Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ей затова аз моите ги пуснах да си почиват. В подобни дни никой не работи тъй или иначе (или ако работи е максимум 3 часа). По-хубаво да си починат хората и да се радват, че имат такъв добър шеф кат' мен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ей затова аз моите ги пуснах да си почиват. В подобни дни никой не работи тъй или иначе (или ако работи е максимум 3 часа). По-хубаво да си починат хората и да се радват, че имат такъв добър шеф кат' мен :)

+1  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

 Честито на Виден, живи и здрави да сте и дано да е момче.....знам че искаш  :drunk:

 

 

Ей затова аз моите ги пуснах да си почиват. В подобни дни никой не работи тъй или иначе (или ако работи е максимум 3 часа). По-хубаво да си починат хората и да се радват, че имат такъв добър шеф кат' мен :)

 

+1 

Абсолютен факт. 

 

 

 

 

Минах през руският магазин, това е буквално най-доброто място за купуване на водка + подходящи мезета  в Пловдив, да не говорим че повечето водки са на смешни цени и до сега не е имало случай да целвам с кофти спирт.......нещо което не мога да кажа за повечето уискита до към 100лв.  

 

пс : Утре има бая сериозен шанс да отказвам алкохола  :lol:

Link to comment
Share on other sites

 Честито на Виден, живи и здрави да сте и дано да е момче.....знам че искаш  :drunk:

 

 

 

+1 

Абсолютен факт. 

 

 

 

 

Минах през руският магазин, това е буквално най-доброто място за купуване на водка + подходящи мезета  в Пловдив, да не говорим че повечето водки са на смешни цени и до сега не е имало случай да целвам с кофти спирт.......нещо което не мога да кажа за повечето уискита до към 100лв.  

 

пс : Утре има бая сериозен шанс да отказвам алкохола  :lol:

Къде го този руски магазин да ги видим водките :D

Link to comment
Share on other sites

Ей затова аз моите ги пуснах да си почиват. В подобни дни никой не работи тъй или иначе (или ако работи е максимум 3 часа). По-хубаво да си починат хората и да се радват, че имат такъв добър шеф кат' мен :)

Къв шеф си ти бе, Ники.... Ти си БоК!

Link to comment
Share on other sites

Берьозка, разбира се... Васко, вземи си пелмени и уралски масловки, бира Жигули. Иначе цените на алкохола са силно завишени, но пък има резон.

Link to comment
Share on other sites

Пелмените на Берьозка са едни от най-гадните! Който има мерак, да си направи сам.

Link to comment
Share on other sites

да ама не щото ми е лошо и неам пари 

 

п.п Повече няма да пия !!!

 

Нямаш пари, щото не си готин като мене. :evil Това е положението...обичат ме хората, даже и без да ме познават лично...и дават ли, дават...

 

 

My wife and I have awarded you with a donation of $ 1.5 million Dollars from part of our Jackpot Lottery of 161,653,000 Million Pounds, send your name, address, phone to (colin.chris-weir@qq.com) for claims

 

View http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-glasgow-west-18801698

 

We await your earliest response and God Bless you.

 

Regards

 

Colin & Chris Weir

 

 

П.П. А второто ти изречение е запазена марка на друг - не плагиатствай! :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Съединителят на Алфичката май сдаде багажа. Не май, ами направо - едва се прибрах на 3-та, другите не влизат и тва си е. Като гледам из нета 300 лв не ми мърдат. Наздраве...

Link to comment
Share on other sites

Съединителят на Алфичката май сдаде багажа. Не май, ами направо - едва се прибрах на 3-та, другите не влизат и тва си е. Като гледам из нета 300 лв не ми мърдат. Наздраве...

 

Виж си нивото на спирачната течност (обикновено тя се ползва и от помпата на съединителя), ако е ниско може или не е сменяна скоро може също да не искат да влизат ;) Може и помпата/помпите на съединителя да са фира... има бая опции. Мърдай до някой сервиз на въженце и да гледат... и ако сменяш съединителя ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си сменяш и спирчаната течност и правиш ревизия(ако модела позволява) на помпата на съединителя (уплЪтнения, буталце и т.н.) за да няма след 3-4 месеца "пак сменям съединител... ЗАЩО?" Спирчанта течност е еВтина, гумичките за помпата и те са еВтини при повечето модели които позволяват обслужване... добре е човек да е сигурен в тия неща. 

 

Минимум течност DOT4/4.1 а ако можеш си вземи DOT5.1 ;) успех

Link to comment
Share on other sites

В замяна на това пък "уплатнения" е само веднъж. :P

 

@host, не се впрягай, преди малко по новините на ТВ7 един репортер така наблегна на бомбандировките в Мариупол, че направо ми бомбандира ушите...сефте...какво ли още не съм чул по телевизията от хора, дето би трябвало да държат изпит по правоговор при кандидатстване за работа...

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Ми бързах да му го напиша на човека ... извинявам се за грешните буквички... трябва да взема един коректор да си пусна при набор на БГ ... той форума май имаше настройка ама не помня от къде беше?

 

____________________

Не било от форума, а от IE ... проклети майкрософтски изчадия... нЕа начин да се върна на IE

Link to comment
Share on other sites

Оооох, прибрах си и останалата РАКИЙЦА от Калофер, вече мога да съм спокоен до края на есента, ракия бол, мезета също, утре ще осолявам още рибица. Абе общо взето тази година се уредихме, живи и здрави за догодина ще му мислим.

Хайде наздраве сега. Тук до бабека резнах да пробвам и от прошутото дето дадох да ми направят, станало е страхотно. Общо взето това ми минава в момента през главата.

 

787070.jpg

Link to comment
Share on other sites

БААААААААААААААААААААААААААААН за такава като него. Как не ви е срам да слагате такива неща тука. Как се спи сега.

Link to comment
Share on other sites

Майка ми има персиец, ама се води руска персийска и е с доста плътна и гъста подкосменица, освен това е рижав.

А, да... И му се шмули на хайванеца, та две не види...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...