Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...пък някои от тези след като ги подхванеш правилно.....

...после как са раздават като за последно... В името на литературата, кОлтурата и MAJKA BALGARIA!

Ай Добрютро и весело изтрезняване на прекалилите :)

Link to comment
Share on other sites

Майтап няма, една от каките в отдела по маркетинг е досущ копие на Мишел Зен. :)

 

Аз по никакъв начин не бих издържал! Ако не друго, то поне ще съм се опитал. 

 

...после как са раздават като за последно... В името на литературата, кОлтурата и MAJKA BALGARIA!

Ай Добрютро и весело изтрезняване на прекалилите :)

 

 

Ако ти пари зад ушенцата, да знаеш заради мене е. Тиквеник.

 

Велико парче все пак...  

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, въпросния Wind, дето имам честта да им поддържам USSD услугите, шефа на VAS тима им е индиец, а съпорта им са италианец, китайка и още някакви образи. 

В Аляска пък да им видиш какъв е съпорта... Ей тоя техен инжИнер ако още веднъж спре ss7 линковете към платформата ни ще ида и ще му отрежа плешивата кафява празна тиква.

Link to comment
Share on other sites

ЛиглЮвци!

Истинският мъжкар като се осере и после омаже, стиска зъби и страда стоически, гаднеейки си и мятайки лъчеметни погледи и огнен дъх в усамотение в някое кьоше.

Беки някой насила ви гъчеше в гърловината снощи, ъм!?!

Link to comment
Share on other sites

ЖИВ СЪМ!!!!!!

Истинският мъжкар като се осере и после омаже, стиска зъби и страда стоически

АбЦолютно! Нивгаш няма да си призная пред жена ми! Виж форума е друга тема - тук мога да си помрънкам лекинко.. Но съм жив! Не го очаквах...

Link to comment
Share on other sites

Преди време прочетох, че някой е дал RedBull под съд, защото не са му поникнали крила (RedBull gives you wings). Тогава само се подсмихнах. Сега видях, че всъщност са ги осъдили да платят 13 милиона обезщетение.......................................

Link to comment
Share on other sites

ЛиглЮвци!

Истинският мъжкар като се осере и после омаже, стиска зъби и страда стоически, гаднеейки си и мятайки лъчеметни погледи и огнен дъх в усамотение в някое кьоше.

Беки някой насила ви гъчеше в гърловината снощи, ъм!?!

 

Почти позна - просто продължава да пие, чакайки емболията.... 

Link to comment
Share on other sites

ЖИВ СЪМ!!!!!!

 

АбЦолютно! Нивгаш няма да си призная пред жена ми! Виж форума е друга тема - тук мога да си помрънкам лекинко.. Но съм жив! Не го очаквах...

Охоо.... Лазаре..... :lol: :lol: :lol:

 

Почти позна - просто продължава да пие, чакайки емболията.... 

Казах - СТРАДА emoticon-0133-wait.gif

Link to comment
Share on other sites

Пичове! Току що ми пратиха една снимка.... В смисъл добро момче ми я прати....  :laughing:

 

10850531_10152820899106413_1591744237_n.

 

Дали да не извърша ритуално самоубийство.....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...