Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=qaWReH6xiXE

 

Започвам да качвам всички серии на Улицата в Ютюб. Писна ми от тракерски тъпанарщини. Всички ще ги има в моя канал скоро, заедно с компилирани тематични изрезки. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
@Sothbiss-e а защо утре ? Мен никога не са ме връщали за следващият ден....... 

Щото е скапаняк. Приключих към 15:30 с всичко (от 13:15 бях на митницата) и той ми каза, че информацията за банковата транзакция минавала бавно, някакви такива глупости. И утре на обяд щял да ми даде някакъв лист, с който да си взема телефона от клон на пощата някъде зад Яворов. Въобще какво да ти разправям...

 

EDIT - човек, там работят още с дискети. Направо останах изумен :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ламер, ползвам фотошоп  :grin:

Аз от фотошоп не разбирам грам :). Даже никога не съм си го инсталирал. Струва ми се обаче къде по - лесно да отовриш един текстов документ. И да замениш цифрите с такива каквито искаш. Става буквално за секунди. След това го пускаш да се печата като сменяш да излезе все едно го разпечатваш от интернет. И банково извлечение не е проблем да се смени по подобен начин.
Link to comment
Share on other sites

Ъхъм emoticon-0144-nod.gif

Ама нали знаеш, че над тази машинка тегне проклятие ;)

Link to comment
Share on other sites

А ст-ста нали я пишат и върху самата стока? Тази, за която е застрахован? Не се ли заяждат ако има разлика? Или примерно вътре ако има касова бележка за по-висока ст-ст?  :notify:

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм emoticon-0144-nod.gif

Ама нали знаеш, че над тази машинка тегне проклятие ;)

 

Тихо, Гад, ще режа шкафовете заради нея! Не я давам на никой!!!

 

Одеве стоплих супата на детето - супата ври и дими, пипам си паницата спокойно с ръце... 

Link to comment
Share on other sites

Те тва е само началото на действието на кърста, дето съм метнал над нея.

Пък съм вдигнал бая левели на шаманизъм... :smile1:

------------------------------------------------------------------------------------

 

Жив съм бе, Пешо, жив съм... Ама съм станал мноо алчно копеле, та гледам да си уплътнявам времето с гърбене :))

Link to comment
Share on other sites

Преди малко Иво извади 20+ живи бебета от устата на майката риба... Просто ми падна ченето. Поклон пред Майката Природа...

 

Сега ме гложди, че не можахме да хванем другата майка, която носи поне още толкова.... 

 

Галицин, тряя да пробваме туй с пърженето... Тая машина е уникат определено, дип че Момчил реши, че индийци са я правили... 

Link to comment
Share on other sites

Как вирусите познават, че наближава уикенда? Какво, календар ли си носят? Не можа да ме хване през седмицата да си взема болничен, ами ще чака да дойде уикенда, та да го провали и в понеделник да съм ОК за работа... Забавно... :( 

Link to comment
Share on other sites

Мислят за теб. Ако си вземеш болничен, ще те резнат от заплатата(нали са някакви %-ти от нормалната тогава), а така ще си вземеш колкото е :)

Link to comment
Share on other sites

Мислели те... сега ще кажеш, че и калкулатор си носят? :grin:  

Май се взимаше на 70% от заплатата, 'ма айде - щях да се съглася!

Link to comment
Share on other sites

На старата работа всичките вируси, троянци и т.н. проблеми изведнъж магически изникваха петък. Тоест - я да викнем Пешо да ми чопли по компютъра, та да не се налага аз да бачкам...

Link to comment
Share on other sites

Културният шок си казва думата... Водеща на детско предаване с ампутирана ръка....

Link to comment
Share on other sites

Културният шок си казва думата... Водеща на детско предаване с ампутирана ръка....

Това къде? Не го намирам за лошо. Децата трябва да са по-толерантни към другите с недъг, а не по детски да им се подиграват. Начин да се възприеме?

 

Чесънът: защо хората намират аромата му за неприятен? Самия чесън е толкова полезен... С мусаката идеално ми дойде половин кафена чашка настърган чесън с оцет и капка олио... Не разбирам защо роптаят тези в офиса?  :angel:

Link to comment
Share on other sites

Не опира толкова до самия чесън и миризмата му-колкото до това,че в голямата си част хората са изгубили толерантност,излишно самонадеяни са и търсят НА ВСЯКА цена комфорт от обкръжението.

Link to comment
Share on other sites

Едвам се сдържаме да героизираме въздържалите се дупничани, но знаем, че истината е друга. Реално една алкохолна забрана се явява най-големият стимул да посегнеш към бутилката - или ако наистина някой отказва да ти я продаде, поне към тубите с резервите в мазето. По тази или друга причина, близо 13% от Кюстендилска област гласува за Николай Бареков.

 

 

post-12-1234436715.gif post-12-1234436681.gif post-12-1234436715.gif

 

ЛАФА НА ИЗБОРИТЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...