Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вчера установих, че отново са върнали такса за предварително погасяване на задължение по потребителски кредит.......

Вярно е 0.5% в Булбанк, но все пак е има. Обясниха нещо, че от лятото имало изменение в закона и с тълкувало по нов начин и хоп вземи тия такси. И това става ясно при правене на 3-тата вноска, когато излиза, че предходно довнесените пари от предишните 2 не са ги направили нищо. Седяха си неусвоени. И се почна едно пуфтене и обясняване и как съм щял да имам по-висока такса и т.н, едвам ми отговориха че е видиш ли 0.5% и ще ми струва 50ст за 100 отгоре.

Някой друг да прави предсрочно погасяне към други кредитори - Jet, TBI, друга банка, да каже има ли такова нещо и при тях или за сега е в Булбанк само?

Link to comment
Share on other sites

Две седмици редим един пъзел на нощна сцена със заря над Айфеловата кула. Много пипкава работа, накрая останаха около 150 черни парчета. Сега трябва да мисля как ще го лепя. 

Link to comment
Share on other sites

С лепило ревенсбургер много ясно

 

Не знаех, че има такова. Предишния път ползвах ролка двустранно тиксо и картон :)

Но наистина е скъпо, а има и 5 лв доставка, отделно и рамка...ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Вчера установих, че отново са върнали такса за предварително погасяване на задължение по потребителски кредит.......

Вярно е 0.5% в Булбанк, но все пак е има. Обясниха нещо, че от лятото имало изменение в закона и с тълкувало по нов начин и хоп вземи тия такси. И това става ясно при правене на 3-тата вноска, когато излиза, че предходно довнесените пари от предишните 2 не са ги направили нищо. Седяха си неусвоени. И се почна едно пуфтене и обясняване и как съм щял да имам по-висока такса и т.н, едвам ми отговориха че е видиш ли 0.5% и ще ми струва 50ст за 100 отгоре.

Някой друг да прави предсрочно погасяне към други кредитори - Jet, TBI, друга банка, да каже има ли такова нещо и при тях или за сега е в Булбанк само?

Трябва да има такса предсрочно погасяване само и единствено ако кредита ти е под 1 год. Ако си изтеглил потребителски кредит и си го погасявал 15 месеца, примерно, то не трябва да имаш такса. 

Link to comment
Share on other sites

Видене един колега ще си прави микро пивоварна като направи бирата ще ти донеса да опиташ ;)

 

Няма да я върнем, не бой се....

 

И споко - аз никъде не съм отлетял. 

 

==============================

 

Охооооооо, бат' Весо е решил да се появи на сцената... А тъкмо щяхме да закриваме Форума, че бил свършил... Тц тц тц...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да има такса

Баш пък трябва. Виж ако е "може да има ако до година" бих се съгласил донякъде, ама чак да трябва да има...

Е то аз така или иначе съм за година. Но интересно е всички ли са сложили пак тази такса или някой с цел да привлича клиенти с по-добри условия е решил да не я слага въпреки, че може? Аз взех от Булбанк, понеже заплатата ми идва там. Има избор за тов от къде да се вземе потребителски кредит, но интересно имали някъде без тази такса за бъдещи планове.

Link to comment
Share on other sites

Две седмици редим един пъзел на нощна сцена със заря над Айфеловата кула. Много пипкава работа, накрая останаха около 150 черни парчета. Сега трябва да мисля как ще го лепя. 

 

Обръщаш по лице и с по широко хартиено тиксо лепиш като застъпваш лентите ... 

Link to comment
Share on other sites

Ее добре като не ти се дават 4лв за доставка отиваш до някакъв магазин за пъзели и там го има...Но не правиш цигании като обръщане по лице,а мажеш направо отгоре с гъбка ;)

Link to comment
Share on other sites

Амиии.....наздрави, пичуи...

 

Наздраве и ние тука с един приятел топим ябълковата с мезенца и салатки

Link to comment
Share on other sites

Хубуу правите...аз я прекарвам(грозданката) с туршийка и очаквам един гаден врат, задушен с червено винце да ми разнообрази мезенето...Ха наздраве...

Link to comment
Share on other sites

 

==============================

 

Охооооооо, бат' Весо е решил да се появи на сцената... А тъкмо щяхме да закриваме Форума, че бил свършил... Тц тц тц...  :laughing:

Е то за закриването ако не се появя... :) Нема закриваме нищо, че тука много самородни таланти стартираха :) Дай да мислим нещо да се напием тия дни, че формулата вече е тъп повод за напиване :) Щото стана тъпа де, не за друго :P

Link to comment
Share on other sites

Аааа моля ви се...Как ще закривате форума бре..къде ще си споделяме дивотийте..булфорум, ти баща, ти майка..ама хич не си го и помисляйте...Килър уелком...Ха наздраве на всички ви и ник'во закриване....На който не му харесва, вратата всички знаем къде е...

Link to comment
Share on other sites

Бе нали това разправям, че няма да закриваме :) Само така го споменава Виден, че да може да създаде атмосфера за едно юнашко напиване :) Наздраве ти :) Виски с бира тая вечер, пък утре ако ме видят на моста на Марица , няма се чудите защо :)

Link to comment
Share on other sites

Е, явно ще си решил да правиш предпроектно проучване за новия пешеходен мост...наздраве и умната, ако не русата, ако ли не, да го закриваме..хи-хи-хи...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...