Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз досега не съм получавал. Напълно е възможно обаче. Както е и възможно да те стимулират да смениш паролата си.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Напълно възможно е, особено ако акаунта ти се достъпва едновременно от няколко устройства - мобилен телефон, таблет, лаптоп, настолен компютър. И ако интернет доставчиците са различни (мобилен, стационарен, хотспот), а някои IP-адреси не са регистрирани, тогава може да сработят механизмите на защитата. Особен  случай е и ако в кратък интервал от време акаунта се проверява от точки на голямо физическо разстояние - когато се използва VPN например.

В такива случаи Гугъл предлага двустепенна защита на акунта и индивидуални пароли на всяко устройство.

Link to comment
Share on other sites

Не ми дреме щото паролата ми е ********** и няма абсолютно никакъв смисъл в нея. Представлява първите букви на думите от едно дълго изречение и има символи, ъпер и лоуър кейс и никога не съм я ползвал "на открита линия". 

Link to comment
Share on other sites

За това за хората със умни телефони, гугъл са направили двустепенна оторизация. Когато ново устройство опита достъп до акаунта дори и да знае паролата, трябва да въведе код, който получаваш на телефона си(стига да си го въвел в акаунта на гмейл) Та хем разбираш, че някой иска достъп, хем не може да влезе.

Link to comment
Share on other sites

Значи - да поясня, НЕ ползвам други wireless мрежи, освен моята вкъщи. Когато съм навън, си ползвам 3G-то от оператора. Ползвам Google drive на служебното и на личното PC. Паролата ми е 20-на символа, големи, малки букви, специален символ, цифри.. :)

Link to comment
Share on other sites

И моята е почти такава. И кво?

Надпис над поставката с презервативи - "Против паразити".

Link to comment
Share on other sites

Кво? Да го духат простите е извода. Нас не ни засяга ;) Не съм кракер ама ми се наложи и съм удивен какви елементарни пароли си слагат за мрежите. Особено егн!

Link to comment
Share on other sites

Баси! Новия военен министър можеше да ми е бил новобранец, ако беше служил в елитните за него време поделения! 


Значи е ефрейтор от резерва! WTF!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ей от сутринта ми оправиха настроението :D Съседката дето е с многото претенции работи в кол център :D Попиках се да се хиля.

Link to comment
Share on other sites

Черепи, айде наистина тая седмица да направим някаква лека среща?

Без много подготовки, ако ще и в ограничен състав, който може, пък по-нататък може и нещо по-организирано. 

 

Желаещи?!

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден на Antares! Жив и здрав и страхотен съвместен живот! :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

А, вие бяхте на една дата, нали? Да ти е жива и здрава половинката.

Нас ни чака утре :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде да е в понеделник :) Иначе наистина форумът е странното стечение на обстоятелствата, от което не сме очаквали да си намерим половинките. Ама ето на.

Link to comment
Share on other sites

Галче, първо ми забрави рождения ден. Сега и имения. Потресен съм! Край на нашата любов! :sad1:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:moon:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...