Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Link to comment
Share on other sites

99% от подобно изглеждащи обяви са fake.Като се обадиш ще ти кажат, че ТЪЪЪКМО са го взели, но видиш ли агентът за късмет имал друг подобен наум, та ако искаш да го видиш. Само дето в последствие те водят в някоя дупка и започват да ти обясняват как за толкова пари, колкото си готов да дадеш, по-добре няма да намериш. :)

Link to comment
Share on other sites

Стар трик е да те заведат в 3-4 дупки, коя от коя по-зле, след това да ти покажат 1 или ако си много запънат 2 по-прилични и се преполага, че всеки ще клъвне, след като е загубил 1 ден в безсмислени обиколки. Ако наистина се заинатиш и ги тормозиш цяла седмица сигурно ще намериш нещо хубаво и на прилична цена, но обикновенните хора се връзват на този номер.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност... Не е баш така, както го изкарвате. И да, говоря от собствен опит (миналогодишен) :)

Link to comment
Share on other sites

Ами точно тези трите, изглеждат много наредени.
Да не говорим, че единия е написан в тракия, а там апартаменти с толкова голям хол, и то с неправилна форма, надали има много.

Link to comment
Share on other sites

Ами точно тези трите, изглеждат много наредени.

Да не говорим, че единия е написан в тракия, а там апартаменти с толкова голям хол, и то с неправилна форма, надали има много.

Има emoticon-0144-nod.gif И по неясна за мен причина, наемите там са чувствително по-ниски, от колкото в другите бели части на града.

Link to comment
Share on other sites

Кършака спокойно може да е близо до болницата а там има едни шарени елементи и други екстри под формата на коне и каруци...

Link to comment
Share on other sites

Аз имах една позната - викаше, че не иска да пие алкохол щото имала кофти рефлекс - разтваряли и се били краката :)

 

Хубаво е да има такива жени....  :thumbs-up:

 

 

пс : Кво не му харесвате на Тракия , квартала е екстра. Да не кажа доста по-добър от повечето квартали...... 

Link to comment
Share on other sites

Но може да използваш Стефчо като генерална извадка за хората, които обитават Тракия...

 

Те селяците са като ято и навсякъде :grin: :grin: :grin:

Хубаво е да има такива жени....  :thumbs-up:

 

 

пс : Кво не му харесвате на Тракия , квартала е екстра. Да не кажа доста по-добър от повечето квартали...... 

И аз това казвам....

 

П.п. И за двете!

Link to comment
Share on other sites

Аз живея в "Тракия" и честно казано от тук бих се преместил само по 2 причини:

1. Имам достатъчно пари да си купя/построя къща на село.

2. Бих се преместил близо до гребната заради инфраструктурата, даваща възможност да се тренира на открито.

Link to comment
Share on other sites

Градът ми е заприличал на голяма комуна. Навсякъде хора със свещи. И да, Планет е мега позьорското заведение...

Link to comment
Share on other sites

Блажени са невежите :D

 

И ето ме тук, стоейки, мислейки си, че целият форОм ще ми скочи на главата, вместо това, ебати и игнора, не ставам за трол май :(

 

on a different note, на фейсбук май му идват малко нанагорнище всичките снимки на яйца и козунаци и цикли повече от китаец в WoW :D

Link to comment
Share on other sites

Честито възкресение на всички. Много мразя да пия, но да не се напивам и на следващия ден въпреки всичко да имам махмурлук.

 

И ми е супер интересно как красиви жени намират сила да легнат с грозни и стари мъже заради материално благосъстояние.

 

Също така, не знам Планет колко позьорско заведение е, но Галакси каква представителна извадка на нацията е.... Няма такава селяндурщина. Хора взимали пари на заем и теглили кредити, за да идат да дават пари на танцьорки и барабанисти. Някакви тотални скъсаняци, които едвам връзват, отишли да се правят на гъзари, да поръчват бутилки с последните пари и да си показват селенията. То това снощи беше като сафари. Чудиш се на къде да погледнеш. На сцената жени единствено по прашка и очила. Изкуствени цици all over. В единия ъгъл селянин си размята чашата над главата и олива де що има хора наоколо. От другата страна 38 годишна жена с изкуствени гърди и изкуствени устни, влезнала в заведението за малко, на път към Лидъл-а, съдейки по облеклото, танцува с полу-гол напомпен танцьор, който по-добре да беше спрял да се опитва да танцува и просто да седи там и да маха ръце, like he just doesn't care. Няма такава тотална липса на координация и ритъм. Пред мен, "DJ" Дамян и изгората му с някакви хора - 3 момичета, към 2 от които ме беше страх да гледам като светне блиц-а, а третата ставаше, но беше толкова изкуствена в маниерите си, че чак беше смешно да я гледаш. Накрая си тръгна с някакъв човек на видима възраст над 40 години в един Кайен. Къв стомах има тая жена, не знам, но явно е железен.

 

И в цялата тая картинка, най-добре май стоеше DJ Дамян (не броя себе си), което е доста тъжно.

 

И преди съм ходил там, но по-късно. Това, което видях снощи, направо ме накара да се облещя и да се отвратя от всичко.

 

Дано не се издигна много някой ден в България и да се видя с много пари, че на тия курви и селски тарикати ще им стъжна живота.

Link to comment
Share on other sites

Аз затова като ходя по такива места гледам да пийна преди това, че не мога да изкарам и два часа преди да почна да юркам моите хора да се изнасяме другаде.

 

Аз също не влизам трезвен, но както написах, снощи пих, пих, но не бях пиян и имах "щастието" да виждам и осъзнавам видяното.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...