Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тая вечер тъклмо обяснявах на НЕкои хора как се разбирам с един идиот и как парите НИЩО не значат

Вервам това го написа в следствие на това, че си мешал пиринско с вода от съдомиялната или високо октанов бензин с техническа, солна киселина.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

:FU:

Ко? Нье!

Щото ако на мен си беше позволил да ми изтърсиш подобна глупост, щях доста цветно да ти обрисувам в каква точно дълбока заблуда тънеш....

Link to comment
Share on other sites

За да не забравя утре: ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПИЯ ТОЛКОВА!!!

 

 

Чш, верно, ве!

Которът и Дяда ви мраза да се чувстват лично ПО-здрав...ени :))

Честито на Дедо и Котора. Живи и здрави да сте!

Наздраве!

А Дядо Мраз се е покрил...

Дедо, которе, честит имен ден, да сте живи и здрави! Честит празник на всички именници! :beerchug

Мерси мерси. Весело изтрезняване и на вас утре :) Извинявам се ако някой не съм успял да нацеля "multiquote" бутона - много съм пиян :)

 

 

И да се научат да пият ПИТИЕТА :)

А не Пиринско

Видене, кажи ти кога ще се научиш да пиеш истинско пиене, а не пиринско :)

 

 

 

Чувствах се като на ония изложби, на които "авторът" се е изсрал на платното и всички се тюхкат какво изкуство има пред тях...

 

Ебаси майката, честно!

 

А ти не им ли обясни че са путки непоръбени и ако много държат могат да те черпят едно 18 годишно питие за да ги ощастливиш? :-) Не че нещо, но реакцията им щеше да е незаменима (пък някои от тези след като ги подхванеш правилно....... аз май съм доста пиян в момента, а?)

Link to comment
Share on other sites

Първо 1 бутилка бургас 63, после 1 бутилка чивас, после 1 бутилка гленморанджи и накрая 1 бутилка японско хибики (всичките 12 годишни). После 1 бутилка вино сира ей тъй да замезим (в този момент имах чувството, че пия лимонада) а бяхме само 3ма сериозните пиячи - другото жени само и общо взето само опитаха (или в случая с моята - гледаха лошо, но не смееха да кажат нищо). Сега този коняк ми влиза все едно пия кафенце. Тежко ми и горко утре (жена ми сигурно ще злорадства сутринта ако взема да пъшкам и да охкам).

 

Аз исках така да напия някой друг и да му гледам сеира, а се докарах сам себе си. Кой каквото си направи друг не може да му го направи - от мен да го знаете!

 

Наздраве, адаш :)

Налей си чадо. Даже две си налей :D

Подстрекатор гаден! Утре главите ако може да си ги разменим обаче

Link to comment
Share on other sites

Баси, тук при нас няма шарани (става въпрос в магазините, иначе по разни водоеми май може да се хваща нещо като шаран), затова трябва да компенсирам със сьомга, която обаче доста добре си върви с Карлсберга. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Налей си чадо. Даже две си налей :D

 

Амин, Стефчо...

 

=======

 

Обаче колко ненормални идиоти има по тоя свят, не е истина 

 

После 1 бутилка вино сира 

 

То е по-добре да кажеш. че си почнал да сереш....Трябва да се забрани консумацията на скъпи и маркови алкохоли за алкохолно неграмотните - дори по празници. И ще ми говорят на мене за пиенье - бЕги у лево...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

===================================

 

Момчиле, нещо рибата не ми гила... Само с водка я поемам. Инак Светата Троица - миди, раци и скариди - по всяко време с удоволствие консумирам и БЕЗ мярка  

 

====================

 

И естествено да споменем Лозунга на Васко - ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПИЯ  :grin:

 

=====

 

NOTE TO SELF - Никога не се опитвай да разтърваваш биещи се хамстери....

 

=============

 

А сега, както казва големият Камен Донев, да си сипнем една тъъънка мастичка (ракийка в моя случай) с маслинки отстрани... Че още ми се повръща от на именика изказването...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не разбира се, особено тия облагородените (европейско-азиатски хибриди) са намбър уан. В офиса има няколко умопомрачителни екземпляра от този тип. :love

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...