Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ша са сетите. Аз последно бях на фризьор...ъъъ....поне преди 7 години...

А аз ходих на такова нещо за последно преди.... 17-18 години :)) Така де..., тая грива как мислиш се пуска?

Като понацъфти или и се развлакнят краищата, булката има грижата и за пет минути съм като току що изваден от пакетче.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Над 60 кв. м. плоскости - 6 антрета, двама юнаци - няма и два работни дни... 

 

Хайде сега земи тая скара, земи т'ва Мерло... 

 

==========================================

Majesty, the curse of stupidity has been lifted from our people. Our land is ....

 

(guard in background) Good Sir Drevin! Let's ride the catapult one more time, pleeease... 

Uh, the curse is starting to lift and some of our people have regained their intellect. Once we pluck all the palace guards from the surrounding trees and wheel the siege weapons back in storage, all should be well...

 

(guard in background)

(catapult sproing)

WHEEEEEeeeeeeee!!! 

 

 

Познайте играта  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мнения за този монитор? 

http://www.benq.com/product/monitor/gw2760hs/

 

Особено от Дедо...

Виждат ли се пиксели на 27" при тази резолюция?!

 

Да. 27" на 1080 е прекалено зърнесто. Иначе е правилната серия на benq но ми идва прекалено едър пиксела на мен. Имам баш същия в офиса.

Link to comment
Share on other sites

Сипете си нещо силно, отпийте дълбоко, поемете въздух и си поставете за цел да не запратите чашата в стената, докато гледате това клипче :D

 

Link to comment
Share on other sites

Сипете си нещо силно, отпийте дълбоко, поемете въздух и си поставете за цел да не запратите чашата в стената, докато гледате това клипче :D

 

В момента ми идва да си запратя чашата по твоята глава.   :alien:

Link to comment
Share on other sites

:D

 

Той се прибра вкъщи в толкова лошо настроение, че жена му, като не беше сигурна, какво ще поиска първо, легна гола в мусаката...

Link to comment
Share on other sites

Сипете си нещо силно, отпийте дълбоко, поемете въздух и си поставете за цел да не запратите чашата в стената, докато гледате това клипче :D

Бахахахаха, това зад волана 100% е някаква китайка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.benq.com/product/monitor/gw2760hs/

 

Особено от Дедо...

Виждат ли се пиксели на 27" при тази резолюция?!

 

Да. 27" на 1080 е прекалено зърнесто. Иначе е правилната серия на benq но ми идва прекалено едър пиксела на мен. Имам баш същия в офиса.

A освен в офиса ти, къде може да се види на живо?

Link to comment
Share on other sites

A освен в офиса ти, къде може да се види на живо?

В техномаркет го имаше или в технополис - не помня откъде го взех. Но ти ако искаш отиди и виж произволен 27 инчов монитор - погледни текста как се вижда за да разбереш какво имам предвид под "ужасно големи пиксели"

 

1080 максимум на 24" - всичко по-нагоре започва да става прекалено едър пиксела и да дразни. (мен поне не ме кефи)

 

Ако искаш виж от същата серия benq имат и 24 инчов - пак е mva матрица и е flicker free.

 

Те от същата серия имат и 27" на 2560х1440 ама цената е над 800лв иначе е повече от прекрасен (и май беше с IPS даже)

Link to comment
Share on other sites

Къде евентуално е проблема, когато лампичката на рутера с надпис Internet свети в червено. Вече започвам с тъпанарските въпроси, на сложните никой не може да ми отговори...А и минах всички възможни варианти...

Link to comment
Share on other sites

В темата за размислите - въпроси. В темата за въпросите - размисли. На тоя форум тотално му се омешаха вариаблите :lol:

Насе - модел на рутъра, търсиш юзърски Мануел и там евентуално ако пише...

Link to comment
Share on other sites

бях вчера на свинско погребение....съответно и пиенето започна с греяна ракия към 7.30, премина през бира към 11, водка към 2 и вино към 11.....направо незнам къде съм днеска....спирам да пия.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...