Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Как по дяволите съм постнал клипа на чистача в тази тема?!?!?!? Това трябваше да е линк към статията за умрелите дядовци след масова оргия на пенсионери в Дания.

Link to comment
Share on other sites

Дребното печалбарство у нас е манталитет...Отивам да си взема сим-карта за тукашен оператор. И хората си я дават както си требе - мини-карта, в нея - микро. Какъвто ти е телефона, това си ползваш. Ако си с микро - чупиш си я и си готов. А не в магазините на оператора да ти дерат 20-25лв, за да ти я изрежат...

Link to comment
Share on other sites

То и аз съм така, ама смених кафето с "английска закуска с мляко" и някой път ме стяга тиквата в кофеинов глад. А за киселини - Helicid всяка сутрин по едно и забравяш.

Аз съм закусвал сирене, маслини и стар лук - ей тъй на гладно. Нямам грижи. Но РедБул-а ми докарва киселини и се оригам на тая гадост в продължение на 2 часа. Аз затова като усетя че много ми се спи и ме унася спирам в някоя бензиностанция, изпивам на екс това лайно и после няма заспиване. Единствения проблем е, че един път толкова ми стана кофти че за малко да повърна ама удържах...

 

 

Мда. Единствено РедБул ме устройва мен, а като не искам да си пълня организма с таурин и кофеин, вземам Сарженор. Ма тва са някакви екстремни случаи...

 

Сарженор по едно време ми беше изписал един лекар и да ти кажа като го пиех всеки ден после можех да карам с по 3-4 часа сън на ден и се чувствах бодър след като стана.

 

... ама му е жизнено важно и му трябва за завчера...

Ъхъ и се опитва да ти обясни как ти си тъп и мързелив или и 2те и колко елементарно нещо иска от теб а ти само увърташ :) Колко ми е познато...

Link to comment
Share on other sites

Дедо,не ти харесва ред була,ама тогава хич недей и поглеждай към питбула на Дерби фирмичката.Ще имаш незабравими спомени :grin:

Да не говорим изобщо пък кафе колата.Тея две напитки за жалост съм ги опитвал и смея да твърдя,че ТРЯБВА да ги ползват като изпитание в някоя от сериите на реалитито СТРАХ.

Link to comment
Share on other sites

Дедо,не ти харесва ред була,ама тогава хич недей и поглеждай към питбула на Дерби фирмичката.Ще имаш незабравими спомени :grin:

Да не говорим изобщо пък кафе колата.Тея две напитки за жалост съм ги опитвал и смея да твърдя,че ТРЯБВА да ги ползват като изпитание в някоя от сериите на реалитито СТРАХ.

Кока кола Блек (тази с кафето) ме кефеше много. И кока кола я спряха. На дерби не пия нищо.. то май газирано изобщо не пия... единствената газирана напитка, която пия всъщност е газирана вода, за предпочитане онази на михалково естествено газираната - по-приятна ми е.

 

Пък и не ми пука какъв е вкуса - каквито и киселини да ми докара ще е по-добре отколкото да заспя докато карам и да се изтрещя някъде, нали?

Дед Мороз, имах предвид "English Breakfast" with Milk

Млякото пък защо? Чая си е супер и без нищо (даже без захар/мед и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

 

Що ли толкова често се чувствам в ролята на този, жълтият бра'чед? ...Ей така, опитвайки се да обяснявам на разни хора, че физиката, геометрията, свойствата на материалите и прочее дребни спънки се явяват пречка, нещата да се случат точно така, както ги искат... А те от своя страна да държат на своето си и да ми вадят (едва ли не, покровителствено) железния аргумент, че проектът не бил кой знае какво и спокойно съм можел да пренебрегна това или онова.

Мамка му, мноо е яко, кога някой, де не знае какво точно иска, седне да ти обяснява как точно да направиш нещото, дет и той не го знае кво е, ама му е жизнено важно и му трябва за завчера...

 

 

Ей пич, направо те признах, в шивашка фирма работя с много ши*ачки (която искаш буква сложи но май е най-подходящата "б") а най-големия проблем е като добавиш нищо неразбиращ италианец, става по-зле и от клипчето  :blowup:


Дедо,не ти харесва ред була,ама тогава хич недей и поглеждай към питбула на Дерби фирмичката.Ще имаш незабравими спомени :grin:

Да не говорим изобщо пък кафе колата.Тея две напитки за жалост съм ги опитвал и смея да твърдя,че ТРЯБВА да ги ползват като изпитание в някоя от сериите на реалитито СТРАХ.

 

Що бе, :blink:  аз редовно си жуля кафе-количката с ракийка, и дертове никакви немам.

Link to comment
Share on other sites

" with Milk"

 

То това пък ако е мляко, значи тука на пазарчетата продават направо овче сирене в 3 литрови бутилки

Link to comment
Share on other sites

Точно това се опитваме да обясним на Стефчо :) // а клипа не съм го гледал все още

Ти най - великият клип не си гледал. Бива ли такива неща. Ако имаш син задължително му го покажи:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hKWmFWRVLlU

 

Това е пълната версия. Иначе важните са първите 6 минути.

Link to comment
Share on other sites

Точно му е време - седмокласник. А нещо подочух току що за "възстановяване на наборната служба и трудови войски". Що за простотия? Няма ли достатъчно желаещи за попълване на ненужния ни военен контингент?

Link to comment
Share on other sites

Със Сарженор съм правил почти 70ч без сън...

Колко ампули си изпил?? И аз преди пиех, сега преди тренировка пак си взимам аргинин на капсули ама въобще нямам чак такъв ефект...

Link to comment
Share on other sites

И кое ще му е добрето?

 

Ще се научат малко на ред, дисциплина и работа, а не като в момента, пълни мамини синчета (Лигльовци) абсолютни.

Link to comment
Share on other sites

Освен, че ще намалеят сериозно мъжките путки, то спокойно може да възстанови добрата стара практика циганите да минават през Строителни войски и да се научават на занаят и да бачкат по строежите, вместо да бъдат перманенти престъпници и отпадъци. Само дето тоя кон вече отдавна е изтърван.  

Link to comment
Share on other sites

Познавам доста мамини синчета, които са били в казарма :) Горното е работа на родителите, не на казармата :)

 

Може да ги има, но поне малко се научават да справят сами в живота, а сега идва на работа "работи" два дни правиш му някаква забележка и той си хваща пътя, защото знае че мама и тати ще дадат, и не е научен да уважава по-висшестоящите от него.

Аз съм твърдо ЗА казармата.

Link to comment
Share on other sites

Аф, родителите трябва да си възпитават децата, а не да се прехвърля задължението към казармата

Да не говорим, че за 6-9 месеца ще научат едно голямо нищо, само загуба на време. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...