Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Винаги може да се мине по пътя популярен преди години - кооперация - събирате се група желаещи, купувате място, наемате строител. Убеден съм, че няма да ви легне по-евтино.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да бе, искам...за 45 има напълно обзаведени, под 10 годишни апартаменти... Казвам около 35 - може и 38 ако има смисъл. А и новото, качествено строителство колко струва? Ако може, дай някаква ориентировъчна цена на квадрат на ЛС?

 

Ето ти ТУК за 450€ кв/м този е голям с две спални. И ТУК от 340- 380 кв/м

Аз преди 7г панелката я взех за 470 кв/м

Link to comment
Share on other sites

Ето ти ТУК за 450€ кв/м този е голям с две спални. И ТУК от 340- 380 кв/м

Аз преди 7г панелката я взех за 470 кв/м

 

Да де, ама говорим за качествено, а не за Оазис, на които мазилките в Оазис 1 вече им падат... На всички е ясно, че квадратурата, която предлагат е с около 30-35% общи части, та съпоставимата цена става над 470, че и повече. Това, с което печелят е, че осигуряват 100% финансиране при покупка на изплащане.

Link to comment
Share on other sites

Ето ти ТУК за 450€ кв/м този е голям с две спални. И ТУК от 340- 380 кв/м

Аз преди 7г панелката я взех за 470 кв/м

Такива огромни блокове са такава депресия, че не ми се говори. Аз съм в кооперация с 10тина комшии само и пак едвам се разбираме...

 

Преди години като търсихме апартамент агентката ни показва някакви на 400 евро квадрата - два прави ъгъла нямаше... минаваме по Жан Жорес и показваме една кооперация, която я строяха Калисто-Мати и казваме - ето това изглежда сега хубаво ново строителство и онази подскочи като ужилена "ама вие знаете ли колко пари искат тези? че те по 550 евро на квадрат ги продават и ние работим с тях". Обаждаме се после директно на Калисто-Мати - въпросната кооперация, нищо че беше в строеж вече всичко беше разпродадено. На онази цена от 550 евро на квадрат...

Link to comment
Share on other sites

Внимавай какво си пожелаваш, че като нищо съвсем скоро може и да стане..

Че си прав, прав си, ама явно е безумно трудно да се озаптят ненормалниците по пътищата и явно трябват крути мерки.

Link to comment
Share on other sites

Амии щото офиса ни е на цар Освободител.Пък тоя секретар щял да влиза в президентството.И са се насрали,че мое го дупне някой :D Та утре нито на терасата на покрива може да се ходи,нито може да отваряме прозодрците,които гледат към булеварда.Още от днеска бяха почнали да затварят сичко.Утре сутринта нз как ще стигна до работа :D 

Link to comment
Share on other sites

Ако е за дупването, много по-лесно могат да го онодят на Брюксел, като кацне. Точно кат свърши моста, от страната на Монетния двор има баси добрата позиция за РПГ разчет.

Link to comment
Share on other sites

И моите, за това ги топя в Бъд Лайт...тя и без това за друго не става :D

 

Которе, сега е момента да кажеш на кака ти да си купи Фокус :D :D. Имам един с всички екстри седан и един хечбек. Разликата е в кожата, навигацията, парктрониците и още няколко глезотийки. Да го ева много хубави ги правят от вътре тия коли. Или може би като караш цял живот коруби и Форда почва да ти харесва :D.

 

Гадо, въпросното БМВ с еФтините части дето го пожела от преди няколко страници се оказа пълно дърво + мръднал навътре мотор + никви екстри...fuck that ;). Ще чакаме другия ТИР(аж) :D :D. Може пък да изкочи 335i :ролейс: :D :D

Link to comment
Share on other sites

Миришат ми краката.

 

Слагай си по едно пакетче ванилия в обувките (без да го късаш), и ги сменяш веднъж седмично. Така си решаваш проблема. Аз преди ме беше страх да влезна някъде на гости, от както разбрах за трика нямам никакъв проблем да се събуя, сваляш маратонките и аромат на торта ммммм   ;)  :)

Link to comment
Share on other sites

Не е ли по лесно да си излекувате гъбичките?

 

Не винаги миризмата е от гъбички, просто има хора на които краката им се потят повече и в следствие на това миришат.

Link to comment
Share on other sites

Що ми се струва, че сотбиса изобщо нямаше предвид миризма на крайници. Аз поне разбрах, че не му е до форумни срещи, хеле пък в София.

Link to comment
Share on other sites

Звучи интересно, но не убиват ли тези пакетчета? И не се ли късат лесно? 

Изобщо не се усещат, те са много тънки, но за сметка на това са учудващо здрави, на 5-6 ден стават прозрачни, и аз ги изхвърлям. 

Link to comment
Share on other sites

Баси...Трябваше да убият човек,за да науча къв е :notify:

А ми е интересно колко още ще помпят с тази безмерна фантазия медийното пространство бездарните журналя-убийството било показно???Ами ,за да не е показно да вземе килъра да прибере грижливо трупа в подходящ черен найлонов чувал и отнесе някъде ,където я го открият я не след години.Тъпи журналя. :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Т'ва... журналистите... Имах един колега от университета. Много готин тип. Стана журналист. Не мога да го позная. И ми е трудно да повярвам какви глупости говори и пише във лицекнигата си...

Link to comment
Share on other sites

Не си единствен. Все едно им пада перде пред очите, слагат капаци и си сменят мозъците с лайна.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...