Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

С iphone 5 е снимката на кофти светлина.

Закуската е това, какви бири....полях го с един домашен бабин компот от малини...... 

Link to comment
Share on other sites

Ясно,не си падаш по бирата.За мен е нещо обичайно пък да закусвам по подобен начин в 6 часа сутринта с бира :lol:

П.С.За бирата няма часови пояс!!!Сигурен съм,че RaptoR-а ще ме подкрепи.

Link to comment
Share on other sites

И аз обичам бира за закуска, особено ако съм махмурлия и целият ден нямам какво да правя.....  :shy:

 

 

 

пс : специално за снимки Нексус-а прави по-добри снимки от айфона.....даже доста прилични не моА да си крива душата. 

Link to comment
Share on other sites

Той е гад защото не ще да ми даде дори мъничко. Аз може и да се сетя, ако ми кажеш откъде да си купя подобно нещо в магазините. Понеже ако реша сам да си го правя - след 20 години я камилата я камиларя...

Ъъъъ.... Начи, виж ся! Ако някъде, някога в някой магазин видиш ракия с претенции за подобна възраст... и ако цената и е по-ниска от на онова уиски... Да знаеш, че е менте! А дори и цената и да е достатъчно подобаваща, пак изобщо не е сигурно, че не е ментак.

Инак аз нещо нямам спомен да съм казвал, че нямам мерак да ти дам. Даже напротив, помня, че ти бях отсипал една половинка (преди две години, май...), ама ти кифло с кифлата ти, не рачи да отделиш един половин час за да си я получиш....

Я виж Виден кат не се прави на фея като теб, как я е опитвал :) (само дето не знам до колко има ясен спомен за това, че тогава нещата бяха много стръмни и фърчаха едни чаши под съпровод на - Хорът на красноармейците :lol: )

Link to comment
Share on other sites

П.С.За бирата няма часови пояс!!!Сигурен съм,че RaptoR-а ще ме подкрепи.

 

С две ръце. 

 

В събота заспах много рано и станах къмто 4.20 сутринта в неделя... Пуснах си филми и естествено си сипнах бира...  :laughing:

 

Я виж Виден кат не се прави на фея като теб, как я е опитвал :) (само дето не знам до колко има ясен спомен за това, че тогава нещата бяха много стръмни и фърчаха едни чаши под съпровод на - Хорът на красноармейците :lol: )

 

Е оная нали беше 9 не 20. Не че не беше вълшебна де... 

 

Ще се разочароваш...

 

Едва ли е възможно тия хора да ме разочароват. Интересно ти защо така реши, като филмът излиза догодина? 

Link to comment
Share on other sites

Инак аз нещо нямам спомен да съм казвал, че нямам мерак да ти дам. Даже напротив, помня, че ти бях отсипал една половинка (преди две години, май...), ама ти кифло с кифлата ти, не рачи да отделиш един половин час за да си я получиш....

Я виж Виден кат не се прави на фея като теб, как я е опитвал :)

Уфффф верно че беше така. Посипвам си главата с пепел и си я хаквам 2 пъти в стената как може да съм толкУз проЗд бе... дано се образува някоя нова гънка, че старите нещо не смогват...

Link to comment
Share on other sites

Защото спомените за Friends са ни от детството едва ли не. Никога не е толкова хубаво. На всички им е ясно, че това е просто да вземат някой лев на гърба на славата на сериала. А и какво толкова ще развият в 120 мин макс? Да бяха направили нов сериал... Повечето и без това по сериали се подвизават...

Link to comment
Share on other sites

Това е фейк. И в описанието му го пише. Скоро не се очаква real.

 

Ех ма*ка му...

 

"However, the trailer is a spoof and contains a montage of the cast’s recent television appearances. It was created using footage from various TV programmes including Cougar Town, Episodes, Jimmy Kimmel, The Ellen Show, Web Therapy amongst others."

Link to comment
Share on other sites

Видях аз, че имаше кадър от един техен скеч като гости в шоу, но не помислих, че може да ни лъжат така нагло...  :grin:

 

=========================================================

 

Steve Jobs memorial torn down in Russia after current Apple CEO Tim Cook comes out as gay

 

 

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Че то кадрите с Лиса Кудроу са от сериала, който сега върви - онлайн терапия или от сорта. А другите май също някои от кадрите съм ги виждал някъде. Та се зачудих, защо има трейлър на с чужди кадри, но понеже го превъртах и не се загледах, че да му обърна достатъчно внимание.

Link to comment
Share on other sites

Е оная нали беше 9 не 20. Не че не беше вълшебна де...

Не 20, а 18 ;)

От девет годишната има още къде 100 - 150 кила, а от тази, 18 годишната не е останало почти нищо. И понеже имам едни спомени, че искаше да те уредя и теб, пък тя още тогава беше в червената книга (май и те хоках тук, че си егати и неебавката) Ама при всички случаи си я опитал и тази, щото по спомени, тогава имах каширана, като неприкосновен запас една половинка.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 100% убеден, че се наливахме с 9 годишната. Май наистина тествахме и друга по едно време, но по една чаша само...  

Link to comment
Share on other sites

Нещо са се разбесняли из Кичука да крадат катализаторите на колите. И електроника. На кума тази сутрин са му резнали катализатора. Каза, че докато бил в полицята е имало още 4-5 човека с подобни оплаквания - откраднат катализатор, навигация. Внимавайте тези дни.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че изобщо не ги ловят.

И на съседа му го бяха резнали преди време. Едва ли са много апашите, защото го правят професионално, без никой да усети.

Link to comment
Share on other sites

Каква е толкова далаверата от един катализатор?

Може да се извлече платина от тях. Плаща се и по-нисък данък на колите които имат.

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за крадящите употребявани такива. Защото някак си лично аз не виждам грам смисъл в тая работа...

Ами да речем, че далаверата от предаден катализатор е нейде към 70-100 кинта ;)

Моя когато го разкарах, докторът след като ми монтира резонансни пръстени и ми затвори кутията, ми даде и тридесет кинта :))

Link to comment
Share on other sites

Така и предполагах - под 100 лева. Такава кокошкарска история не си струва риска и занимавката по принцип... Интересно какви ще да са тия крадци... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...