Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Който ми каже, че София е невероятен град за живеене, веднага ще му подам въже, за да се обеси. От няколко дена съм тук. Слава богу, че ще трае само още 10 дни... Ако някога трябва да избирам между столицата и извън България - избирам второто.

София не е град за живеене. Град за работене е. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много добра :)

Ужас :)

 

Пфу, и аз се прекарах - мислех, че говори за някоя мадама като оная, дето вчера й сложи снимката в другия раздел, а то било за песен. :P ...ама не е чак толкова зле де, щом успях да я изслушам до цигулковото соло, значи става... ;)

Link to comment
Share on other sites

Мхъм оная си я бива много,но и песничката е супер :P 

 

А  Ангел(сотбиса),ако иска може да иде при Стефчо като не му харесва в София ;) Ще го задяват гейчета туй онуй :D  

Link to comment
Share on other sites

Аз пък попаднах на една интересна снимка на Чък Норис като малък...

 

41c20e014dfe6c17ce727c26205e0c4e.jpg

 

И понеже там имаше още десетки кинозвезди пак в детска възраст, сега ще споделя само някои от снимките (в спойлери), защото определено са любопитни и повечето не съм ги виждал досега. Интересно, че дори и в тази възраст, някои като Мила Йовович или Патрик Суейзи например се разпознават, било по очите, било по усмивката, но пък други (като Меган Фокс например, която даже не е и за гледане) явно или толкова много са се променили с времето, или просто са си направили яки пластики, че да изглеждат така както си ги знаем. :)

 

Почвам....

 

Тоя си е ясен и няма да го коментирам...

 

 

 

 

09b82d3dd87bcd6c1637b1baf3d29ee2.jpg

 

 

 

 

А тоя явно си е били идиот още от малък...Джим Кери.

 

 

 

 

29ea8cb05b226156bbed0ed75713f7a2.jpg

 

 

 

Определено Анджелина Джоли не си е слагала и грам силикон в устните...

 

 

 

 

c2d473f126993d2ecca6e7956f6c57bf.jpg

 

 

 

Малкият Рамбо.

 

 

 

 

57126_original.jpg

 

 

 

 

...и другата противоположност - Леонардо ди Каприо.

 

 

 

 

3a8633f6fdc2e7ea.jpg

 

 

 

Брус Ли гледа лошо.

 

 

 

 

c6e87cef50705800af49575093d97dff.jpg

 

 

 

Тоя пък никога нямаше да го позная - Жан Клод Ван Дам.

 

 

 

 

7b3bd297ac01c0fa2bd9fdaa6c8e0d66.jpg

 

 

 

...и тоя също - Елвис Пресли.

 

 

 

 

3388947.jpg

 

 

 

Джони Деп също е неузнаваем.

 

 

 

 

89d4682687bf4b377246cfcb2e119ed0.jpg

 

 

 

 

 

My name is NEO - THE ONE!

 

 

 

 

10c288a3abceecc1befa39d49cb0bc33.jpg

 

 

 

И понеже има още много, но вече ми писна, завършвам с една бебешка снимка на Джон Траволта, който кърти мивки. :laughing:

 

 

 

 

8f165d2bd9b2f5f108bfb40890748164.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Странно... 

Edge of Tomorrow

Ми хареса..... Дали имам проблем?

Link to comment
Share on other sites

Изрязал се, че Келешарски в момента горял и късал папки с документи. Такова беше заглавието, дори не съм чел статията... 

 

ЕДИТ: Заради тебе я намерих пак:

 

Лидерът на РЗС Яне Яне хвърли нова бомба. В съобщение от името на пресцентъра на партията му той твърди, че министър-председателят Пламен Орешарски е разпоредил да бъдат изгорени важни документи, преди да сдаде властта."Политическият съвет на РЗС разполага с факти, от които става ясно, че Пламен Орешарски забавя подаването на оставката, за да прикрива корупционни следи. Съвестни хора от администрацията на МС са видели, че ударно се режат и изнасят в чували, за да изгорят документи от различни държавни институции. РЗС научи от служители от Mинистерския съвет, че Орешарски лично е разпоредил до петък да бъдат унищожени над 25 хиляди архивни единици, вместо да бъдат предадени за съхранение. Въпросните служители твърдят също, че са преправяни определени протоколи от закрити заседания на :Mинистерския съвет. По всевъзможни причини Орешарски „тупа топката” с поддаването на оставката на кабинета, за да може заедно с министрите да успеят напълно да прикрият корупционните си практики", се казва в съобщението на РЗС.

От партията загатват, че разполагат с дискредитиращи правителството документи: "Част от документите вече са в ръцете на почтени държавни служители, които са се противопоставили на схващането, че държавата е собственост на БСП и ДПС. Те не са дали възможност да се унищожат голяма част от документите, доказващи грандиозната корупция."

 

Link to comment
Share on other sites

Кога е откриването на световното? А да не давайте на децата си да гледат сънчо.Чудят се вече какво да правят...Няквo типче в стил Айнщайн си говори с рисуваните си животни,които са хартиени и летят около него :D

Link to comment
Share on other sites

А  Ангел(сотбиса),ако иска може да иде при Стефчо като не му харесва в София ;) Ще го задяват гейчета туй онуй :D

Тоз пък. У Америка ме прати. Не ме кефи там. Ако някой ден се наложи - Германия или Австрия. Имам афинитет и към Канада, въпреки че е малко далече.

 

Иначе съм съгласен за това, че София става за работа, но не и за живеене...

Link to comment
Share on other sites

А  Ангел(сотбиса),ако иска може да иде при Стефчо като не му харесва в София ;) Ще го задяват гейчета туй онуй :D

 

Че що трябва да ходи чак там - к'во му пречи на Ангел да си го задяват гейчетата в Пловдив... :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

Абе тая кола що е толкова пари http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=252846989 ? Или са си толкоз принципно ? 

Которе, каква е тази зверска "лимузина" с две врати и "5 седалки" бе? За цената да не говорим, тук почти на тази цена са новите. :Facepalm: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хамериканската мечта... Ама той Мейдоф им сипа с големия черпак.Още един като него и може цените да се изравнят :D

Link to comment
Share on other sites

Странно... 

Edge of Tomorrow

Ми хареса..... Дали имам проблем?

 

Ако е на кино - нямаш ; ако е на компютъра в сегашния най-добър релийз - определено трябва да помислиш за лекар. :P

Мен лично ме депресира саундтрака (This is not the end). :sleep:

 

 

Галински...и да вземеш да зарежеш тия джобни ножки, дето си играеш да ги ваеш - отдавна ти е време да минеш на нещо по-голямо. :evil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...