не ми е до лиготии. Мога да кажа на експерта по страдане след не добри обяснения в любов, а също така и на кандидат експерта, че най добрият начин да покажеш на една жена, че я обичаш е като и връчиш букет от метла, опакован в престилка и с чифт пантофи като панделка! Всичко останало са лигавщини и кришнарщини, пък който и квото ще да казва!

Толкоз по въпроса от мен.

Ай и от мен един... милитаристически поздрав ;)

https://www.youtube.com/watch?v=To1JTLtJC1w

Начи ако искат хората да се заяждат на лично нали, че съм на път да избухна, а вчера мноо боб ядох и нещата са .... взривоопасни :)

Не стига, че трябва бат Ицо да чета, ами сега и тия двамата почнаха :D Ще се оплача на някой модератор да си влезне в ролята и тогава е видите вие...

Оплачи се ве, майна!

То тук само на спам са го обърнали.... и на душевни сърбежи, мерени на телефони, антивирусни и прочее шитня.... :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Защото по-добър лаптоп от MacBook Pro за момента няма. Евентуално Lenovo X1 Carbon... но той е само 13" няма 15

Дядо, като отявлен ценител на качеството, ще те помоля да си кажеш мнението за ACER S7. 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле(сотбиса) има 2 думи специално гледах в ГУГЪЛ !!! 

ама ти реши да се заядеш :D 

 

Ае яш един шотгъл у главътъ

 

Link to comment
Share on other sites

Галине, слуюиха се случки и затва само една игра направих, демонска паламарка да та ниже.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...