Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кой над 25г ходи още по дискотеки? Особено нашенските...

Ами като съм красив, умен, строен, надарен, с чувство за хумoр и угаждам на някои хора... така се получава. :moon:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Организирах сутрешно литературно четене на последните няколко поста в офиса. Двама колеги сложиха слушалки :lol: Да де, преди това им прочетох това:0092006a25252814.png

Link to comment
Share on other sites

В Норвегия въвеждат закон, който прави военната служба задължителна...и за жените.

Link to comment
Share on other sites

В Норвегия въвеждат закон, който прави военната служба задължителна...и за жените.

Норвегия са толкова напреднали и развити, че срещу нас да тичат 200 години няма да ги стигнем, та спокойно могат да си позволят и задължителни уроци по танци   :)

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше един скеч с Анелия Луцинова, където сваляше един уж бавноразвиващ на бара (Руслан Мъйнов), а после си тръгна с друг (непомня кой). Някой да му се намира линка от бокса или тубата?

Link to comment
Share on other sites

Намерих си кон за колене, но е ми е голям...търся някой който иска да си прави луканки да си го делнем!

Колко пари и колко голям е коня като килограми и години?

Link to comment
Share on other sites

10409645_10204420147442397_7881535315342

 

Малко карнавал. Някой беше питал за качеството на снимките от Нексус 5. Това е с него, движещи се обекти, с мега-ярко осветление(платформата минава на 2м и се усеща топлината от лампите).

Link to comment
Share on other sites

Намерих си кон за колене, но е ми е голям...търся някой който иска да си прави луканки да си го делнем!

 

Не е лошо като идея, но май е твърде топличко за луканки, аз всяка година правя големи количества ама не е хванал студа още.

Link to comment
Share on other sites

Хъм...Тиичърса тук определено започва да ми харесва. Има лек опушен вкус - единственото, което харесвам на уискитата. Утре ще си купим ракия. Мога да изтрая малко уиски.

Link to comment
Share on other sites

Нова.

 

Определено можеше да не се навират с тяхната замазана телевизия! И БНТ ХД и БТВ Акшън ХД са далеч по-добрия вариянт за българския зрител, даже БНТ ХД е най-добрия защото и те са ефирно.

Link to comment
Share on other sites

Определено можеше да не се навират с тяхната замазана телевизия! И БНТ ХД и БТВ Акшън ХД са далеч по-добрия вариянт за българския зрител, даже БНТ ХД е най-добрия защото и те са ефирно.

$$$ Платили са и са взели правата. $$$ :)

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че май вчера изпатка поредният хард и съм СИЛНО бесен!

 

Към момента на пазара кое е най-читаво? Трябва ми един МНОГО голям и един малък. Уестърн или Сийгейт?

Link to comment
Share on other sites

Hitachi, след тях WD (уточняваме че аз гледам единствено Black и RE (не ред) сериите, другите с разните променливи обороти не ги имам за дискове) или произволен диск от сериите за сървъри на кой да е друг производител :)

Link to comment
Share on other sites

Да Благодаря и аз на всички за пожеланията. Живи и здрави да сте всички!

 

 

Един път имах 500 ГБ Hitachi точно щото хвалбите им бяха големи, и не ще да чуя повече за тая марка. Не виждам какво им е хубавото, много по-шумни са от WD и Seagate, а пък да са по бързи, по-надежни или друго не виждам. Сега имам един SSD Intel и един WD 2 TB SATA 3 от 2 години и не съжалявам грам за избора. Преди тея бях с Хитачито, а преди това ползвах основно Сийгейт, но новите им не ги знам как са. С две ръце препоръчвам WD!

Link to comment
Share on other sites

Ники, от теб сефте чувам препоръка за Хитачи...Тия хора правят кас'тофони и касетки, брат, с друго не сме ги запомнили  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...