Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абеее какъв е този нещастен Плейбой бар дето го имаме в Пловдив бе? Ебаси дупката - от 5те курви там едната беше по всяка вероятност пенсионерка (50+), другата беше сигурно 80 кила, имаше 2 дето горе-долу мязаха ама нямаха цици, имаше една с цици ама сигурно беше поне на 30-35 и бяха силиконови, но пък поне можеше да танцува на пилона, за разлика от другите, които само се поклащаха. На всичкото отгоре цените няма да ги коментирам ама за 5 джака сметка над 140лв е меко казано обир.

Дядка... А женати знае ли?

Link to comment
Share on other sites

Да сме ти виновни ние,че ходиш на неправилното място? :lol:

Все пак благодаря,че ни информира :))

 

 

На грешното място си бил. :D

Ще се радвам да ме информирате кое е правилното място, въпреки, че ме съмнява да се засиля скоро да ходя, но ей тъй за информация...

 

 

Дядка... А женати знае ли?

Знае. И какво от това, аз не съм тръгнал да си хващам любовница, че да има нещо нАпреки. Всъщност тръгнахме ужким на бар, накрая стигнахме в онази нещастна дупка.

 

 

 

ПС: Съществуването на дискотеки и барове като Планета продължава да ме изумява - какво намират хората интересно на подобно място, за да отидат там? Ей това не мога да го разбера - прекалено силна музика за да си кажеш 2 лафа с хората до теб, прекалено скъпи питиета и сервитьорките трябва да ги гониш да ти донесат нещо, прекалено пренаселено (WTF, защо изобщо толкова хора се бутат да ходят там!?)... мъка мъка... не бях ходил на подобни места последните 15 години и като гледам никога повече през живота си няма да стъпя, ако ще пари да ми дават.

Link to comment
Share on other sites

Задушени пресни картофки с масло, копър, мъничко гьозум, мащерка и лют червен пипер. Поляти със смокиновица, ама от ОНАЯ! Дет, кога една пролетна привечер мастър Уинду и мастър Йода са направили главите с нея под заря от стрелкащи се в небето мънички феи с дупета от розово злато, та станали джедаи....

ЕПИК!

Link to comment
Share on other sites

Абеее какъв е този нещастен Плейбой бар дето го имаме в Пловдив бе? Ебаси дупката - от 5те курви там едната беше по всяка вероятност пенсионерка (50+), другата беше сигурно 80 кила, имаше 2 дето горе-долу мязаха ама нямаха цици, имаше една с цици ама сигурно беше поне на 30-35 и бяха силиконови, но пък поне можеше да танцува на пилона, за разлика от другите, които само се поклащаха. На всичкото отгоре цените няма да ги коментирам ама за 5 джака сметка над 140лв е меко казано обир.

 

Деде, в Бътърфлай се ходи бе. На Тримонциум отстрани се намира. Аз не съм бил, но съм виждал жените. О М Г.

 

 ПС: Съществуването на дискотеки и барове като Планета продължава да ме изумява - какво намират хората интересно на подобно място, за да отидат там? Ей това не мога да го разбера - прекалено силна музика за да си кажеш 2 лафа с хората до теб, прекалено скъпи питиета и сервитьорките трябва да ги гониш да ти донесат нещо, прекалено пренаселено (WTF, защо изобщо толкова хора се бутат да ходят там!?)... мъка мъка... не бях ходил на подобни места последните 15 години и като гледам никога повече през живота си няма да стъпя, ако ще пари да ми дават.

 

Да отидеш да потанцуваш, да погледаш малко жени, да заговориш някоя, пък после каквото стане. Да не си бил в Планета Пайнер снощи? Що се не обаждаш? :D

Link to comment
Share on other sites

Да отидеш да потанцуваш, да погледаш малко жени, да заговориш някоя, пък после каквото стане. Да не си бил в Планета Пайнер снощи? Що се не обаждаш? :D

В нищо свързано с Пайнер не бих отишъл. Онази Планета дето е на Дунав близо до мексиканския и пускаха прилична музика. Техно ама не от най-зацикления вид, и имаше един китарист (май и с тромпет свиреше по едно време), който им пригласяше и ставаше още по-интересно. Имаше и някакви мацки, които танцуваха върху едни осветени маси (т.е. основно си придърпваха безкрайно тесните и малки роклички за да не им се вижда вЪлната, едно такова престорено срамежливо, но бяха мноооого по-красиви от мацките в Плейбоя).

 

А за танцуването - не виждам как ще стане освен да се клатиш около масата си, щото нямаше къде. За заговарянето още по-любопитно ми става КАК след като музиката е тоооолкова силна, че даже собствените си мисли трудно би успял да чуеш та камо ли да завържеш смислен разговор...

Link to comment
Share on other sites

В нищо свързано с Пайнер не бих отишъл. Онази Планета дето е на Дунав близо до мексиканския и пускаха прилична музика. Техно ама не от най-зацикления вид, и имаше един китарист (май и с тромпет свиреше по едно време), който им пригласяше и ставаше още по-интересно. Имаше и някакви мацки, които танцуваха върху едни осветени маси (т.е. основно си придърпваха безкрайно тесните и малки роклички за да не им се вижда вЪлната, едно такова престорено срамежливо, но бяха мноооого по-красиви от мацките в Плейбоя).

