Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пичове, дайте съвет... Поръчах си телефонче от minideal и днес ми донесоха известие от български пощи, че пратката ми е на митницата в Пловдив и отгоре са ми написали "Представете фактура в делничен ден от 13 до 16 часа". Каква фактура да им представя от китайски онлайн магазин... И ебахти работното време, в което да я представя. Отдолу пише, че мога да си взема пратката и че трябва да платя 3.50 лв.

Така... питането ми е - утре като отида да се правя на ударен? Да започна меко? Или да им влезна с бутонките? Въобще какво бихте ме посъветвали.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Показваш как си го платил - разпечатка от ПейПал или checkout страницата, няма да ти го дадът без това. Естествено не е проблем да се заиграеш с фотошоп/пейнт и да си наслагаш цена която те кефи, щото е твърде вероятно да те накарат да платиш мито. 

 

 

пс : Никога не влизай с бутонките на митницата щото могат да ти загубят цял ден без никви ядове....... 

 

 

 

Като цяло за тях е просто подробност да видят как си платил( и да те думнат още нЕкой лев) аз представих разпечатка за плащане с Bitcoin към Bitmaintech и след 5 минути тъпо мълчание ме пуснаха.....реално нямаха идея за какво им говоря. 

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой гледа Господари на ефира в момента, но който не гласува, да продължава да не гласува... След време първата партия ще е ДПС и тогава ще сме за закриване. Такова безобразие, толкова скандално, просто нямам думи... Че те ДПС ако се бяха напънали още малко, щяха да са втори... Не знам какво трябва да стане, но тежко му на следващото управление, ако се сдуши с ДПС... Просто не искам да съм на тяхно място... Джамии щели да строят, пердашат на турски смело и в България и в Турция и изобщо им е през карабините...

Какво са дали по господарите ?

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа честно, вече отдавна започна да прави силно впечатление и хората хич не го намират за нормално. Абсолютен абсурд е да се дават подобни пари на който и да е футболист, колкото и талантлив да е той. Единствено си проличава точно каква пералня за хазартни пари стана футбола...  

По тази логика и на нашите полицаи трябва да им даваме по-толкова пари. Хем са точно толкова умни като футболистите, хем няма да се корумпират. 

Link to comment
Share on other sites

И 10 кг плодове да изям, пак няма да се наям. Свинщина.

Всъщност в такива случаи "наяждането" е по-скоро на психическа основа. Физически е само ако приемаш прекалено малки количества.

Ако успееш да контролираш за известно време приемането на определени количества, след време ще успееш да се засищаш с нормалните количества.

Проблемът винаги е само в началото и с постоянство ще видиш, че и с малко ще се насищаш.

Link to comment
Share on other sites

А що плодове ? 10 кила паржоли ще те заситят ли ? 

 

Щото били полезни, уж :D

 

Ясно ми е за психическата основа, но когато нямаш работа и само зяпаш сериали, тя е много крехка и нестабилна :)

Link to comment
Share on other sites

Все още не е ясно... Трябваше да се появи началото на месеца, то вече дойде средата...

 

В тоя ред на мисли И Наско замина... 

Link to comment
Share on other sites

Англия е рай за пейзажния фотограф. И българите си личат от далече...

Сигурно, но едва ли можем да изпреварим сикхите по показателя "набиване в очи отдалече". :lol:

Успех на Острова, Танасе!

Link to comment
Share on other sites

Сикхите са като вампирите - много рядко можеш ги види специално тях. Но за сметка на това пакистански и редови индийски муцуни са навред...

 

====================================

 

За всички вас, които са гостували на беседката искам да кажа, че дядо Видю тази вечер стана на 81. Задължително пийте по едно за негово здраве и дано даде Господ да доживеем подобни цифри, а пък той и 100 дано да подмине, да е жив и здрав... И все така да ни радва с уникални салати и дядова ракия.... 

 

 557978_10201556910782202_1073222977_n.jp

 

И все така да ни посреща! 

 

В момента прави купон с 5 приятели!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Да е жив и здрав да изживее годините, които ние едва ли ще изживеем.

 

Баба ми, с която Виден обича да си приказва по телефона, също си прави купони по празници. Няма това-онова. Много се кефя на такъв тип възрастни хора, които не живеят само за да дразнят другите.

Link to comment
Share on other sites

Добра оферта на части може да се изкарат 500 лв отгоре.

 

Няма как да се изкарат 500 отгоре на части, но ако се стегне може. Става бегачка за Калояново.

Link to comment
Share on other sites

Jozo да не гледа тази тема, че ще получи нервно разстройство 

 

Още преди няколко дни я видях У РИно форума и бях пред нервен срив. Добре са и видяли сметката на тая кола. За части добри пари могат да се изкарат ама си трябва време.

 

Да е жив и здрав дядо Видю и все така да ни посреща още дълги години!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...