Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За последната седмица олекнах с 200 лева, дадени за колата за ремонти. Дълго отлагани ремонти... Добре, че не ми се налага често да я водя по сервизи, че отма съм се научил как да си я оправям сам. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз отлагам смяна на ангренажен ремък вече 4000 км след препоръчителния момент. Дано да не ми излезе през носа :)

 

Едва ли, стига да го смениш в близките 2-3000 :)

Link to comment
Share on other sites

Аз карах така 3-4 месеца след като взех колата :D Ремъка беше оригинален HONDA и пишеше на японски :D Демек италианеца проЗт не го беше сменял никога :(

 

Излезна ми към 400лв с труда и смяна на водната помпа :P 

Link to comment
Share on other sites

Лимоните поскъпнаха рекордно, удариха 8 лева, даже на шопите им ги бутат на 10лв в някой магазини :D

 

От 2.30лв/кг преди няколко седмици, сега са на 400%. Взема да сменя бенджамина с лимон?

Link to comment
Share on other sites

Лимоните поскъпнаха рекордно, удариха 8 лева, даже на шопите им ги бутат на 10лв в някой магазини :D

 

От 2.30лв/кг преди няколко седмици, сега са на 400%. Взема да сменя бенджамина с лимон?

 

Ще взема да си прибера дървото, дето го подарих  :laughing:

 

Времето е нормално за сезона - преобладаващо.

 

Температури от -6 до +48 градуса ....

Link to comment
Share on other sites

Това буквално може да ти мине през главата перманентно :D
 
Разработчик предупреди, че VR устройствата може да причинят смърт
 
"Ще има вълна от смъртни случаи на "експериментатори" назобили се с гъби, амфетки и прочие боклуци и решили да влязат във филма и да играят ужаси. Мозъка не може да търпи до безкрай."
 
Ако цъкаш нещо от рода на Amnesia: A Machine for Pigs, Silent-а или Alien-a на Occulus rift\Project Morpheus вярно може да се гътнеш. Тепърва ще става интересно... и буквално ще влизаме във филма :D

Link to comment
Share on other sites

Това буквално може да ти мине през главата перманентно :D

 

Разработчик предупреди, че VR устройствата може да причинят смърт

 

"Ще има вълна от смъртни случаи на "експериментатори" назобили се с гъби, амфетки и прочие боклуци и решили да влязат във филма и да играят ужаси. Мозъка не може да търпи до безкрай."

 

Ако цъкаш нещо от рода на Amnesia: A Machine for Pigs, Silent-а или Alien-a на Occulus rift\Project Morpheus вярно може да се гътнеш. Тепърва ще става интересно... и буквално ще влизаме във филма :D

Поне още 2-3 години няма да могат да изобретят масово и евтино устройство.Сегашния окулус има графиката на Minecraft...

Link to comment
Share on other sites

Видене, ма много си ми умен напоследък. Саморъчно правена библиотека за около 2000 тома от плоскости, с прободен трион - няма вълнички, няма цунамита. До майсторлък е. Пък ако на теб ти треперят ръцете от пиринската пикня, е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Наско, тая глупост дето си я написал е от сериозните, определено. Не знам каква ще да е тая библиотека, ама кой ти я кантира като я наряза - питам от любопитство. Ако не е направено - направил си лавици за буркани в гаража... 

 

Няма изобщо да задълбавам, ще оставя Любо, който е професионалист, да изкоментира защо не крои със зеге и какво и кога реже с него. Ако му се занимава да коментира и да обясни защо е такъв балък да ходи да дава пари да му кроят и кантират машинно плоскостите... 

 

При работа със зеге треперене е някак си неизбежно и нормално, предвид начина на работа на машината. И тази вибрация не е причина за изкривяване. Причината е съвсем друга, но ще те оставя да се сетиш сам, щото нали си много умен. За ръфането на ръба на по-калпави и тънки плоскости да не говорим.

 

Ако аз правя нещо, което ще гледам дълго време и искам да е красиво и качествено, бих си платил срезовете и канта, които не са нищо особено като пари. Но това разбира се е лично мое мнение. 

Link to comment
Share on other sites

Около 4-6.10 летим за Англия. 

 

Ред. Валери Петров е починал. Великите си отиват. Остават...Атанаските.

Link to comment
Share on other sites

Около 4-6.10 летим за Англия. 

 

Ред. Валери Петров е починал. Великите си отиват. Остават...Атанаските.

 

За колко време това? Изнасяш се с фамилията или отиваш нещо на работа?

 

При инсулт на 94 - напълно логично. А за другото - то е тенденция не от вчера... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...