Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

След бирата узото е питието което ме кефи много (и е под 100лв бутилката)

 

Двама сме  :grin: Последно с кума ми, седнахме да пием по едно Tsantali и... след 5 часа бутилката я нямаше, както бяха изчезнали едни салатки, неизвестно количество сирене и маслини Каламата, както и неизвестно количество кисело мляко. Дори с него си говорехме, че май предпочитаме узо пред уиски... Бирата и аз си я поркам.

Link to comment
Share on other sites

Казано е! Ракията (аз бих споменал тук и бирата) е над политиката! Ракия/бира е имало преди нас, ракия/бира ще има и след нас!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

ЕДИТ: В тоя ред на мисли току що напълних една паница със салата намачкан кромид и червен боб... Лееееко посягам към заскрежената бутилка... В чест на Васко и неговото непиене. :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Аз съм пас.....мисля да не пия до Нова година.... 

 

иначе давам глас за узото, тая напитка ме кефи максимално (само лятото обаче, зимата не моа да си представя да я пия)

даже компанията ги научих да я пият, повечето мислеха че узо = мастика...... накрая се ядосах нарязах една огромна тава с пъпеш и диня, залях пъпеша с домашен мед и ги поканих да пробват...... от тогава всички пият узо, ма кво да правиш....бедна банкетна култура  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм, узото не е мастика. Както и анасонлийката. Баси...Нема ли кой да ми прати едно шише ракия  :cry

Link to comment
Share on other sites

На тези, които могат да го чуят с качеството с, което го слушам аз - Наздраве... :beer:

На останалите - Моите искрени съболезнования......

Link to comment
Share on other sites

А за какво качество всъщност говорим? То аз съм лаик и едва ли ще направя разлика ама все пак :)

 

ЛаЙк се казва! 

 

====================

 

Честито, милички, ще ви очаквам на Закриването  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм, узото не е мастика. Както и анасонлийката. Баси...Нема ли кой да ми прати едно шише ракия  :cry

Ами да пратя, ама как? Тъкмо сварих няколко бидона ябълкова ракия, ама как ароматно ухае не е истина. На шурето в Холандия му пращам по 2 бутилки от по 3л най редовно, в кутия от компютър, все едно е истински и няма проблем. Познайте после той с какво ми я връща обратно  :spam3:  :lol:  :lol:

Честито и от мен на младоженците!!! и мноооого  :love

Link to comment
Share on other sites

Галче, БРАВО! Честито и на двама ви. :)

 

 

ПС. За пореден път се убеждавам, че дискотеките не са мястото за мен. 1000000000 пъти ми е по-добре на домашно парти. То така или иначе продължихме с афтърпарти у нас :moon:

Link to comment
Share on other sites

Следсватбено селфи :)

 

Ееее...най-после, честито! Не искам да влизам в ролята на пророк, но ми се струва (а и ви го пожелавам, защото няма лошо, пък и вие сте готини), че ще бъдете като лебедите - до края на живота си...само с един партньор. :))

Link to comment
Share on other sites

БЛАГОДАРИМ! :wub:

Ние пожелаваме всички да сме живи и здрави!

Пламене, уникално пожелание. Много благодарим!

Link to comment
Share on other sites

Честито на младоженците и от мен! Да сте живи и здрави и още 100 години да се обичате както сега.

 

И някой хубав ден си спомнете това: любов е когато "онази гад" я гледаш и се чудиш защо още не си я очистил.. и все отлагаш ли отлагаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...