Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Принципно не съм измежду най-любезните хора и на разни не им спестявам мнението си когато не съм особенно очарован от тях (говоря за служебна комуникация или примерно в ресторанта/магазина и т.н.), обаче както една жена може да съска на друга просто това е едно съвсем друго ниво и аз не виждам как бих могъл да го достигна колкото и да се мъча. До момента класацията водят адвокатки (хайде на тях донякъде им е работа) и счетоводителки. Просто НИКОГА не ги ядосвайте ви съветвам, но когато се наложи - най-добре намерете друга жена да си съскат една друга - даже е забавно да се гледат отстрани. Като две кобри са - съскат и плюят една друга и докато не им свърши отровата не мирясват.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха bandwidth exceeded. Некадърна история. 1 година го чакаме да пусне каквото и да е тоя. Зле та зле...

Не си изтървал много, ето по-същественото. :)

 

 

pravetz64m.jpg

pravetz_owner.jpg

Link to comment
Share on other sites

Перди малко получихме жесток токов удар като подарък от Енергото, в момента споменавам всичките им роднини. 

 

Като резултат след стартиране на компютъра ми направо нямам Десктоп. Излиза само картинката. При старта всичко излиза, но няколко секунди след това всички икони и таскбара изчезват. На практика десен бутон на мишката на работи, не мога да стигна до контрол панела, освен в сейф моуд. В момента извиквам всичко ръчно през таск мениджър. Кълна по невъобразим начин "любимият" ни доставчик на ток...

 

Някой да има идея какво да направя, преди да съм заклал някой представител на ЕВН? 

Link to comment
Share on other sites

Тва фемили е някво яко пропаднало заведение...На вратата някъв мангал те претърсва за оръжие.Вътре 300 човека от които 150 пушат.Климатизацията те удря в кръста...Надуха чалгата в 10. Курволяк имаше доволно от медицинския.Бе типичен студентски празник :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Перди малко получихме жесток токов удар като подарък от Енергото, в момента споменавам всичките им роднини. 

 

Като резултат след стартиране на компютъра ми направо нямам Десктоп. Излиза само картинката. При старта всичко излиза, но няколко секунди след това всички икони и таскбара изчезват. На практика десен бутон на мишката на работи, не мога да стигна до контрол панела, освен в сейф моуд. В момента извиквам всичко ръчно през таск мениджър. Кълна по невъобразим начин "любимият" ни доставчик на ток...

 

Някой да има идея какво да направя, преди да съм заклал някой представител на ЕВН? 

 

На мен ми прилича на спрян explorer процес. Виж в таска дали го има, ако не го пусни.

В сайфмод-а си пусни един чек диск на дяла където ти е вин-а. Може и един malware да пуснеш пак през сайефмод.

Ръгаш едно лайфсд с Линукс и пускаш : ntfsfix /dev/hda6 (заменяш с дяла).

Link to comment
Share on other sites

И правилно ти прилича! Само че уж не беше спрял, понеже го имаше в листата, та вероятно бе блокирАл (интересно защо при всяко стартиране го правеше). Аз обаче го резнах, стартирах го наново и "просветна". Благодаря за помощта. 

Link to comment
Share on other sites

Абе какви са тези самоубийци - вън вече е тъмно, дъжд вали а отсреща фаровете ми блестят, а чистачките едвам смогват да изчистят... И тъпаците му с тъпаци облечени отгоре-додолу в черни дрехи притичват по бул. Васил Априлов. Едвам избегнах 2ма подобни и хубаво, че се движех относително бавно (то не че имаше как да карам по-бързо де), защото на тъпия паваж с изпопадалите листа отгоре нито АБС ще помогне нито нищо.

 

Много ми се иска някой такъв да го хвана и да го попитам КАК се очаква да го забележа, след като ми изскача подобно на заек пред колата и в това време и по начина по който е облечен дали си мисли, че някой ще успее да го забележи от достатъчно далече, дори да не решаваше да пресича на място където хем е тъмно, хем не е пешеходна пътека

Link to comment
Share on other sites

Няма как обществото (визирам повечето пешеходци из града) да мисли толкова "дълбоко"...дъжда, студа и др. несгоди са преобладаващи в ума . Трябва да ги пазим...няма начин...

Link to comment
Share on other sites

А в кичука положението с тротоарите е никакво :D Вчера си намокрих краката доволно...Тука в София го обърна на сняг :( 

Link to comment
Share on other sites

Аз имам печален опит от София и се старая вечер да имам рефлекторни елементи по себе си.

Link to comment
Share on other sites

Днеска една тъпотия свърших.Паркирам в студентски до една шахта за интернет.Тя пък се оказа,че от едната страна е изровена и като давах назад едната гума ми потъна в дупката, и опряв пода :D Както и да е успях да изляза без проблеми :D  

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...