Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не че Каменицата не е ужасен спирт и главобол де :)

 

Заеби ти  таз работа, по-добре е милион пъти пред Загорката....

 

Точно така, за т'ва Туборг... :beerchug

 

Да, определено! Само дето ми идва скъпичко да си я жуля ежедневно като Пиринското или Шуменското  :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз взех да се пренасочвам към узо и ципуро :)

 

Коя да е карловска, веренска или медовска анасонлийка е КЛАСИ над нещото, наречено ципуро, чипаро, ципураки или ват евар....

Имал съм многократното нещастие да варя такава помия, както и да се напивам с нея (поради липса на нещо различно), както и да осигурявам суровина за варенето....., както и да знам схващането отностно ципуропроизводството на разните му там, селски малякии....

Бе тоя форум верно е за закриване. Единия пие някакво пиринско и вика че пиел бира, другия японски дестилати им вика уиски...  :blink:

211072d1343669014-paula-brenes-true-stor

 

Какво не му хареса на Пиринското не разбрах :) Не че е най-великата бира на света ама не е толкова зле :)

Ми... Нищо му няма бе, майна....

Само дето едно ми е чудно.... Що, аджеба, след като всяка една изпита бира, след относително кратък период (час-два) се превръща в Пириско, човек трябва да дава пари за да си купува Пиринско???

Link to comment
Share on other sites

Аз пък току-що изпих една жива бира Hoegarden и смятам че нито пиринското нито каменицата нито загорката могат да ѝ стъпят на малкия пръст

 

 

 

 

...другия японски дестилати им вика уиски...  :blink:

А, ти опитвал ли си ги?

Що, аджеба, след като всяка една изпита бира, след относително кратък период (час-два) се превръща в Пириско, човек трябва да дава пари за да си купува Пиринско???

Хахахахахахаха :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Не е кой знае колко по-скъпа от всяка бирария.....

Мен ме кефи даже доста......... оная под Гранд-а обаче ми е отвратителна и никога не бих отишъл отново, бирария със скъпа наливна бира и гурме меню...wtf 

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо което ме дразни е че заведението е на собствениците на салами Житница и си налагат продуктите из менюто, не е нормално да дадеш толкова много пари за заведение (защото е направено супер скъпо) и да си пробутваш жалките саламчета като "немски"..... 

 

 

Но определено е добро. 

Link to comment
Share on other sites

Васе, няма пълно щастие , брат :) Бирата е добра, мезетата също, без значение кой ги произвежда :)

 

а да така е факт.

лятната градина на покрива е още по-голяма класа  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Хехехехе.... За другия ден ще трябва да си осигуриш двама по-здрави юнаци да ти правят пренос-превоз :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Коя да е карловска, веренска или медовска анасонлийка е КЛАСИ над нещото, наречено ципуро, чипаро, ципураки или ват евар....

Имал съм многократното нещастие да варя такава помия, както и да се напивам с нея (поради липса на нещо различно), както и да осигурявам суровина за варенето....., както и да знам схващането отностно ципуропроизводството на разните му там, селски малякии....

 

 

Ми... Нищо му няма бе, майна....

Само дето едно ми е чудно.... Що, аджеба, след като всяка една изпита бира, след относително кратък период (час-два) се превръща в Пириско, човек трябва да дава пари за да си купува Пиринско???

Явно си пил кофти такова, защото няколкократно съм се наливал с едно правено от кума на мой приятел и беше супер. Това е може би едиствения алкохол с който мога и да хапвам като пия сериозно...

Link to comment
Share on other sites

Искам в България(януари май се връщаме)! Искам ракия, шкембе и теферич.

И аз искам. Като си задам въпрса - какво правя на майната си...вече нямам отговор. Защо го правя...пълно мълчание. Усещам обаче, че след 2 години и на мен почна да ми писва до нива, че всичко и всички ме дразнят по всяко време и всякак.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...