Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Логично беше. То нито реклами виждах(може би заради добавките), нито пари за сайтовете - та направо не знам как се издържаха. Но там като студенти си държахме 2-3 сайтчета далечната 2002-2003 :) Хубави времена.

Link to comment
Share on other sites

Днес е някъв късметлийски ден. Обадиха ми се, че утре съм на интервю в Ментел, намерихме си апартамент 3 стаи + голяма кухня, 2 тераси на добро място за 440лв... Ся остава само да вземат малката обратно на ясла...

Link to comment
Share on other sites

Не пренесохте ли багажа в Хасково. Нали търсеше някакъв транспорт? Или го разпродадохте преди тръгването?

Link to comment
Share on other sites

Днес както си играя World of Tanks и в една от битките като се завихри един луд скандал на тема атентата в Париж... Направо не можах да повярвам...  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

ЧРД на жена ми, да е жива и здрава, все така весела и засмяна!  :love  :wub:  :love

Link to comment
Share on other sites

Продължавам от другата тема, че там става много спам...
 

Къде са тези 15 годишни панелки? Аз за такива не се сещам. Най - новите за които знам, вече са на по 20+ години. Честно казано това би ми било последен избор като място за живеене.

 

И на 20 да са, пак ми изглеждат по-добре направени и по-просторни от 90% от новото строителство. Останалите 10% - там е ебаси цифроманията...и то за гол апартамент, само на замазка. Тристаен, поне 65 квадрата реална жилищна площ, за около 35k еврака няма ново строителство (Едит: от северната страна на Марица! Такива квартали, дето искат винетка - не ми трябват). До колко си заслужава да дам още 10 отгоре, като тея 10 горе-долу ще ми стигнат да оправя и обзаведа апартамент на 20 години...

 

И новото строителство не е цвете за мирисане. До сега не съм попаднал на качествено построено и изпълнено.

 

Именно! Най-пресният ми пример е комплексите Оазис - отврат от всякъде. Лъжат хората с ниски цени, които реално не са толкова ниски... 

 

 

 

 

Галя, честито ти рожден ден. Жива и здрава да си! А на Жоро му пожелавам много да го слушат! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като оставим настрана местоположението, другите компоненти в цената на жилищата могат много да варират. Особено извън таргета "възможно най-евтино", който е 95% в БГ предвид доходите на хората. Малко мръдне ли се от тази ценова група у нас, вече липсва достатъчно предлагане, за да може да се регулират цените на материалите и нещата бързо почват да хвърчат в космоса.

Link to comment
Share on other sites

И на 20 да са, пак ми изглеждат по-добре направени и по-просторни от 90% от новото строителство. Останалите 10% - там е ебаси цифроманията...и то за гол апартамент, само на замазка. Тристаен, поне 65 квадрата реална жилищна площ, за около 35k еврака няма ново строителство (Едит: от северната страна на Марица! Такива квартали, дето искат винетка - не ми трябват). До колко си заслужава да дам още 10 отгоре, като тея 10 горе-долу ще ми стигнат да оправя и обзаведа апартамент на 20 години...

Ти направо искаш да ти го подарят, че даже и пари на ръка да ти дадат. Хубавите неща са скъпи. Аз закупих няколко имота наскоро. Имам доста отстъпки от цената и пак е по - висока от споменатата от теб. Намира се и ново качествено строителство, но не е много масово.
Link to comment
Share on other sites

Да бе, искам...за 45 има напълно обзаведени, под 10 годишни апартаменти... Казвам около 35 - може и 38 ако има смисъл. А и новото, качествено строителство колко струва? Ако може, дай някаква ориентировъчна цена на квадрат на ЛС?

Link to comment
Share on other sites

 

Оказа се, че момечето ми е съсед в София... в един вход живеем. Снощи разбах от съседи, приятелката му е добре, спасило я това, че не е носела колан.

 

Къде са тези 15 годишни панелки? Аз за такива не се сещам. Най - новите за които знам, вече са на по 20+ години. Честно казано това би ми било последен избор като място за живеене.

 

 

Миналата година септември си купихме с жената. Оказа се, че това е най-новия панелен блок пуснат в София - 1999 година. Проетките разбира се са от онези времена :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, искам...за 45 има напълно обзаведени, под 10 годишни апартаменти... Казвам около 35 - може и 38 ако има смисъл. А и новото, качествено строителство колко струва? Ако може, дай някаква ориентировъчна цена на квадрат на ЛС?

Свестните имоти са около 500-600 евро и нагоре до към 800 за квадрат. Говоря за такива в Мараша, защото други не съм гледал.

Link to comment
Share on other sites

Свестните имоти са около 500-600 евро и нагоре до към 800 за квадрат. Говоря за такива в Мараша, защото други не съм гледал.

Мда което за Пловдив извинявай е безумна цена... Като онзи кирлив уж луксозен комплекс на пещерняците зад Планет 750 евра на квадрат  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...