Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А аз преди около 5 години ходих при един "доктор", че Бисо шопчето нещо го нямаше и онзи ми свали катализатора, небрежно го хвърли в купа железа, каза си накрая цената за труда без да ми реже главата от кръста и аха да си тръгна и му викам "Бе дай да го взема това желязо да не ти прави боклук и то", той ме гледа с един влажен поглед - "А аз ще го изхвърля не ми е проблем".... хахаха Изкупиха ми го тогава 90 лв. То аз и предварително се бях уговорил с този от когото взех гърнето.

 

 

100 лева са си 100 лева. Не знам колко дози са ама някои семейства със 100 лв живеят цяла седмица

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Крадци :) Такива, с инструмент.... Същите тея, дето ми бяха развили гайките на джантите, за да ми ги крадат и бяха офейкали, явно изплашени от нещо. От години не имало чак такива кражби на дребно.

Link to comment
Share on other sites

Именно... Остава да почнат и касетофони да крадат пак...  :laughing:

 

Между другото подобни кокошкарски набези показват докъде са ни докарали разните боклуци...

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за крадящите употребявани такива. Защото някак си лично аз не виждам грам смисъл в тая работа... 

 

В зависимост от модела и големината на двигателя (примерно голям дизелак) катализаторите са 150-250-300лв. , на камиони и бусове могат да стигнат и до 800-1000, говорим за изкупни цени. Последно като махах преди 2 години на аудито ми 2.5тди го продадох за 150лв. Иначе всички които ги махат се правят на луди......ако мине номера, до сега съм махал на 3-4 пъти и то все на различни места никога не са ми го давали "доброволно" е така да си каже "То това струва пари вземи си го"...... 

 

Именно... Остава да почнат и касетофони да крадат пак...  :laughing:

 

Между другото подобни кокошкарски набези показват докъде са ни докарали разните боклуци...

 

В кичука все пак нищо не трябва да те учудва.....преди 2 седмици ми свалиха чистачките крадливите копеленца, 1 час съм се дупил да си търся щипките в тъмното докато светя с телефона....... тва е най-пропадналият квартал.... 

Не бях чувал последните 5-6 години на някой да са му отраднали чистачките.....

Link to comment
Share on other sites

От кога 100лв са кокошкарска работа?!? Че той като смъка на седмица по 3-4 такива, на края на месеца ще вземе повече пари, отколкото аз взимам за 168ч труд!

Link to comment
Share on other sites

 

168 ч : 8 ч/ден  = 21 раб. дни.

 

едва ли е чак повече от месечният ти доход, ако не си студент.

 

Студентите не взимат по 1200 - 1600 лева!

Link to comment
Share on other sites

Като изключим софтуерния бизнес като цяло и конкретно някои заплати в София, къде и за какво дават по 1200...1600 лева месечно, че да се ориентирам натам...

Link to comment
Share on other sites

Като изключим софтуерния бизнес като цяло и конкретно някои заплати в София, къде и за какво дават по 1200...1600 лева месечно, че да се ориентирам натам...

Стани жиголо! :moon:

Link to comment
Share on other sites

 

 
 

Студентите не взимат по 1200 - 1600 лева!

 

Взимат с духане :D

 

Моя катализатор е с 2 сонди и ще си такова майката,ако го свалят.Ще трябва да лъжа сондата :D 

Link to comment
Share on other sites

След като Тим Кук си призна за сексуалната си ориентация дали ще забранят употребата на всякакви аЙ джаджи в Русия като рекламиращи содомия. Дали руските националисти ще вземат на всеки дръзнал да говори с айфон телефончето и да му го завират отзад?

Link to comment
Share on other sites

Стани жиголо! :moon:

Тц, не става.

Прекалено е древен и виаграта вече му помага единствено за едни, други цели....

-------------------------------------------------------------

 

Впрочем... тва да гушнеш за двадесет минути мърляне и шубе едни стотина кинта...., мисля, че е една наистина добра заработка... Пък нека да е кокошкарска работа :)

А свалянето става с помощта единствено на набор глухи ключета и един тръборез. Абсолютно безшумно и за отрицателно време ;)

Link to comment
Share on other sites

В кичука все пак нищо не трябва да те учудва.....преди 2 седмици ми свалиха чистачките крадливите копеленца, 1 час съм се дупил да си търся щипките в тъмното докато светя с телефона....... тва е най-пропадналият квартал.... 

Не бях чувал последните 5-6 години на някой да са му отраднали чистачките.....

 

Винаги съм имал изключителна неприязън към тоя квартал. Явно вътрешното чувство не ме лъже... Чистачки аз от комунизма насам не съм запомнил да се крадат... Ебати въшкарите..  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

От кога 100лв са кокошкарска работа?!? Че той като смъка на седмица по 3-4 такива, на края на месеца ще вземе повече пари, отколкото аз взимам за 168ч труд!

 

За мен спрямо риска, пък и въобще са кокошкарска работа. 

 

Стани жиголо! :moon:

 

Тоя сектор отдавна е гардиран от Стефчо...

Link to comment
Share on other sites

Кичука е ужасен квартал.....цените на апартаментите/имотите го доказват..... а за тия които ми гепаха чистачките просто нямам думи, нЕма такива изруди противни, качих се точно за 30мин до един приятел..... колата беше с/у входа, колко смелост/глупост трябва ? Да ти счупят пръстите за 50лв..... огледалата ми (алуминиеви) също ги бяха мъчили, добре че съм ги "побългарил" отвътре щото го ядох тоя преди години та не са успели. 

В началото ми стана леко смешно.....после тръгнах към нас и заваля, не мога да кажа че ми беше много весело да карам в дъжд без чистачки, хубаво че си намазах стъклата с Х рейн иначе щях да пътувам 1 час до нас. 

 

 

 

 

@gado принципно ги свалят за не повече от 5-6 минути.....

 

69.jpg

 

Някъв такъв ако го хвана директно ще го наеба, щото ако го набия я ме осъди я след време забрави.....така с ебането ще го е срам да си признае и ще го помни докато е жив. 

Link to comment
Share on other sites

В София по едно време имаше и мода да се дуднат ДПФ-ите.....там ваденето е голямо..... 

 

 

 

Няма забрава преди години на наш познат с G класа как му думнаха някъв модул за 15К...... лягат под колата и го свалят за 10тина минути....каското разбира се не го покрива. По едно време и на Е класите им крадяха някъв компютър пак за една камара пари.... общо взето квото се търси  :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Днес следобед се е разиграл някакъв ЯкшАн на паркинга на Кауфланд Цариградско. Част от района беше отцепен от полиция и ДАНС, на земята имаше куфар и платнище с подредени жълти пакети, допускам че е било дрога.

Някой има ли повече инфо?

Link to comment
Share on other sites

Говорихме си с тъста за рециклирането. Оказа се, че нащо село тука за миналата година има премия от държавата за най-много предадени вторични суровини - нещо от порядъка на 2-3млн паунда е тая премия. Като общината си я разпределя. Тва в Българско не виждам да се случи....Баси... Па и да се случи, кметО нали трее кара Жип.

Link to comment
Share on other sites

Мда, а в тукашното село, всичките казани ги прибират с един и същ камион, на едно и също място...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...