Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ах,този сайт наистина ми вдигна...настроението   :))  :bowdown:

Учени: Винаги на профилна снимка с две или повече момичета, профилът е на по-грозното  
Според изследователите в 93% от случаите на такива профилни снимки това е правилният извод, като изключенията са малко - красиво момиче от съжаление си слага снимка с грозновата приятелка, за да вдъхнови момчета да обърнат внимание на по-нефелната, за да стигнат до красивото момиче, например.

 

 

Междувременно на профилни снимки с едно и повече момчета, всички изглеждат като олигофрени и няма място за научен подход при извеждането на този факт, признават учените.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не съм съсгласен, освен това е тотален боклук - или Чесън, или нищо. Това е истината. Всичко друго са глупости. 

 

Е то ти ако не си опозиция :) Въпросните субстанции се правят от сушен чесън, няма химии. Аз също слагам с шепите истински чесън, но когато трябва да се съобразяваме с постаромата на дъха - гранули и прах. Така ме научиха шеф-овете :)

Link to comment
Share on other sites

Когато е с лечебни цели не мисля, че сушения чесън изобщо има някакъв ефект. А и всеки уважаващ себе си шкембоядец ще те напсува (поне) на ум, щом му сервираш нещо различно от истински чесън с манджата. Не е случайно! 

Пък айде ми кажи, след като си ял нещо със сушен чесън - колко вода изпиваш? Този ефект го няма при истинския, или поне не е такова количеството. Зарежи ги тия сушени производни - или истински или нищо! 

Link to comment
Share on other sites

Когато е с лечебни цели не мисля, че сушения чесън изобщо има някакъв ефект. А и всеки уважаващ себе си шкембоядец ще те напсува (поне) на ум, щом му сервираш нещо различно от истински чесън с манджата. Не е случайно! 

Пък айде ми кажи, след като си ял нещо със сушен чесън - колко вода изпиваш? Този ефект го няма при истинския, или поне не е такова количеството. Зарежи ги тия сушени производни - или истински или нищо! 

 

Ти готвиш ли и ако да, ядат ли ти готвеното?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм за истинския чесън, но предимството на гранулите и на прах е, че по не дразнят стомаха, което позволява на хора с гастрити, язви и капризни стомаси да се наслаждават.

 

Тая година по пазарите има страшен Български чесън.

Link to comment
Share on other sites

Ти готвиш ли и ако да, ядат ли ти готвеното?

Случва се :) Ядат, ако остане :D Не, единственно племенника отказваше моите манджи, когато имаше проблеми със стомаха и пикантните работи не му понасяха. Но когато се случи да е "човешко" приготвено - и той яде ;) Иначе рядко готвя, за кеф и изчанчено.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има проблем с ebay? На моменти (сега също) ми отваря страницата, но се вижда само текста и линковете (без снимки).Има и някаква грешка:

 

Sorry, we couldn't complete your request. Try again later.

 

Трих кеш, хистори и т.н. Дург браузър, но без промяна. Гледам е често срещан проблем.

Link to comment
Share on other sites

И при мен се е случвало, като цяло сайта е доста бъгав последните няколко месеца. До няколко часа ще се оправи. 

 

 

 

 

Относно чесъна - когато се използва чесън на прах/гранули липсва миризма на чесън в дъха после.

 

пълни глупости, качественият гранулат мирише, по-малко от истинският но мирише. 

Link to comment
Share on other sites

Днес на шоуто на ВВС ... толкова хубави емоции... и толкова балкански контраст с организацията и доста от детайлите... направо му става тъжно човек да види до каква степен някой хора се стараят, и накрая заради разни немърливости ако човек е реалист би се разочаровал. 

Като цяло приятно шоу и мероприятие беше. 

 

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли, на Мадона ръката е татуирана с йероглифи. Кво праим ся, ставаме геЮви?

Задължително ли е да ми харесва? И като тя има йероглифи следва ли да и се водя по акъла? Мислиш ли че няма нормални жени без йероглифи по ръцете, които да споделят примерно моето мнение? Мммм?

С редакция на html кода е къде по - лесно.

Стига да е наясно как се прави :)

 

Но по-светнатите митничарки гледат и проверяват ebay и мрънкат ако цената ти е по-ниска от най-ниската..

Аз от фотошоп не разбирам грам :). Даже никога не съм си го инсталирал. Струва ми се обаче къде по - лесно да отовриш един текстов документ. И да замениш цифрите с такива каквито искаш. Става буквално за секунди. След това го пускаш да се печата като сменяш да излезе все едно го разпечатваш от интернет. И банково извлечение не е проблем да се смени по подобен начин.

Никакво отваряне ... десния бутон върху цифрата, после "inspect element" (в лисицата или хром) и после double click отдолу на поленцето, сменяш каквото сменяш и направо даваш ctrl+p

За много хора е мистерия, за мен е начин на живот, още от дете съм искал да имам.....

Е това се чудех. Това с модата е идиотщина. Но примерно теб не те ли притеснява, че някой ден може да размислиш и после става тежко?

А ст-ста нали я пишат и върху самата стока? Тази, за която е застрахован? Не се ли заяждат ако има разлика? Или примерно вътре ако има касова бележка за по-висока ст-ст?  :notify:

Касова бележка? Хахахахаха това го има само у нас, в Италия и Испания и Гърция...

Link to comment
Share on other sites

Casa Magna Colorado са невероятни пури от Никарагуа. Това се превръща в задължителната марка в колекцията ми плюс пурите на Brick House. Тези никарагуански пури не отстъпват по нищо на най-добрите кубински такива, но пък са на далеч по-ниска цена! :thumbsup: :punk

Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя качествена автомивка да се пусна да измия колата днеска.

Вътре е доста мръсна, искам да я оближат дори да е по-скъпа. 

Link to comment
Share on other sites

Casa Magna Colorado са невероятни пури от Никарагуа. Това се превръща в задължителната марка в колекцията ми плюс пурите на Brick House. Тези никарагуански пури не отстъпват по нищо на най-добрите кубински такива, но пък са на далеч по-ниска цена! :thumbsup: :punk

 

Колега ако те интересува, виж ТАЗИ тема

Link to comment
Share on other sites

Нещо не съм им фен на тия безконтактни тъпотии..... 

И съвсен правилно. А за вътре... може би до Брилянтин мивката (отпред) на Пещерско. Пичовете там са бая разбрани. Поне аз с такова впечатление останах. Но подсушават със силиконови пера... .т.е. лака на колата е тотал .... ако ти пука. Ако те е грижа за лака, пускаш я на четките по-надолу на Пещерско, а при тия на Брилянтин само вътрешно и готово.

Link to comment
Share on other sites

Смених си захранването и сега машината е толкова тиха, че даже се притеснявам :)

Cable management-а ми е под всякаква критика, но като за първи път съм доволен, че изобщо тръгна :D

Link to comment
Share on other sites

Преди време бях дал линк към едно .exe , дето разни хора почти ме линчуваха. Ето тук има видео (не .exe) за какво иде реч. Мисля ще е интересно на доста хора.

Link to comment
Share on other sites

Преди време бях дал линк към едно .exe , дето разни хора почти ме линчуваха. Ето тук има видео (не .exe) за какво иде реч. Мисля ще е интересно на доста хора.

 

Невероятно, как в 64kb събраха 6 минутна музика и то със клип, при това 1920х1080

Link to comment
Share on other sites

Преди 14 години гледах подобно нещо, писано на асемблер. Не съм сигурен дали имаше музика или не, но беше някакви нищожни килобайти.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...