Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Продължавам напред :lol: Има още 2 бутилки домашно вино,които трябва да се изпият.Ма е доста силно :D Каберне+Мерло 50/50 

 

Домашно ма човека прави 2 тона сяка година :D 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

 

Нищо подобно. Ако това беше така то в Тексас жив човек нямаше да е останал.

 

Освен това защо всеки предполага, че оръжието ще бъде насочено срещу теб. То е повече от явно, дори за малките деца, че ако някой вече е извадил патлака и го е насочил срещу теб, то ако ти тепърва да тръгнеш да го вадиш - няма да успееш да го изпревариш. Работата е там, че хората не сме вълци единаци и винаги има и други хора наоколо.

 

1. Ами колко да иде - колкото има в пълнителя най-много. Съмнява ме някой да носи резервен, освен ако не отива на стрелбище. Поне измежду моите познати, които имат - нито един не носи резервен пълнител. Това оръжие се носи с цел самоотбрана, а не водене на война

 

2. ОК. Значи според теб психически нестабилните хора са повече от тези, които осъзнават какво правят? Я пак? Считаш, че 80% от хората ако им избият чивиите ще изтрепят половината квартал ли? Верно?

 

3. Никой не те кара ти да носиш оръжие, но помисли кой в момента има. И реално забраната какъв ефект има изобщо? Кой е възпрепятстван да се сдобие и ако случайно се сдобие какво може да му се случи? Т.е. какво е предвиденото наказание за това?

 

Между другото в Германия преди Хитлер е било разрешено на населението да има оръжие. В Русия преди Сталин също. Хитлер по днешните стандарти си е направо "фешън" - пацифист (ужким - той е прокарал закона против свободната продажба на оръжие), защитник на животните, вегетарианец...

Това, че ще има други хора наоколо въобще не означава, че някой от тях ще е въоръжен. В Америка като им е разрешено да носят оръжие да не би всичките да ходят препасани ?

Не си представям офис служителите да ходят въоръжени например. 

Въпроса ти относно коя част от населението е преобладаваща - нормалните или психично болните, е и обясненито защо повечето хора не биха ходили въоръжени. Повечето хора се чувстват в безопасност, не живеем в Латинска Америка, по улиците ни не е нормално да се стреля - съответно защо бих мъкнал оръжие със себе си ? Излиза, че нормалните хора така или иначе не биха се възползвали от тази екстра, или по-голямата част от тях не би. Но на всички които искат да злоупотребят с оръжие ще им стане много по-лесно да се сдобият с такова. 

 

Прочетох и останалите мнения, и само мога да се радвам, че  Младенски и Гадо са добре. Но това поне според мен са изолирани случаи. В крайна сметки дори сега, ако някой има желание би могъл да се сдобие с огнестрелно оръжие, но след доста по-сериозна проверка до колкото ми е известно. И хората които имат нужда от такова, поради една или друга причина - притежават. Но това е обосновано притежание, а не просто защото на някой му е скимнало. 

Link to comment
Share on other sites

От няколко дена чета безброй всевъзможни претенции към карикатуристите - какво и как да правят.

Аз някога натяквал ли съм, че искам читателят да е достатъчно интелигентен, добре подготвен и с чувство за хумор?

 

 

Чак сега виждам тоя велик лаф на Комарницки...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ай честито мързелуване.Само гадното е като трябва да я изпразваш :D
edit:Ние имаме от 15 години миялна и да ти кажа по-добре е от на ръка.Реално ти с 60 градуса вода да искаш не можеш да си измиеш чиниите на ръка  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ники, какво ти влияе толкова силно, почти фашистки напоследък? Що не идеш направо да застреляш Станишката?  :laughing:

 

Само него ли бе? Баси ти ме подценяваш :) Аз захвана ли се с това ще гледам да си свърша работата докрай. 

 

Сега да не вземеш да плакнеш чиниите преди да ги слагаш в миялната :)

 

Няма да е лошо да ги накисва преди да ги сложи с миялната. И да изхвърли кокалите от тях :)

Link to comment
Share on other sites

Сега да не вземеш да плакнеш чиниите преди да ги слагаш в миялната :)

Егати!!! Ся остава да започне да я прави тази грешка с изплакването, то после да не ми се обади за да му взема някой лев.....

Link to comment
Share on other sites

Кокалите е по-добре да ги хвърлиш :) Само е важно филтъра да го миеш на 3 дена по веднъж, че почва да миришИ.


Няма ли най-после да свършат тези именни дни!

Link to comment
Share on other sites

Доживях еМаг да ми върнат ДЕФЕКТЕН продукт БЕЗ да е отремонтиран... 15 дни над 30 дневния срок... ше пия една студена вода, ще пиша на Господари на Ефира и тва ...

