Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ники - демек водата е мокра - знам и затова те пускам по тая пързалка... Едва ли някой тук от нас му е нужно да ползва т.нар. защити, но ти не позна човека на снимката или се правиш, че не си го видял... Ей ти топ секюрити де

Ъъъ кво? Топ секюрити? Дори не искам да започвам в каква грешка си...

 

За ползването на т.нар. защити нещо не стоплям какво имаш предвид

И в тоя ред на мисли да се върнем на снимката  :laughing:

И какво за г-н Нортън? (признавам дори не обърнах внимание - предния път не погледнах кой е на снимката) Помня че съм успявал да прецакам компютър с инсталирано NIS с някакви активатори съдържащи лайна в тях. Не успя да ги хване... е и ?

Link to comment
Share on other sites

Добре - стопляш, че си на една пързалка - имаме напредък  :grin:

 

Ники, помниш ли еуфорията около Нортън? На ДОС ниво още... Изгради се там име, всички офис системи го лапнаа....

 

По времето, в което ти си отсвирил Рахнев - адмирации за което, аз откраднах НОРТЪН - ама фул макс 3Д, дето викат селяните....  Еми машина за 1200 долАра палеше сабаля тамън като си допушех цигарата....  :laughing:

 

 Инак да знаЙш мноу защитена!!!

Link to comment
Share on other sites

Ский ся, аз нямам потребление на тия продукти от твой тип, в смисъл компа е за бъзик, не за бизнес, но има една проста максима, която такива като теб - от кухнята - знаят. 

 

Едно нещо работи ли - не го бъзикай и не го сменяй....

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се сдържа да не ти задам една задача с повишена трудност. Как ще се справяш с Regin?

Това не е потребителски комерсиален вирус. Не съм запознат с него, а и такива дълбоки инфекции са ми извън компетенцията. Няма кой да ме научи да ги издирвам и премахвам. Ако някой може да ми каже каква материя по-точно да попрочета, за да се самообразовам по темата - ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Абе, някой знае ли убав въздушен тунел из България, че ся няма пари за парашутни скокове, а ме е зачесала крастата?

Ред. Нема нужда, парашутните скокове се оказаха по-еврини.

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за синузита и водолазите. Моя тъст също ми е казал, че помага. Едно време, още по бай Тошовото,  са го пращали на курсове и вика редовно идваха хора. Спускат ги на 10-15 метра, омажат цялата маска и ги качват оправени. Омазват-я, защото от налягането всичката гадост от синуса избива през носа и изтича. Та ако има възможност - пробвайте го, който има проблем.

Link to comment
Share on other sites

Какъв сандвич си направих само:

 

Една препечена филийка (има един хляб черен със някакви семки - уникално вкусен е), намазана с малко масълце отгоре за аромат

Върху нея тънко резенче домат

Върху домата малко филаделфия и отгоре едно парче филе

Върху филето още малко филаделфия и малко парченца маруля и отгоре на всичко това малко кашквавалче

 

Ммммммммм.

Link to comment
Share on other sites

Абе, де го бат Ицо, да не го е хванал грипа та липсва   :))  :blink:

Link to comment
Share on other sites

Какъв сандвич си направих само:

 

Една препечена филийка (има един хляб черен със някакви семки - уникално вкусен е), намазана с малко масълце отгоре за аромат

Върху нея тънко резенче домат

Върху домата малко филаделфия и отгоре едно парче филе

Върху филето още малко филаделфия и малко парченца маруля и отгоре на всичко това малко кашквавалче

 

Ммммммммм.

Дедо няма нищо по-убаво от домапен хляб ;) Таз пък филаделфия кво толкоз й се кефиш не мога да те разбера :D 

 

Бат Ицо май изяде банан или се разсърди :D 

Link to comment
Share on other sites

Дедо няма нищо по-убаво от домапен хляб ;) Таз пък филаделфия кво толкоз й се кефиш не мога да те разбера :D

Какво и е на филаделфията? Някакво крема сирене или топено сирене върши същата работа ама аз предпочитам филаделфията или някое друго подобно. То и без това се слага мъничко от нея като подправка

 

Бат Ицо май изяде банан или се разсърди :D

Ако е първото ще е тъпо, защото лятото така беше замрял форума а реално той го "раздвижи"

Дедо, с тия умалителни...

Защото изпитвам едни такива топли чувства към храната си :)

Link to comment
Share on other sites

Има Филаделфия със сьомга - кутийките се олизват до блясък :)

А що не си купиш обикновена филаделфия и пушена сьомга :P 

Link to comment
Share on other sites

А що не си купиш обикновена филаделфия и пушена сьомга :P

 

Щото цената скача малко над разумното за домашни сандвичи :) Иначе съм съгласен, голяма вкусотия е, особено с леко препечени филийки. Като цяло със сьомга не можеш да сбъркаш.

Link to comment
Share on other sites

Ееееей хора, края на работното време е, има и гладни тук дет седим пред мониторите и дъвчем цигара след цигара и пием негърска пот вместо кафе. 

Потекоха ми лигите от вас. Сега ще трябва да се обаждам на жената да ми донесе от фурната пазламичка със сусам, па като я цепна през средата и изтръскам хладилника вътре, след това я пльосна на тостера и си отворя едно хубаво изстудено Пиринско.....Малиииийййййййй.  :Drool:  :beer:  :censored2: мамата.

Link to comment
Share on other sites

Бах ва в гастрономите. Филийка с олио, цървен пуперец и малко солчица (AKA циганска баница) FTV! :moon:

Ама с домашен хляб ! И хубав пипер :D

 

Младенски аз от обяд съм на вино :D Колегите пък с пури и уиски се качиха на покрива :D 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...