Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Видене, лягай да спиш!

Лека на всички!

Обичам ви!

 

Ангелче мое, обичам те и аз , но SCILA е в движение. Whatever the fuck that meant years ago.... So kiss my shaved balls :)

 

Обеците си ги търсих за мен. Само, че като ми казаха в очите цената и това е малко си казах, че не съм достатъчно голям още :). А въпросното нещо от линка, как мислиш, дали ще ми тича :D :D :D.

 

Обещаваш, че се грижиш за себе си вече>? Спокоен ли да съм? 

Стефче, леля ти е голЕма  :laughing:

 

Отде тръгнааме

 

https://www.youtube.com/watch?v=_BxTVG025zQ

 

Де стигнааме

 

Кралице:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qWe3r94B31s

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бидейки пиющиЙ, се сещам скорошния коментар на тема Ципураки. И как един МИСИР донесе оригиналдъ, с инструкции за ползване. И го 'фалеше здраво... 

 

Сега като видим коментарите му от последните дни, как изобщо може да му вярваме на тема каквото и да било пиенье? Успя да ни вкара с баща ми в 24 часа полет, подобен на виртуалния му самолет, 'га е насилен анално, така щото маса шкембета и бири едва ни отърваха от туй така прехвалено екзотично питие. 

 

Всъщност питието не бе чак толкова зле, дип че и вода го разреждахме, по препоръки на същия Мисир. НО - сега кат го гледам да го плюе почвам да осмислям политиката на алкхолен разнос помежду ни...   :laughing:  :laughing:  :laughing:  

 

Къде сте всички бре?!?!?!? У Весо??? ХАХАХАХАХАХ 

Еволюция му се вика на това бе, мисир с мисирът ти.....

Развитие на нови вкусове, предпочитания и надграждане на банкетната култура. Приеми, че не всички остават завинаги (като теб) на ниво буане на всичко що става за буане. И, че схващането по отношение на алкохола, че количественото натрупване преминава в качество е.... ДЪЛБОКО погрешно!

Link to comment
Share on other sites

Еволюция му се вика на това бе, мисир с мисирът ти.....

Развитие на нови вкусове, предпочитания и надграждане на банкетната култура. Приеми, че не всички остават завинаги (като теб) на ниво буане на всичко що става за буане. И, че схващането по отношение на алкохола, че количественото натрупване преминава в качество е.... ДЪЛБОКО погрешно!

 

Еволюция... Мисир... Ако ще да е полюция за тебе - фактите говорят. Повече не се обаждай на тема бира... И повече не приемам думата ти на тема алкохол за меродавна - сам се засра и си оплю питието.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Абе Рапторе... нещо много подмладен ми се видиш ве ... още вчера се зачудих ... ама и днеска вече ... дейба тва Пиринско ... жив и здрав да си. 

 

Днес и вчера с брутален синузит, борба с кви ли не преклецани машини, нямах търпение да дойде тая вечер да си отрежа главата както подобава. 

 

Впрочем след 2 години оглеждане за ск. кутия (здрава) май си намерих... ебати скапания град сме. Само тарикати на едро и дребно, всеки гледа да те мине - а в другите населени места сякаш има остатъци от човеци. 

Весело изкараване на всички.

Link to comment
Share on other sites

Пичуи, няма такъв ужас. Бях преди малко в апартамен101, че една приятелка искаше да й помогна си направи пейпал акаунт и да си закичи дебитна карта към него... Както и да е - в студа и дъжда излезнах, бях обещал, ама по едно време подозрително започна да се пълни с хора там. Оказа се, че има някакво представяне + литературно четена на някаква "книга", която се състоеше от има-няма 10 листа и на всяка страница имаше по няколко думи. Лайтмотивът беше за тишината, ала-бала. Честно ви казвам - след всичките глупости, които се изговориха и тази Ентелегенция, която ме обхождаше, исках най-малкото да се прострелям в крака. Чувствах се като на ония изложби, на които "авторът" се е изсрал на платното и всички се тюхкат какво изкуство има пред тях...

 

Ебаси майката, честно!

Link to comment
Share on other sites

Еволюция... Мисир... Ако ще да е полюция за тебе - фактите говорят. Повече не се обаждай на тема бира... И повече не приемам думата ти на тема алкохол за меродавна - сам се засра и си оплю питието.  :grin:

Ех Мисире, Мисирее.... Завиждам ти за конските капачета, дет така успещно ти ограничават мирогледеца и ти позволяват да виждаш бялото наистина като черно....

