Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И ти реши за веки случай да го сложиш на три места в нашия? 

Ами бях леко шокиран като го забелязах.Без обяснение и без някакво видимо нарушаване на форумните правила просто като допълнение в отразяването на събитията от Франция.

Link to comment
Share on other sites

Ами бях леко шокиран като го забелязах.Без обяснение и без някакво видимо нарушаване на форумните правило просто като допълнение в отразяването на събитията от Франция.

Не знам какво толкова те учудва... Тая новина и е отпреди над 15 години, аз мога да ти дам пресен пример: в Украйна продължават кръвопролития и умират доста повече от 15 човека ама не ги дават по новините на целия свят защото не ги убиват злите ислямисти които са врагове на ционистите и американските им кучета, а биват убити от "доброто капиталистическо" правителство на Украйна което е про Американско

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво толкова те учудва... Тая новина и е отпреди над 15 години, аз мога да ти дам пресен пример: в Украйна продължават кръвопролития и умират доста повече от 15 човека ама не ги дават по новините на целия свят защото не ги убиват злите ислямисти които са врагове на ционистите и американските им кучета, а биват убити от "доброто капиталистическо" правителство на Украйна което е про Американско

С малката разлика, че в единият случай се говори за терористичен акт, докато в Украйна се води война. В единият случай имаш журналисти, в другият банда малоумници с промити мозъци решили да стрелят. Отърваването от вторите дори би помогнало на човечеството. 

Като по големите медии (да кажем BBC) сравнително често обновяват броя на жертвите и ранените.  

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Коста между другото тоя пич с хонда е сменям маслко на 40к мили,а свещите никога :D

 сменяй си на 40к маслото и ти, и никога свещите ;) ама с масло купено от БГ ... ще останеш приятно изненадан... нали знаеш...

Link to comment
Share on other sites

Специално за Чефо дето иска да си купува BMW http://www.8thcivic.com/forums/mechanical-problems-technical-chat/96765-800-000-miles-still-going-strong-73.html200к на година

Момче, Форда беше 2013та и го взех за 3700 долара. Излезна около 6(малко под 6, а почти не беше ударен дето се казва). Оженихме го за 8200 като дори ми се струва, че е малко. Но проблема тука в САЩ е големия талон на колата(тайтъла). На моята пише, че е ребилдвана(тоест знае се на 100%, че е удряна и има отворена възглавница). Ако беше с чисти докЮменти - още няколко хилки отгоре. Въпроса е, че Фордове се купуват и карат МНОГО. Не, че и много БМВ-та няма, но са по-трудни за продажба. А това специално според мен ще излезне около 12 с частите и труда. Само капачката дето затваря дупката за теглене струва 80 долара. Тва е нелепо. Първата ми мисъл беше да си го задържа, но не си струва. За толкова има тук таме с М пакет и клийн тайтъли(рядко, но има).

Аха, съгласен съм, че е наказание 200к на година с хонда... и те подкрепям че по-добре да си вземе БМВ

 

Въпроса е какво. По-старо и мощно или нормално (е90/92), което много ми харесва. Коли бол. Не бързам. Първам трябва да направя нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

капачката струва бая и в БГ ... иначе същата знам къде я има и за 5лв ... ся ... 

 

Кой може да ми едитне kernel на едно андроидче... знаеме какво трябва да се едитне, но не искам да аз да го правя, че не съм ровил до ся... желаещи?

 

_____________________

нз кво точно те изкушава в е90 освен ако нямаш пари за трошене... аз нямам и карам кола която за 300лв може да се озове изцяло ново долнище на мотора... за 300-400лв може да й се се облсужи цялата глава ... примерно... няма пари такава карам... 20ка мотор цял 350лв ... примено .... от както я имам не ме е предала нито веднъж...

 

та всичко зависи от тва колко пари има човек, според чергата си се разполага, не са ти проблем 15к ... имаш е90 ... имаш 5к .... имаш е34/е36... нямаш акъл .... имаш е46... 

Link to comment
Share on other sites

капачката струва бая и в БГ ... иначе същата знам къде я има и за 5лв ... ся ... 

 

Кой може да ми едитне kernel на едно андроидче... знаеме какво трябва да се едитне, но не искам да аз да го правя, че не съм ровил до ся... желаещи?

 

_____________________

 

нз кво точно те изкушава в е90 освен ако нямаш пари за трошене... аз нямам и карам кола която за 300лв може да се озове изцяло ново долнище на мотора... за 300-400лв може да й се се облсужи цялата глава ... примерно... няма пари такава карам... 20ка мотор цял 350лв ... примено .... от както я имам не ме е предала нито веднъж...

 

та всичко зависи от тва колко пари има човек, според чергата си се разполага, не са ти проблем 15к ... имаш е90 ... имаш 5к .... имаш е34/е36... нямаш акъл .... имаш е46... 

 

не всичко може да се намери евтино, знам че трябва да се търси. Просто ми харесва как изглежда. И бая екстри си има, а с М пакет е чук

Link to comment
Share on other sites

С малката разлика, че в единият случай се говори за терористичен акт, докато в Украйна се води война. В единият случай имаш журналисти, в другият банда малоумници с промити мозъци решили да стрелят. Отърваването от вторите дори би помогнало на човечеството. 

Като по големите медии (да кажем BBC) сравнително често обновяват броя на жертвите и ранените.  

И си мислиш, че там не загиват цивилни граждани включително и деца, а само от тия определени като малоумници от теб?

Link to comment
Share on other sites

С малката разлика, че в единият случай се говори за терористичен акт, докато в Украйна се води война. В единият случай имаш журналисти, в другият банда малоумници с промити мозъци решили да стрелят. Отърваването от вторите дори би помогнало на човечеството. 

Като по големите медии (да кажем BBC) сравнително често обновяват броя на жертвите и ранените.  

То в тоя дух, мен ако питаш, от журналистите по-долна каста няма на тоя свят и хич не ми липсват....

Link to comment
Share on other sites

Станал съм 1080p whore...

Какво значи това? 

 

Ако сключа тази сделка ще ми е мнооооого трудно....  :laughing:

Дай 10 бона назаем тогава? Ако стане де :) Без майтап...

 

 

То в тоя дух, мен ако питаш, от журналистите по-долна каста няма на тоя свят и хич не ми липсват....

Този урок го научих още 10ти клас. Една журналистка дойде на един лагер и ни разпитвà цял ден - като се почне от това какви са кръжоците, до това какво правим в свободното си време. И накрая патката загубена си изсмукала от пръстите статия как видиш ли игрите повишават агресията у децата... нещо за което дори не сме говорили...

Link to comment
Share on other sites

И си мислиш, че там не загиват цивилни граждани включително и деца, а само от тия определени като малоумници от теб?

Военна зонна. Какво правят децата там? Кой ги би същите тези малоумници да превръщат тези райони в такава ?  

Последните няколко хиляди години история показват, че отнемането на територия от дадена страна води най-често до кръвопролития. Предполагам, че не са очаквали нещо различно.

 

То в тоя дух, мен ако питаш, от журналистите по-долна каста няма на тоя свят и хич не ми липсват....

Затова допълних, че едните са решили, че трябва и да стрелят, за разлика от журналистите. 

Link to comment
Share on other sites

После ще ме убеждават, че тоя атентат във Франция не е дело на "нашите". Както писах и преди - съмняваме да са истински джихадисти. И много медийно го даваха докато ги "залавяха".

Ето и първите плодове на атентата : цък Само се чудя колко още на колко неща ще посегнат оправдавайки се с тоя атентат.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...