 

А одеве бях на имен ден... (обяд) ... майко туй домашно вино как влиза... неам думи... с жената почти опаткахме едно шише 2.5л (уж кротък обяд трябваше да е)... Водката с Касис е мнооо яко нещо.... докато не наредиш мозайката на терасата или в двора и видиш как всичко е оцветено в касис - поне 2 пъти за една вечер. Тогав авечее забравяш за касиса за поне година-две.

 

Наздраве за Насковците, че днес черпят...  :drunk:  :drunk:  :drunk:

 

________________________

П.П.- Няма такива уроди като шофьорите на БМВ и шофьорите от Смолян... особено по пътя за и от Пампорово.

 

П.П.П. - Минах през Печелбаре... Чепеларе... без да ме глоби патрул ....  :effemine2:  :effemine2:  :effemine2:

 

П.П.П. - Трябва да си взема видерегистратор че само разни образи срещах по пътя.

Link to comment
Share on other sites

НАЗДРАВЕ! 

 

А ония горе в Балкана са абсолютно изперкали... Верно, че знаят всеки сант от пътя като пилот от Ф1 писта, но това си е жива психария... 

Link to comment
Share on other sites

Доживях еМаг да ми върнат ДЕФЕКТЕН продукт БЕЗ да е отремонтиран... 15 дни над 30 дневния срок... ше пия една студена вода, ще пиша на Господари на Ефира и тва ...

 

А одеве бях на имен ден... (обяд) ... майко туй домашно вино как влиза... неам думи... с жената почти опаткахме едно шише 2.5л (уж кротък обяд трябваше да е)... Водката с Касис е мнооо яко нещо.... докато не наредиш мозайката на терасата или в двора и видиш как всичко е оцветено в касис - поне 2 пъти за една вечер. Тогав авечее забравяш за касиса за поне година-две.

 

Наздраве за Насковците, че днес черпят...  :drunk:  :drunk:  :drunk:

 

________________________

 

П.П.- Няма такива уроди като шофьорите на БМВ и шофьорите от Смолян... особено по пътя за и от Пампорово.

 

П.П.П. - Минах през Печелбаре... Чепеларе... без да ме глоби патрул ....  :effemine2:  :effemine2:  :effemine2:

 

П.П.П. - Трябва да си взема видерегистратор че само разни образи срещах по пътя.

Класиката в жанра и последен писък на модата във вътрешния дизайн, Коста е винено червено, напръскано с кюфтета.... Питай Стоил и Виден ако не вярваш (или пък Даринка) :))

А мен в Чепеларе или Хвойна никога дори не са ме и спирали, а не е като да не съм минавал дори и в моменти, когато движението дори е било отбито през КПП-то....

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли - ГАЛИЦИН, КАКВО НАМЕРИХ !!!! 2010 - годината на Срещата.... Един Кебап одисей! 

 

d2wjBgd.jpg

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли - ГАЛИЦИН, КАКВО НАМЕРИХ !!!! 2010 - годината на Срещата.... Един Кебап одисей! 

 

d2wjBgd.jpg

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Ъъъ.... Говори с Весо.... Аз нищо не мога да кажа, дагоеа... Не Весо, де... Ама пък като се позамисла, що да не и него? Секси пич е все пак, а и никой не може да ме разнежи така, както той...

 

П.п. Черешовата бира е ГАДНА!

Link to comment
Share on other sites

Уайлдър май отива към мач с Кличко. Това негро е канара. 201 санта и бицепс като глава ми. Един удар и ще ми правят 40-ка после. Ще е интересно да ги видим двамата, а аз дори не гледам бокс да го еВа.

Link to comment
Share on other sites

Доживях еМаг да ми върнат ДЕФЕКТЕН продукт БЕЗ да е отремонтиран... 15 дни над 30 дневния срок... ше пия една студена вода, ще пиша на Господари на Ефира и тва ...

 

 

Ако ще правиш нещо, брой ме и мен. Имам две гаранционни карти с попълнен номер на артикул вместо сериен номер и малка кореспонденция с абсурдно некомпетентен отговор от тяхна страна.

Link to comment
Share on other sites

 

Доживях еМаг да ми върнат ДЕФЕКТЕН продукт БЕЗ да е отремонтиран... 15 дни над 30 дневния срок... ше пия една студена вода, ще пиша на Господари на Ефира и тва ...

 

 

 

 

Ако ще правиш нещо, брой ме и мен. Имам две гаранционни карти с попълнен номер на артикул вместо сериен номер и малка кореспонденция с абсурдно некомпетентен отговор от тяхна страна.

То вече писах на КЗП... Чакам отговор. На господарите днес мисля също да пиша.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...