Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

1. Никой не я одумва, освен разни хора, които хал хабер си нямат от бира. Но пък се вижда, че все повече хора "прогледват".

 

2. Тая зеленина ще я виждаш все повече и повече. 

То... И все повече хора започват да слушат чалга, както и все повече хора (не жени)  минават на отатъшния тротоар и се изпедерастяват.....

 

П.п. Аз обаче смело мога да твърдя, че ще си продължавам да пия бира.... Па на мераклиите мога да запазвам по половин кило вечер и къде кило сабаале от любимото им Пиринско :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти пиеш една бира, други хора пият друга бира... В тоя ред на мисли аз мога също да ти запазвам вече осраното Шуменско, даже в литри на денонощие. Ти пиеш бира точно толкова, колкото и ние пием бира, дип че е и от един производител със същите съставки. 

Link to comment
Share on other sites

Същите съставки кайш.... То и аз през вечер муам пържоли, ама сабале от тия съставки не вада стекове, кога друсам крушата.... :rolleyes:

-------------------------------------------------------

 

И като сме се заприказвали за котаци в онази тема, те тва е Лили Карастанчова, позната още като Маркиза Досад (изявена кабелбеладжийка и клавиатурна хакерка)

b5dad86636d1cabd.jpg

 

А тук се вече може да се води като... похапнала :lol:

98ce12f2a32af328.jpg

Link to comment
Share on other sites

Същите съставки кайш.... То и аз през вечер муам пържоли, ама сабале от тия съставки не вада стекове, кога друсам крушата.... :rolleyes:

 

Продължавай да дрънкаш глупости. Шуменското, което пиеш, е по-зле от Пиринското. Послушай човек, изпил по над тон и от двете. Инак знаеш как ще си легнеш, а баш ма к*рац боли сутринта какво ще изкараш... 

 

И в тоя ред на мисли - земи я погледни тая палетна количка тая година ако може... Не е като да е виртуален самолет за пилотиране - можеш да се справиш с нея...  :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

И като си изпил над тон, кво!?! Те и руснаци, норвежци и прочее паплач си смучат картофената ракия с тонове и и се кефят, ама този факт не я прави по-малко бълвоч, нито пък тях ги прави капацитети по въпроса с питиетата. Сеш са, нали? Всъщност... греша... Все пак ги прави капацитети, ама в областта на гадните бълвочи....

А колкото до количката.... Когато и дойде времето, майна.... Към този момент то все още не и е дошло.

 

П.п. Па за самолетите... Що не додеш да ти нашокам репата?  Тържествено заявявам, че и след два месеца пънене със самолетчета от твоя страна, пак ще ти шокам репата, та ще те кина. Мисир с мисира ти  :))

Link to comment
Share on other sites

Ей го на... DSC00948.jpg

 

Лъки, е те тва е котка!  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

Не пРЪшляк. 

 

Аз съм се зарекъл, че следващото поколение мои ще са британски късокосмести - ПОНЕ една сива - обожавам ги. Стават между 10 и 15 кила.

 

Е те тоя твоят'ти откърши една лапа... Като моя Силвестър - на кучето му се завива свят, а малкото куче направо си бяга като напикано. .... 

Link to comment
Share on other sites

С една лапа - цепи джука. Проверено! Не моя, разбира се, но цепи. Който го види, първата реакция е крачка назад. После се престрашават, защото въпреки размерите си, никак не лош, дори напротив.

Link to comment
Share on other sites

Моят Силвестър е същият - редица съфорумци го познават добре. Шредер с ноктите - зъбите са му като на рис... И естествено - характер

Link to comment
Share on other sites

Бидейки пиющиЙ, се сещам скорошния коментар на тема Ципураки. И как един МИСИР донесе оригиналдъ, с инструкции за ползване. И го 'фалеше здраво... 

 

Сега като видим коментарите му от последните дни, как изобщо може да му вярваме на тема каквото и да било пиенье? Успя да ни вкара с баща ми в 24 часа полет, подобен на виртуалния му самолет, 'га е насилен анално, така щото маса шкембета и бири едва ни отърваха от туй така прехвалено екзотично питие. 

