Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Невероятно, как в 64kb събраха 6 минутна музика и то със клип, при това 1920х1080

Музика и повече може да се събере в миди формат :)

 

?!!??!?!  :blink:

 

Ще ставаш контрабандист да внасяш кубински пури в щатите :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ще ставаш контрабандист да внасяш кубински пури в щатите :)

 

Не, само в ЕС  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Колега ако те интересува, виж ТАЗИ тема

Нали се сещаш, че точно такава цена за Cohiba Esplendidos е меко казано доста съмнителна. Мерси, аз така или иначе съм на другия край на света и тук макар и по-скъпи ги взимам с абсолютна гаранция за автентичност от магазин, в който често се отбива самия Арнолд Шварценегер, защото въпросните пури у тях са нелегална стока. :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаам, и аз днес разбрах, че миди е музикален формат :D

***
- Тате, какво е това ноти?
- Сине, това са MIDI-файлове, но само че на хартия...

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш, че точно такава цена за Cohiba Esplendidos е меко казано доста съмнителна. Мерси, аз така или иначе съм на другия край на света и тук макар и по-скъпи ги взимам с абсолютна гаранция за автентичност от магазин, в който често се отбива самия Арнолд Шварценегер, защото въпросните пури у тях са нелегална стока. :)

 

Ясно, а цената е такава защото искам да се продадат, за какво ми са да стоят, няколко кутии.

Link to comment
Share on other sites

Като чета ингилизите от какво се оплакват на работното място, се хващам за главата. Това, което при нас е нормален работен ден(от 8 до 17) за тях си е робия...Баси...

Link to comment
Share on other sites

Ще изнасилят групово кралското семейство. Не, честно, тия се оплакват за щяло и нещяло, бахти мърдите...

Link to comment
Share on other sites

Ми понеже подхождам спрямо българската пЪсихология и първо чета дадените мнения..Та става въпрос за работа от вкъщи(!) през по-голямата част от времето, IT съпорт първа линия, за не особено големи пари(за Англия)..Та пича се оплаква, че като ходел в местния офис, работата му като цяло била да чисти кафе-машината и да прави кафе, колко дълъг бил работният ден, само с един час почивка.. И прочие...Та ми стана смешно...

Link to comment
Share on other sites

Значи интересен социален експеримент би било не българи да работят в Англия, а англичани да работят в България за 350 лв. по 12 часа без обедна (или каквато и да е) почивка...

 

Че сме с робско мислене, сме, обаче сме невероятно издръжлива и кУрава нация, за да сме все още тук и да ни има.

Link to comment
Share on other sites

Намерих си стол за работа в къщи вместо диванчето (което започна да ми натоварва врата и той взе все по-често да ми се схваща)... че и за офиса всъщност... ВЛЮБЕН СЪМ

 

http://www.mposition.pl/en

Link to comment
Share on other sites

Намерих си стол за работа в къщи вместо диванчето (което започна да ми натоварва врата и той взе все по-често да ми се схваща)... че и за офиса всъщност... ВЛЮБЕН СЪМ

 

http://www.mposition.pl/en

Лигла!

Link to comment
Share on other sites

В къщи съм на лаптопа. Мониторите са в офиса :)

 

А за мониторите аз веднъж разказах на Галин какви идеи имам, той издаваше разни нечленоразделни звуци известно време после каза че това няма да стане... и аз се предадох... Все пак не говорим да инвестирам пари като за един нов автомобил...

Link to comment
Share on other sites

И предаваш мусъкътъ?! Баси... Странно е чувството да си безработен... Само лежиш, плюскаш и ровиш в интернет.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...