Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сигурно човекът, който ти е помогнал с избора на някои части е голям пич. :moon:

 

Определено, много е точен  :thumbsup:

 

Лошото е, че картата не влиза в настоящата конфигурация и не мога да й се порадвам. Дано новото дъно е по-широко, че иначе ще си умра от смях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Определено, много е точен  :thumbsup:

 

Лошото е, че картата не влиза в настоящата конфигурация и не мога да й се порадвам. Дано новото дъно е по-широко, че иначе ще си умра от смях.

Как така не влиза? Фактор за това дали картата ще влезне или не, не е дъното, а кутията :). Ако дъното ти е старо и е с AGP слот, много ясно, че няма да влезне, защото картата ти е PCI-E. Тя и не е много голяма де и ако влиза сега в кутията, значи няма да имаш проблем. Само слагаш новото дъно и си в играта. :)

Ако искаш да видиш наистина голяма карта, чукни в чичо гошо gigabyte r9 280x. Имам две такива сладурани и едвам ги побирам в голямата си кутия.

Link to comment
Share on other sites

Влиза в кутията без проблем, но опира в нещо, не мога да преценя какво точно. Може би прекалено нежно подхождам, но все пак няма смисъл да я назорвам, утре идват останалите нови чаркове.

Link to comment
Share on other sites

Влиза в кутията без проблем, но опира в нещо, не мога да преценя какво точно. Може би прекалено нежно подхождам, но все пак няма смисъл да я назорвам, утре идват останалите нови чаркове.

 

На моята радиатора опира в синковете на RAM-а и трябва да я държа на втория PCI-E слот...

Link to comment
Share on other sites

Сигурно човекът, който ти е помогнал с избора на някои части е голям пич. :moon:

Верно е голям пич! Колко кинти ми спести като ми посочи правилните дъна за офиса :)

 

 

 

Уникално:

 

 

 

tie-fighter-large-star-wars-this-tie-fig

 

star-wars-x-wing-and-tie-fighter-engagem

Link to comment
Share on other sites

„Държава има,


има власт, която


неспирно бди


за ваште интереси.


Хвърлете лозунга!


Плаката на земята!


Народът е доволен,


сит


и весел.“


Link to comment
Share on other sites

На мен на рендъри ми приличат.

 

И на мен, ама викам чакай да питам, все пак SW фен базата е много голяма, та някой маняк може да се е хванал да ги направи :D

Link to comment
Share on other sites

На мен на рендъри ми приличат.

Щото са ;)  Специално Тай файтърът в този му вид ако бъде направен или ще е безбожно скъп (заарди редицата високи технологии, които трябва да се използват) или ще е отвратително грозен и груб, ако се направи по традиционните начини... и отново ще е глупаво скъп.

 

Секса е за престиж.

...освен това изживяването е толкова интимно, че не бива да се споделя с друг/а emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

WOW. Просто WOW

Дедо, не бих казал чак wow - един тон Javascript и всичко се прехвърля на сървърите им, където става същинския OCR. Иначе е интересно като идея, но аз лично не бих си затормозил браузъра с това. Много по-удобно е когато ти потрябва, просто да качваш съответната картинка в сайта и там си правиш OCR-a. Така нищо в компютъра ти не се затормозява и не рискуваш с даването на сериозни привилегии за разни неизвестни скриптове.
Link to comment
Share on other sites

Мноо хубава ракия донесе кума...До 3 часа не можахме да я изпием...Нищо, тая вечер пак  :evil

Link to comment
Share on other sites

Не ходете в Central Park. Аз за последно бях там преди година някъде и вчера се подлъгахме да седнем с приятели, защото заведението е реновирано, а и нямах лоши спомени от мястото, но явно сега управата е нова (може би), готвачът също е сменен на 100%. Първо - много време чакахме, докато ни вземат поръчката, после много време се бавеха, докато я донесат. Накрая ми идва някаква храна, която така естетически беше направена, все едно ще се явява на конкурс, но грамажът естествено 1/3 от това, което пише. Дори питах сервитьорката - дебела, пъпчива свиня, на която й беше крив света, дали готвачът е французин, при което ме изгледа като теле и се завъртя на другата страна. Та така, кракът ми няма да стъпи повече там.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...