 

Всъщност питието не бе чак толкова зле, дип че и вода го разреждахме, по препоръки на същия Мисир. НО - сега кат го гледам да го плюе почвам да осмислям политиката на алкхолен разнос помежду ни...   :laughing:  :laughing:  :laughing:  

 

Къде сте всички бре?!?!?!? У Весо??? ХАХАХАХАХАХ 

Link to comment
Share on other sites

Лъки, как тоя котак се е разходил по клавиатуарта и не я е направил сол. Това е голем дзвер :)

Като ги гледам тия снимки на котките и направо ми става гадно. :( Много ги харесвам, но след 2-та станах много алергичен нещо и вече не мога да си гледам :(

Link to comment
Share on other sites

Къде ги гледаше - вкъщи, Слакър? Аз имах ЧЕТИРИ. НО - като дойде време за детето ги закарах на село, където се погрижих да станат господари... И вЕрвай ми - СВОБОДАТА, Санчо (опа- Слакър) ги направи и тях, и мен по-щастливи. Силвестър е колкото малко куче и реално бие кучетата, Фиона командва горното ниво (в смисъл апартамента, който им направих в подпокривното), а Сенса е просто кристално бяла принцеса... Диего почина на около 13, а Ридик бе прегазен от селски кретени... Те двамата бяха най-милите котки в историята.....

 

Тук са тримата - Сенса, Диего и Ридик, преди да дойде Силвестър... 2007...Даже преди да дойде при нас Фиона...

 

ptMWl0J.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на една хороводна китка от 3 часа...гоня първия час. Ако я изкарам цялата или трябва да си налея или не знам :D

 

Никъде няма да се губим. Намислил съм да ходя на едно място(дано ме огрее) ако ли не, пак в БГ за един, два старта от Ф1 :)

Link to comment
Share on other sites

При мен е 10 и 15 вечерта и след малко ще се хоризонтирам. Утре кака Малина щяла да идва в Енигма, та се чудя дали да не ида за сефте от миналата година в тая кочинка.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на една хороводна китка от 3 часа...гоня първия час. Ако я изкарам цялата или трябва да си налея или не знам :D

 

Никъде няма да се губим. Намислил съм да ходя на едно място(дано ме огрее) ако ли не, пак в БГ за един, два старта от Ф1 :)

 

Върни ми се без Паспорт - само посмей... Гергана такъв к*р не е лапала. Само се опитай

 

Че кое време е, та да спи...

 

Ти си по-близо и на теб НИЩО не ти требе. Наздраве! 

 

Стефчо има още 2 и половина години запек - щото е решил, че не можел физически като човек да научи английски... 

Link to comment
Share on other sites

Ще видим кво ще излезе, трудно уча езици - факт.

 

http://www.ebay.com/itm/10K-White-Gold-3-Stone-Diamond-Heart-Pendant-with-18-Chain/190704855053?rt=nc

 

Ако цъкна на buy it now, поредното шаранчЕ ли ще съм? Щото като си търсих диамантени обеци ми обаждаха 1200 долара за моя размер на камъните и 700 за една идея по-малки.

Link to comment
Share on other sites

Така е. Аз даже за 5 седмици си изшлайфах английския... Не, че това тук е английски. Даже си припомних полския от университетските години...

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми, че са за теб, че има ранен полет...

 

Наско, той гони статус административен. ТИ какво гониш? Гние ти се в Кралството ли? Откърши й два на жената и се прибирай с Елена.

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми, че са за теб, че има ранен полет...

 

Наско, той гони статус административен. ТИ какво гониш? Гние ти се в Кралството ли? Откърши й два на жената и се прибирай с Елена.

 

Обеците си ги търсих за мен. Само, че като ми казаха в очите цената и това е малко си казах, че не съм достатъчно голям още :). А въпросното нещо от линка, как мислиш, дали ще ми тича :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...