Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Брех! Имали сме правителство пак... Ха да видим. Едно искам - турци и комунисти максимално в тъча. 

 

Е, то начело е баш комуниста, ти искаш комунистите да са вън. Стига де. То те са навсякъде, общо взето. Я виж другарката Пръмова, опс Кунева.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

 
 

Студентите не взимат по 1200 - 1600 лева!

 

ок. моя грешка.  мислех че сравнението е за 1 седмица за 3-400 лв с/у 168 ч. труд.

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен в Смирненски ми свиха капачките на чистачките (крият болтовете за сваляне на чистчките да не раждясват), така че селяни бол.

Цените на имотите в Кичука са едни от най-евтините или поне така бяха миналата година, когато търсихме жилище.

Link to comment
Share on other sites

Не случайно е достъпен само с три бетонни моста - по едно КПП по релсите - ток и готово  :lol:

Ще се изхитрят да минават по околовръстното...

Link to comment
Share on other sites

А колко пари взе фаровете, че и аз искам да сменям моите?

Link to comment
Share on other sites

Много отдавна ги купувах и то защото ми счупиха единия фар, а тогава беше много по-трудно да намеря оригинален двусекционен. То не, че сега е по-лесно.

Link to comment
Share on other sites

Ми кви...Да е семейна кола/мини-ван, с не особено голям двигател. Ако е автоматик, ще е чудесно. Иначе максимума - 1000 паунда :D Засега сме се спрели на Опел Мерива(тука е Vauxhall), Рено Меган Сценик(че имаме такава в Българско), колебаем се за Ситроен Ксара(Пикасо)... Не става без кола, да го еба.

Link to comment
Share on other sites

Днес следобед се е разиграл някакъв ЯкшАн на паркинга на Кауфланд Цариградско. Част от района беше отцепен от полиция и ДАНС, на земята имаше куфар и платнище с подредени жълти пакети, допускам че е било дрога.

Някой има ли повече инфо?

40 кг хероин за 4 милиона лева хванати в колата на турчин в Пловдив!

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

Не бях ходил по центЪро повече от половин година. Днес гледам и не вярвам на ушите си.

 

Общината влиза във владение на своята част от детмаг „Снежанка”

 

За мен това е новината на годината за Пловдив! Най-накрая тоя кенеф (буквално) ще спре да грози старата главна!

Link to comment
Share on other sites

Че тя сагата ДЕТМАГ приключи преди бая месеци ако не се лъжа...Или по-точно надлъгването между Общината и реститутите. Даже вътре има работници и се разчиства, но не ги виждате, защото всичко минава отзад на гърба на сградата през оня двор-паркинг. 

 

=============================

 

Да спреш на паркинга на Кауфланд с 40кг дрога в колата - прайслес!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко са злета, ама за краткото клипче нямаше нито една катастрофа или ударен пешеходец...Тук все едно кръстовището на сточна гара да не е регулирано..майко мила...

Link to comment
Share on other sites

Ш'са изтрепат кат кучета на 5-тата минута!  :laughing:

 

Обаче на тия клипове гледате ли как важи принципа "предимство се взема, не се дава" хахахах

Link to comment
Share on other sites

Между другото, в Бангладеш също е подобен привиден хаос, но катастрофи не стават. За 16 дни там видях една единствена и то беше заради лоши спирачки {един в дясна лента (обратно движение) наби спирачки и задния го цунка}, всеки кара навсякъде, в насрешното, лява, дясна лента, хора, рикши, велосипеди, коли, автобуси и всеки кара нявсякъде, яко клаксони и все пак цари някакъв невидим за мен порядък...

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвател на услугите на гугъл получавал ли е мейл, че някой си се опитва да достъпи акаунта му в Гугъл неоторизирано?!

Питам, защото преди малко получих мейл, че някой си, от еди кой си iP адрес се е опитал да достъпи акаунта.. Reject-нали опита, пратиха ми мейл да си сменя паролата и така..

Интересното е, че http://bgwhois.com/ дава доста изчерпателна информация за IP адреса...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...