Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

БУахахаххаа.

Ама е истина де :) :)

Това като в онова клипче, където един обясняваше с графика жените и викаше - ако е под еди колко си щура и над едиколко си готина - внимавай, че е ПИЧ :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

БУахахаххаа.

Ама е истина де :) :)

Това като в онова клипче, където един обясняваше с графика жените и викаше - ако е под еди колко си щура и над едиколко си готина - внимавай, че е ПИЧ :)

Мен най-много ме накефи като каза - а от тук нататък са "еднорози" - просто такива няма.

 

И другия момент - малко над тях в графиката вика - на теория има и такива, но не сме срещали, ако вие случайно попаднете - заловете един такъв екземпляр искаме да го изследваме и да разберем как да ги размножим :) Като стигна до това вече виех от смях

Има ли една жена, която може да ме погледне в очите и да ми каже искам точно това и това? Ай сиктир, писна ми на хОя.

Баси, не си малко момче... НЕ СВИКНА ЛИ ВЕЧЕ бе майна? Че тя каква жена ще е ако не си промени мнението поне 8 пъти. Моята за елементарни неща е така - примерно купува си нещо, прибира се и решава, че не го иска - айде да го сменим. Аз като че ли си нямам друга работа да ходя с нея да го сменя щото я било срам сама ама какво да правя - отиваме. Връщаме се с новата придобивка (сменената) и след 2 часа - "оле направих грешка, предното си беше по-хубаво"... първите пъти беснеех, после претръпнах, а напоследък даже се хиля (а тя се сърди че и се подигравам, което прави кефа още по-голям). Отиваме втори път да го сменяме - тя взима трето нещо, което познай какво му се случва - отново се отказва, този път решава че няма да стъпи повече в този магазин и ще си го държи, въпреки, че не и харесва... и аз след около 3часа мрънкане и давам парите за покупката, връщам го в магазина и си избирам аз нещо за мене си.

 

ПС: Вица за ботушките нали го знаеш?

Link to comment
Share on other sites

Жената не знае какво иска, но прекрасно знае какво иска мъжа и. И винаги прави точно обратното :)

 

 

Вчера си взех енергийни напитки от Била с тяхната марка - Clever. Нито на вкус, нито на съдържание се отличават от Ред Бул. За производител пише - произведено в Австрия по поръчка на Била Румъния. Или аз съм зле с вкусовете, че пия предимно бира, или това май наистина си е редбулче.

Link to comment
Share on other sites

Редбул пия само когато съм много уморен и шофирам - помага ми да стоя буден, ама не защото е нещо енергийна напитка, ами такива киселини ми докарва, че и да искам не мога да заспя - толкова кофти ми става от тази гадост.

Link to comment
Share on other sites

Редбул пия само когато съм много уморен и шофирам - помага ми да стоя буден, ама не защото е нещо енергийна напитка, ами такива киселини ми докарва, че и да искам не мога да заспя - толкова кофти ми става от тази гадост.

 

То и аз съм така, ама смених кафето с "английска закуска с мляко" и някой път ме стяга тиквата в кофеинов глад. А за киселини - Helicid всяка сутрин по едно и забравяш.

Link to comment
Share on other sites

всичките енергийни напитки са с еднакъв вкус включително дива котка, питбул и другите такива.....колко са енергийни вече е друг въпрос

Link to comment
Share on other sites

Мда. Единствено РедБул ме устройва мен, а като не искам да си пълня организма с таурин и кофеин, вземам Сарженор. Ма тва са някакви екстремни случаи...

Link to comment
Share on other sites

По-нтересно е за чий чеп бутат толкова скъпо съоръжение, можеше да направят нещо красиво като не го ползват... 

 

Уж там ще строят нещо ЕКО. Нали сега това е на мода.

 

+1 за Бърн-а

Link to comment
Share on other sites

В екстремни ситуации (безсънни нощи) пия монсатър и като цяло съм доволен. Но иначе избягвам такива неща да пия...

Link to comment
Share on other sites

Тази комбинация определено направо ще ти мине през главата в буквалния смисъл на думата. Не ми се мисли какво ще е след година-две, когато технологията се доразвие.

Link to comment
Share on other sites

Албанците скроиха гадна безочлива провокация,на която сърбите нямаше как да излязат без щети.Също и албанските футболисти с наглост и късмет излязоха сухи-в реда на нещата беше малко да ги поочукат.След като реагираха така на терена като инцидента в основата си е ИЗЦЯЛО тяхна вина.Сърбите все пак ги опазиха от гнева на народа  ако е вярно,че ЦЕЛИ 300 полицаи са отделили за отпътуването на албанците.

 http://vbox7.com/play:28d28b6eda

А бе тоя албанец на 5-а минута и 7 сек кво толкова се е раздразнил,че рита пластмасовото столче?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Не се главоблъскайте, ето ви едно РЕШЕНИЕ носят се и върху диоптрични очила в къщи и жената и малката са с очила и ги ползват върху тях без проблем  :)

А, да и са с екстри,  :lol: като ги включиш стават още по тъмни  :D

Link to comment
Share on other sites

А то има и друго решение - аз си ходя направо с маската на заварчик 7-ми разряд :)

 

:rofl:  :lol:  :rofl: От тия автоматичните ли, направо ме разби  :punk

Link to comment
Share on other sites

Цял ден чакам да се скрие това слънце за да си сменя електрониката на соларната инсталация. Най-после! 75 градуса ми е водата, а сутринта беше 30. 150 литра

Link to comment
Share on other sites

Що ли толкова често се чувствам в ролята на този, жълтият бра'чед? ...Ей така, опитвайки се да обяснявам на разни хора, че физиката, геометрията, свойствата на материалите и прочее дребни спънки се явяват пречка, нещата да се случат точно така, както ги искат... А те от своя страна да държат на своето си и да ми вадят (едва ли не, покровителствено) железния аргумент, че проектът не бил кой знае какво и спокойно съм можел да пренебрегна това или онова.

Мамка му, мноо е яко, кога някой, де не знае какво точно иска, седне да ти обяснява как точно да направиш нещото, дет и той не го знае кво е, ама му е жизнено важно и му трябва за завчера...

Link to comment
Share on other sites

Точно това се опитваме да обясним на Стефчо :) // а клипа не съм го гледал все още


Цял ден чакам да се скрие това слънце за да си сменя електрониката на соларната инсталация. Най-после! 75 градуса ми е водата, а сутринта беше 30. 150 литра

 

Ръчкайте го това нещо http://boiler4eto.istmein.de/ да го съборите. На дебъг температури е няма страшно да гръмне :) 

Link to comment
Share on other sites

В екстремни ситуации (безсънни нощи) пия монсатър и като цяло съм доволен. Но иначе избягвам такива неща да пия...

 

На мен тоя монстър нещо не ми действа......Ripper-a ме кефи но не мисля че има действието на редбул-а  :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...