 

А за танцуването - не виждам как ще стане освен да се клатиш около масата си, щото нямаше къде. За заговарянето още по-любопитно ми става КАК след като музиката е тоооолкова силна, че даже собствените си мисли трудно би успял да чуеш та камо ли да завържеш смислен разговор...

 

Планет се нарича онова. Не Планета. И не са пускали техно, а хаус.

 

Това там си е кафе, в което организират партита. Музиката е толкова силна, че по дискотеките е по-лесно да се чуеш с хората, отколкото в Планет.

 

За танцуване и заговаряне, говорех за Планета Пайнер и другите дискотеки. Ти говориш за бар.

Link to comment
Share on other sites

Не ги разбирам и подозирам няма да мога никога. За мен музика, при която трябва да крещя за да ме чуят хората от другия край на масата е прекалено силна. А в онова заведение беше толкова силна, че за да ме чуе някой трябваше да крещя в ухото му (или те в моето, а при над 20см от ухото нищо не се чуваше). Когато излезнах ушите ми пищяха сигурно 15 минути. Защо хората доброволно се подлагат на такова мъчение (беше фрашкано) за мен си остава загадка...

Link to comment
Share on other sites

Там ме закараха. Кажи къде има не много силна и приятна музика в подобен род заведение. И под не много силна имам предвид човек от другия край на масата да може да те чуе без да трябва да му крещиш в ухото.

Link to comment
Share on other sites

Никъде. Всички кафета/барове са решили, че трябва всяка вечер, в ден различен от Неделя и Понеделник, да имат партита, да канят изпълнители и да не можеш да се чуеш с хората до теб.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината май не са много заведенията тип кафе-бар в които музиката да е достатъчно тиха за да се води нормален разговор.... 

 

 

 

Относно Стриптийз-а , Бътърфлая е мястото на 1123123125% , един приятел се жени скоро и правих проучване за ергенското бях и в ДЕ Вал-а до моста на Герджика ма и там не е особено добре, момичетата нямат цици, суууупер скъпо е (бирата е 10лв , короната 15лв , вход 5лв) ма поне танцуваха добре. 

Иначе Плейбой-а в Тракия е дупка най-страшна, тва всеки го знае :)

 

 

пс: В Бътърфлая вЕрно жените са един път  :bowdown:  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Дедо,аз зная едно местенце дето е тихичко или по-скоро поносимо шумно-все пак има музика,може да се танцува,че и коктейли всякакви правят.Ама ще мълча като заловен шумкар пред разпит,че искам да си остане задушевно кътче за срещи с по-качествени девойчета :smile1:

Човек трябва сам да търси :lol:

Link to comment
Share on other sites

Никъде. Всички кафета/барове са решили, че трябва всяка вечер, в ден различен от Неделя и Понеделник, да имат партита, да канят изпълнители и да не можеш да се чуеш с хората до теб.

Наистина не искам да критикувам, а още по-малко да звучи като заяждане, но имам един въпрос, защото вече исключително често ставам свидетел на това явление - хората да пишат дните от седмицата с главна буква. Предполагам, че се дължи на факта, че в английския се пишат така и предполагам ,яе като работиш основно на английски си внушаваш, че така правилно. Но все пак в немския, примерно, всички съществителни се пишат с голяма буква, доколкото знам, надявам се да не стане един ден и това толкова масово....

Link to comment
Share on other sites

Наистина не искам да критикувам, а още по-малко да звучи като заяждане, но имам един въпрос, защото вече исключително често ставам свидетел на това явление - хората да пишат дните от седмицата с главна буква. Предполагам, че се дължи на факта, че в английския се пишат така и предполагам ,яе като работиш основно на английски си внушаваш, че така правилно. Но все пак в немския, примерно, всички съществителни се пишат с голяма буква, доколкото знам, надявам се да не стане един ден и това толкова масово....

Да го духат в БАН! :FU:

Link to comment
Share on other sites

Ако не бях безумно изморен, бидейки на казанЯ от ранна сабаля, щеше и да е по-интересен, но нямам сили сега да разказвам... Лека ви вечер.

Link to comment
Share on other sites

бил си на казан и можеш да пишеш ..... геройски си се представил , на мен ми е трудно да си събера мислите след такова нещо  :grin:

 

 

пс : Трона го има в страницата на Шуменско във ФБ  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Васе - едно само мога да кажа... Ако някога се опитат да спрат тази ни изконна традиция, били то европейци или други шебеци - аз лично ще участвам в революцията! Но подробностите утре, че наистина едвам гледам, а уж поспах малко по време на формулата...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

не ги пишат, само НАШИЯ го прави.

 

Тази вечер форома е особено интересен.

Ако още един път ме наречеш така, ще ти отхапя гръкляна и ще ти го дам да си го държиш. Сеш са?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...