Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

http://www.powerlineblog.com/archives/2014/05/michael-mann-is-a-liar-and-a-cheat-heres-why.php

 

 

За защитниците на глобалното затопляне... ъъъ глобалното ... абе промяната на каквото и да е там, та поради което се налага да се спонсорира зелена енергия, проучвания върху това и онова...

 

Обещах като попадна на статии да пращам, че нали разни хора ме обвиниха че съм бил лаик и нищо не съм разбирал от глобалното затопляне, застудяване или каквото там се пада

Начии... Има едни такива работи като малки и големи цикли на слънчевата активност :))

Чийто пикове съвсем нормално и логично влияят и на озоновия слой, както и на климата. Точно в тези години сме в пика на един от малките цикли и това се употребява доста добре от определени среди. Таа... в този смисъл т.н. зелени най-предани гъзолизци и слагачи на разните му там корпорации. Изобщо не отричам, че гадното ни племе не осира прекомерно планетата, но в този случай нямаме много общо ;)

Как бе да му бера лайката, никой никъде не повдига въпроса за това, до колко е екологично производството на соларни панели и какви катастрофални последствия възникват от преработката/загробването на такивата с изчерпан ресурс!?! Само като пример го подхвърлям това. Да не повдигам въпроса колко алтернативни технологии за добив на слънчева енергия, при това далеч по-ефективни и чисти... и наистина в пъти по-евтини, седят заровени в нечии трезори и отлежават... За алтернативните, не петролни горива също няма смисъл да говоря, понеже там вече и слепите по рождение виждат за какво иде реч.

Гот блес УСА и шибаните чифути!

 

lo1_1280.jpg

ЕГАТИ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хмм, никой не предположи, че това може би е Иван, след година и повече тренировки и сега се хвали какво е постигнал. ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Начии... Има едни такива работи като малки и големи цикли на слънчевата активност :))

Чийто пикове съвсем нормално и логично влияят и на озоновия слой, както и на климата. Точно в тези години сме в пика на един от малките цикли и това се употребява доста добре от определени среди. Таа... в този смисъл т.н. зелени най-предани гъзолизци и слагачи на разните му там корпорации. Изобщо не отричам, че гадното ни племе не осира прекомерно планетата, но в този случай нямаме много общо ;)

Те това обяснявах и предния път на Виден, ама той каза че съм говорел глупости и да съм му прател статии опровергаващи т.н. промени на климата, с които т.нар. climate scientists спекулират (че не само спекулират ами бяха ги хванали откровенно да си играят със неудобните статистики само и само да не им резнат финансирането. И понеже преди време бях попаднал поне на 5 подобни статии, а имам много добър приятел каращ Приус и пропагандиращ зелените глупости, други 3ма го юркаха (до такава степен, че сега им се сърди и не им говори) та съм се нагледал на подобни статии.

 

Но Виден, като сведущ капацитет по въпроса ми обясни как нищо не разбирам от материята и че такова нещо имало как хората сме виновни за озоновата дупка, глобалното затопляне, дето не било затопляне ами било застудяване и т.н

 

 

Как бе да му бера лайката, никой никъде не повдига въпроса за това, до колко е екологично производството на соларни панели и какви катастрофални последствия възникват от преработката/загробването на такивата с изчерпан ресурс!?! Само като пример го подхвърлям това. Да не повдигам въпроса колко алтернативни технологии за добив на слънчева енергия, при това далеч по-ефективни и чисти... и наистина в пъти по-евтини, седят заровени в нечии трезори и отлежават... За алтернативните, не петролни горива също няма смисъл да говоря, понеже там вече и слепите по рождение виждат за какво иде реч.

Гот блес УСА и шибаните чифути!

Ми как ще се повдига въпроса, като има прокарани закони и щем не щем се слагат тези неща, съответно на разни хора да им се плаща да ги правят а на други им е гарантиран дохода от тях (трета тема е, че някои хора дадоха накъсо разни кабели и панелите произвеждаха 24 часа в денонощието в пъти повече от капацитета си).

 

За другите също си много прав, ама вземеш ли да говориш против "зелената енергия" и веднага те обявяват за гнусен експлоататор, егоист и какво ли не друго

Link to comment
Share on other sites

Не можеш да си представиш колко пъти го чух това днес. :D

 

Ахахахаа! Да не стане само като историята с Галя преди 10 години.

Link to comment
Share on other sites

Именно де - кажи ми кои са "по-истинските" източници на информация? Или щом е написано в интернет и ми изнася - значи е истина?

Любопитно ми е какво би казал Кръстника, тъй като него го имам за авторитет.

Link to comment
Share on other sites

Пешо... Задай си въпроса какво точно представлява озонът. Как, аджеба се разполага около планетата, взимайки предвит магнитосферата и по какъв начин цялата тази галимация се комбинира със засиленото бомбардиране с частици от страна на слънцето... Вярвам, можеш да смяташ колко прави две и две!

Link to comment
Share on other sites

К'во стана бе, Насе?

Вероятно антибиотика.Така и аз взех предписан антибиотик и също лежах на системи в поликлиниката.

П.С.Има различни антибиотици и никога не се знае какъв ще е ефекта на един или друг върху организма.Различно се възприемат от човек до човек.

Link to comment
Share on other sites

Тая Стеличка ми пипа много каракудлийската. Точно моя вкус бирчок. Другата дето ме кефи е Dos Equis. Добре, че поне бира може да си позволим, че си еВало мишка ушото.

Link to comment
Share on other sites

Разкъсан език, 1 литър загуба на кръв, 1 банка струйно, клампиране, инжекции в спешното в Хаскьой, квото можаха - направиха, и ме засилиха към Пловдив на лицево-челюстен. Влизаме в Пловдив - кръвта спря...

 

Ред. Кръвта тече от 5 следобед до 3 и половина сутринта...

 

Ей го и шишенцето, дето си го пълнех с кървави съсиреци.

 

988865_10203192674476340_331177075502321

Link to comment
Share on other sites

Ми зъболекарката е цъкнала вената под езика и не е забелязала. Както и аз, и най-спокойно си изплюх тампона, когато се прибрах. И от там се почна...

Link to comment
Share on other sites

К'ви са тия зъболекари бе да го е*а?! И що в Хасково?! Насе, като ти се пътува - ше те пратя при едни зъболекари, при които ходя от 10 годишен и проблем не съм имал. И мъдреца ми го вади хирург, който викат, не общопрактикуващ зъболекар...

Link to comment
Share on other sites

Пешо е прав. Мен за обикновен зъб моята ме прати с направление при хирурзите. Аз ходя в Дентален център до ВМИ. Там са доста добри в това отношение. Но пък вече станалото станало. Просто друг път ако ти се наложи по-добре отиди при тесен специалист. Уж е само зъб, но виждаш какви неща стават.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...