Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бе Танасе то и гардеробите на Икеа искат мислене.2 часа докат го сглобя,а не е като да няма стъпки кое къде се слага ;)

 

Моя хладилник се е заледил яко и в неделя ще го размръзявам :D Странното е че си промени шума и сега е по-тих от преди :D Може и зареждане да иска.Щото е втора ръка и ние не сме го зареждали :lol: 

 

Галине като се постопли времето ще ти го донеса ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На ИКЕА как не те беше срам, да ги сравниш с майсторски гардероб бе! Галине, знам! Ма има и чалъмлък. Моа ти снимам хладилника, да чуеш колко е тих :D

Link to comment
Share on other sites

По-късно(и няколко литра бира отгоре) - имам баси добрия обзор за тайм лапс фотография. Пешо, ти и твойта половинка сте официално поканени да ни дойдете на гости. 

Link to comment
Share on other sites

http://www.theverge.com/2015/1/21/7865701/hololens-video-preview-microsoft-ar-headset

 

На теория много добре,но на практика ще видим кво ще стане :D Мисля си че технологията не е напреднала толкова,че тва да вади добра картина.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност технологията я има. Не забравяй, че това са само две стъкла, които стават непрозрачни в определена част и на тях се проектира плосък образ, останалото го сглобява мозъка :) Също като слушането на долби съраунд със слушалки.


Даже предвиждам до 10-тина години да си ги носят по улиците, както сега си носят тапите, а компютъра автоматично да избира къде да се проектира неговата информация за да не пречи на реалната информация, която възприемаме. А билбордовете всеки ще ги вижда с различни реклами :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който се занимава или разбира от дограма? Не ми се дават 20лв само за посещение, предпочитам, ако мога, сам да си поправя нещата.

Link to comment
Share on other sites

Aко отворят Арена с REAL 3D ще съм доста често там. Честно казано в пъти повече ме кефи от другия тип който е в Синема Шити.

 

Старото Фламинго беше с такова 3Д. Новия Eccoplexx не е.

 

Някой цени и срокове за полагане на мокет може ли да ми каже, ако е полагал скоро, че нещо съм решил да сменям тотално подредбата на стаята си и ще взема да сменя и мокета. А от един гардероб тръгнах..... Винаги става така..

 

Гардероб > Гардероб и секциите > Гардероб, секции, поставка за телевизора и правилно разположение на тонколоните > Смяна на всичките мебели, интериорната врата и мокета, и тотално пренареждане на всичко.

Link to comment
Share on other sites

Ми ..... кво да ти кажа. Дано мога да си го позволявам. :D

Миналата година си купих колата, за да мога да ида на морето...
От тогава ми върши работа и не съжалявам, че съм я взел де, но от там започна цялото търсене...

Link to comment
Share on other sites

Мокет или мокетни пътеки? Разликата в цената варира от 10лв/12лв линеен метър за пътеките и 8/15лв за квадратен метър при мокета. Това на базата на Домко и още няколко магазина, като на нас в Домко ни харесаха най-много. Цена за полагане не мога да ти кажа, както и срокове - това май си зависи от майсторите. Аз пътеката я сложих за около 2 часа - 300х80см мокетна пътека, с лепилото, и около 2 часа, за да изсъхне.

 

Ред. За пренареждането -- http://room-arranger.en.softonic.com/. На нас ни спести много нерви. Само си измери нещата с точни размери, за да имаш наистина реална представа кое и как.

Link to comment
Share on other sites

То върху ламината след тва ще иска да сложи килимче :D

 

Килимчето идват ти го вземат от къщи и ти го връщат изпрано. С мокета няма как да стане тази работа.

Link to comment
Share on other sites

Мокет или мокетни пътеки? Разликата в цената варира от 10лв/12лв линеен метър за пътеките и 8/15лв за квадратен метър при мокета. Това на базата на Домко и още няколко магазина, като на нас в Домко ни харесаха най-много. Цена за полагане не мога да ти кажа, както и срокове - това май си зависи от майсторите. Аз пътеката я сложих за около 2 часа - 300х80см мокетна пътека, с лепилото, и около 2 часа, за да изсъхне.

 

Ред. За пренареждането -- http://room-arranger.en.softonic.com/. На нас ни спести много нерви. Само си измери нещата с точни размери, за да имаш наистина реална представа кое и как.

Мокет. Аз цените на мокета ги видях горе - долу. За монтажа ме интересуваше специално, защото само цените на Домко видях.

 

Аз за пренареждането homestyler на Autodesk ползвах и home planner на Pottery Barn, но нещо не ме кефи, че няма всичките типове мебели. Ще погледна и тази твоята.

 

Паркета не придава същия уют, а и боклуците по него вървят на кълбета. Трябва всеки ден да се чисти. Нали си купих нова прахосмукачка. Остава мокет да не може да ми изчисти...

 

Притеснява ме, че навсякъде пише някакви срокове от по няколко дни, а аз трябва и да спя някъде все пак. :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не съм много впечатлен от него (пред 2 месеца го пробвахме на едни машини) .... доооста беше неоптимизиран. Дано финалната версия да е доста по-добра.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...