 

П.п. Айде, за твое успокоение щи кажа, че отдавна вече не пия и анасонлийки, Каменица, Загорка и изобщо.... 99.99% от българските бири. Та можеш да въздъхнеш дълбоко и да заспиш (най-сетне) с усмивка, щото съм се засрал, да речем.... 30-40 пъти :))  Пък ти си се плуткай* самодоволно в блатцето на ограничените си възприятийца и бъди ра'ат :thumbsup:

 

* Плуткане - Виж в Пътеводителят на галактическия стопаджия.

Link to comment
Share on other sites

Чш, верно, ве!

Которът и Дяда ви мраза да се чувстват лично ПО-здрав...ени :))

Link to comment
Share on other sites

Честит Имен Ден на празнуващите! Да сте здрави и да 'илядите!
Весело изкарване :)

 

Поздравяваме ви с една котешка компилация (тризъб котешки човек - Буба) - 3 кг. с напикани гащи, мека, лигава и обичаща гушкането.

 

7766506u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе Рапторе... нещо много подмладен ми се видиш ве ... още вчера се зачудих ... ама и днеска вече ... дейба тва Пиринско ... жив и здрав да си. 

 

Днес и вчера с брутален синузит, борба с кви ли не преклецани машини, нямах търпение да дойде тая вечер да си отрежа главата както подобава. 

 

Впрочем след 2 години оглеждане за ск. кутия (здрава) май си намерих... ебати скапания град сме. Само тарикати на едро и дребно, всеки гледа да те мине - а в другите населени места сякаш има остатъци от човеци. 

 

Весело изкараване на всички.

 

Не ме гледай мен! Аз съм мъртъв, трябваше да видиш какво има на предната седалка. Смисълът на жОвота!

 

Ти да си жив, дето спаси нещата. Малко напълнял ми се видя, но ти си знаеш... 

 

Пичуи, няма такъв ужас. Бях преди малко в апартамен101, че една приятелка искаше да й помогна си направи пейпал акаунт и да си закичи дебитна карта към него... Както и да е - в студа и дъжда излезнах, бях обещал, ама по едно време подозрително започна да се пълни с хора там. Оказа се, че има някакво представяне + литературно четена на някаква "книга", която се състоеше от има-няма 10 листа и на всяка страница имаше по няколко думи. Лайтмотивът беше за тишината, ала-бала. Честно ви казвам - след всичките глупости, които се изговориха и тази Ентелегенция, която ме обхождаше, исках най-малкото да се прострелям в крака. Чувствах се като на ония изложби, на които "авторът" се е изсрал на платното и всички се тюхкат какво изкуство има пред тях...

 

Ебаси майката, честно!

 

Нарича се BOOK CLUB... Явно са прифанали..

 

========================================

 

Галицин, продължавай да си мислиш, че пиеш различна пикня, МИСИР

Link to comment
Share on other sites

Хъ!

И моята голямата е Буба, ама е поне пет-шест кила, дива, апи, дращи, бие се и се гушка два или три пъти годишно и то по специални поводи.... Така, де. Няма да ни разваля дисциплината и да ни лигави.....

 

П.п. Доообре! Ще му кажем, Мисир ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти за ония пръшляци, дето вместо да пуснат шредера, се крият под масата ли говориш? Те са котки, а аз съм ви казал - требе'сте ЛЪОВЕ! 

Link to comment
Share on other sites

Абе..., Отворко... Ти кат си толкова отворен що не отиде да си пъхнеш ръката в рафта за котки, ъм? :lol:

Тъман щеше да разбереш как се е чувствал ръкавът на Петкан дивака.....

Link to comment
Share on other sites

Баси....Лекувам си настинката с уиски...Не се получава...(Не, не е бленда, имам си сингъл малц, ма пак е повърня). Друга бира е една убава 3г. 50 градуса с люто и сланина.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни някой в "снимка на класа" от годишник на Английската тагнал покойната ми майка грешно. Аз пък извънредно лошо се ядосах, първоначално културно, и досега тагЪТ насран не е коригиран и целият клас спори кой го е засрал... А аз пия БИРА и слушам Лана..

 

ЕДИТ: И чета ФорОмни глупости 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...