Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Доживях на 28 да хвана отнякъде конюктивит. А откъде съм го лепнал, един бог знае. Мамка му дейба...

Че ще се мре, ще се мре, пич....! Ама как ще се рита....? Еехх.....

Link to comment
Share on other sites

Доживях на 28 да хвана отнякъде конюктивит. А откъде съм го лепнал, един бог знае. Мамка му дейба...

Аз всяка седмица хващах в казармата. Оказа се че всеки път като рина въглища и от праха ми се раздразват очите.

 

Инак конюнктивит има и бактериален който е доста опасен и заразен.

Link to comment
Share on other sites

Реших да тествам самоконтрола си. Взех си един малък Lindt, разчупих го на парченца и докато си измисля условия, изядох половината. След това реших, че с половин шоколад никакъв тест няма да мога да направя, и го довърших. Прасе.

Link to comment
Share on other sites

Аз всяка седмица хващах в казармата. Оказа се че всеки път като рина въглища и от праха ми се раздразват очите.

 

Инак конюнктивит има и бактериален който е доста опасен и заразен.

Много неприятно изживяване. Сутринта бях буквално като квазимодо - супер подут и отекъл. Докторът ми каза, че имало някаква епидемия сега, но за мен си остава загадка откъде съм се заразил. Нямам приятели, които да се оплакват. На работата не съм забелязал някой също. Капя сега два вида капки, мажа се с някви мазила. Смотана история...

 

 

Както казах вече...., ще се мре! Човек днес безгрижно си капи капките, маже се с мехлемчета, а утре.... носят го с краката напред, гушнал китката....

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Както казах вече...., ще се мре! Човек днес безгрижно си капи капките, маже се с мехлемчета, а утре.... носят го с краката напред, гушнал китката....

Link to comment
Share on other sites

Както казах вече...., ще се мре! Човек днес безгрижно си капи капките, маже се с мехлемчета, а утре.... носят го с краката напред, гушнал китката....

Май нещо Шишо бакшишо те е заразил... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Минах през 6 фризьора, цените за мъжко подстригване (с машинка, за по-малко от 5 минути) са от 10 (квартално салонче в гараж) до 18 ("център за красота") лева. WHAT IN THE ACTUAL FUCK??? Явно това е един от минусите да живееш в центъра.

Link to comment
Share on other sites

Тази зима смятам да постегна фиатчето и да си пърпоря идното лято помежду тепетата, а и не само...мога да заформя едно "ергенско" моренце примерно! :f1:

Link to comment
Share on other sites

Баси, изхвърлих работещ цветен лазерен принтер HP CP1215 на боклука. Преди десетина години такова действие би граничило с лудост. :lol:

 

 

CP1215.jpg

Link to comment
Share on other sites

Споко, тука още ги търсят и мъчат, точно тия същите.

С удоволствие бих го пратил до България, но транспортите разходи за подобен токмак ще надхвърлят многократно дори и най-оптимистичната цена на евентуална продажба. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минах през 6 фризьора, цените за мъжко подстригване (с машинка, за по-малко от 5 минути) са от 10 (квартално салонче в гараж) до 18 ("център за красота") лева. WHAT IN THE ACTUAL FUCK??? Явно това е един от минусите да живееш в центъра.

Пробвай в МОЛ-а или в някой 5 звезден хотел :)

Баси, изхвърлих работещ цветен лазерен принтер HP CP1215 на боклука. Преди десетина години такова действие би граничило с лудост. :lol:

Аз пък подарих един подобен, защото спря да работи през USB-то. Иначе като ксерокс си работеше. Барабар с 8 нови тонер касети... Цената на ремонта беше по-висока от цената на нов принтер. Егати форматерните платки егати и чудото...

Link to comment
Share on other sites

Минах през 6 фризьора, цените за мъжко подстригване (с машинка, за по-малко от 5 минути) са от 10 (квартално салонче в гараж) до 18 ("център за красота") лева. WHAT IN THE ACTUAL FUCK??? Явно това е един от минусите да живееш в центъра.

На мен ми струваше 6 лв тук в Младост, като всеки път фризьора, който е много пекан, ме убеждаваше да ми вземе една професионална машинка, да си се правя сам, да ми е по-евтино.

Накрая му кандисах, взех си http://wahlglobal.com/united-kingdom/wahl/professional-hairdressing/5-star-series/balding.htmlи вече не ходя по фризьори. За 5 мин в банята съм почти като бръснат.

Link to comment
Share on other sites

Минах през 6 фризьора, цените за мъжко подстригване (с машинка, за по-малко от 5 минути) са от 10 (квартално салонче в гараж) до 18 ("център за красота") лева. WHAT IN THE ACTUAL FUCK??? Явно това е един от минусите да живееш в центъра.

Тук за 3 лв - бръснене с машинката, 5 лв - подстригване. А аз съм с дълга коса, като отдолу има обръснато някакво поле. И когато дойде реч за подстригване отива време не малко, в което фризьора се поти да не направи беля. И съм много доволен, а аз рядко съм доволен от фризьор(ка). Само където е трудно събота да се наредя, вечно е пълно, през седмицата пак зор виждам. За справка - на центъра е, до Дома на младоженците. Ама 5 лв е най-тежката цена ;)

Link to comment
Share on other sites

Мислил съм за машинка, но всеки път ме разубеждава идеята за чистене на хиляди малки косъмчета. Така и така съм свел подстригването до веднъж на два месеца (бръснене - веднъж на месец), ще преглътна разходите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...