Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Всъщност - това е вярно. Глобалното затопляне води до ледников период.

Е втф? Тогава глобалното застудяване до какво води? Доколкото знам глобалното затопляне води до топене на ледниците ----> повече вода, по-малко земя. Градовете в близост до морето първи са GG. Във Венеция кой бил - бил. :moon:

 

 

Днес сутринта поръчах от ибей една батерия за камера (за първи път от немец/немска фирма). Какво ми направи впечатление. Че освен двете нормални ботски писма от ebay и paypal, преди малко и германеца ми е писал лично до пощата (предполагам с шаблонен отговор, но все пак...), че в най-кратки срокове ще пристигне поръчката при мен, благодари ми, че съм купил от него и т.н. Такива малки неща винаги са ми правили впечатление :).

Всичко щеше да бъде абсолютно перфектно, ако написаното беше и на английски, ама аз нали освен че съм си красив, съм и умен, та поназнайвам немски :)).

 

И отново за дедо: ой, дедо, ой, дедо, дедо, ти, къде се скри? :moon: :moon: :moon:

PS hint - черно фередже

поздрав :) -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е втф? Тогава глобалното застудяване до какво води? Доколкото знам глобалното затопляне води до топене на ледниците ----> повече вода, по-малко земя. Градовете в близост до морето първи са GG. Във Венеция кой бил - бил. :moon:

Топят се ледниците, в частност тези от северния полюс/Гренландия. Голямото количество сладка вода се влива в северния Атлантически океан, от там спират едни морски течения, който помагат за циркулацията на студена вода към тропиците и топла вода към сверните ширини. Спирането на топлата вода, тук става бахър, студ, снегове до гръцко, преспи и те така. Многото сняг води до отразяване на слънчевата светлина обратно към космоса и от тук по-малко енергия - студ на квадрат.

Link to comment
Share on other sites

Те се топят, след това леко като се застуди замръзва по-голяма повърхност, която обаче отразява слънчевите лъчи и ... не се топи.... И става по-голяма беля. Лонг стори шорт - винаги се стига до студ.


ЕДИТ:

 

Каквото Мирката е написал.

Link to comment
Share on other sites

Топят се ледниците, в частност тези от северния полюс/Гренландия. Голямото количество сладка вода се влива в северния Атлантически океан, от там спират едни морски течения, който помагат за циркулацията на студена вода към тропиците и топла вода към сверните ширини. Спирането на топлата вода, тук става бахър, студ, снегове до гръцко, преспи и те така. Многото сняг води до отразяване на слънчевата светлина обратно към космоса и от тук по-малко енергия - студ на квадрат.

 

Тъкмо даваха "The day after tomorrow" по HBO, отварям форума и какво да видя :D

Link to comment
Share on other sites

Е втф? Тогава глобалното застудяване до какво води? 

 

Младеж, как може? Миро го е обяснил вече, но ти за Гълфстрийм не си ли чувал?  :moon:

Link to comment
Share on other sites

И отново за дедо: ой, дедо, ой, дедо, дедо, ти, къде се скри? :moon: :moon: :moon:

Ъъъъ да не би да съм забравил нещо? Трябвало е да се обадя или да направя нещо? То недоспиването си казва тежката дума в един момент...

Топят се ледниците, в частност тези от северния полюс/Гренландия. Голямото количество сладка вода се влива в северния Атлантически океан, от там спират едни морски течения, който помагат за циркулацията на студена вода към тропиците и топла вода към сверните ширини. Спирането на топлата вода, тук става бахър, студ, снегове до гръцко, преспи и те така. Многото сняг води до отразяване на слънчевата светлина обратно към космоса и от тук по-малко енергия - студ на квадрат.

Само дето нещо спряха да се топят ама нали "climate scientists" са набрали скорост, имат си един сладък бюджет и хич не искат да го изтърват та взеха да подправят даже данните, но и това не е достатъчно убедително, та се налага да се лобира на най-високо ниво за да се плаши народа и да продължават да се пробутват едни нерентабилни технологии, дето разни наши хора ги движат и така въртят едни пари, които се сещате от чий джоб идват.. Е те това е истината за глобалното затопляне/или липсата му.

Link to comment
Share on other sites

Само дето нещо спряха да се топят ама нали "climate scientists" са набрали скорост, имат си един сладък бюджет и хич не искат да го изтърват та взеха да подправят даже данните, но и това не е достатъчно убедително, та се налага да се лобира на най-високо ниво за да се плаши народа и да продължават да се пробутват едни нерентабилни технологии, дето разни наши хора ги движат и така въртят едни пари, които се сещате от чий джоб идват.. Е те това е истината за глобалното затопляне/или липсата му.

 

Тия тъпотии бих ги разбрал ако фамилията ти беше Буш, а уж не е....

Link to comment
Share on other sites

Тия тъпотии бих ги разбрал ако фамилията ти беше Буш, а уж не е....

ОК когато ми попаднат статии за стъкмистиката ще взема да ти ги пускам .. наслаждавах се на спора между 2ма мои приятели - единия върл "зелен" фен, другия му даваше примери за глупостите относно "климата" и колко се спекулира в това отношение. Аз в един момент загубих интерес, но те продължават...

Link to comment
Share on other sites

Какво да видиш? НЕ СИ НА РАБОТА И СЕ ПРАВИШ НА БОЛЕН! Ако и на мен ще ми въртиш такива номера, не та искам! :D

 

Е, аре сега, правил съм се, щом лекъря казва значи съм :D на теб няма как да ти въртя такива номера, защото няма да получавам такива увреждания, ама знаеш ли ако ме домързи нещо някой ден. :D

Link to comment
Share on other sites

Младеж, как може? Миро го е обяснил вече, но ти за Гълфстрийм не си ли чувал?  :moon:

Гълфстрийм... хмм.. нещо за ядене беше :moon: . Не знам всичко бре. И га не знам, си признавам!

 

Ъъъъ да не би да съм забравил нещо? Трябвало е да се обадя или да направя нещо? То недоспиването си казва тежката дума в един момент...

Споко, нищо не си забравил. Поздравявах те с черно фередже и вместо "ламьо", слагах дедо :laughing:

 

 

Айде ся друг поздрав!

Link to comment
Share on other sites

С общата помощ на TAZ и host, стана ясно, че от трите, ми се е случило най-евтиното зло - проблема е в захранването на компютъра :).

Link to comment
Share on other sites

Щом и такива неща намираш, това ми отговаря на въпроса от къде знаеш за цвета на Ангеловите гащи.....
Link to comment
Share on other sites

Щом и такива неща намираш, това ми отговаря на въпроса от къде знаеш за цвета на Ангеловите гащи.....

Пак ще ти кажа, че те се виждат и с просто око, като всеки нормален панталон.

Link to comment
Share on other sites

Пак ще ти кажа, че те се виждат и с просто око, като всеки нормален панталон.

Добре, поправям се.

 

"Щом и такива неща намираш, това ми отговаря на въпроса и защо ти правят впечатление и помниш цвета на гащите, с които са облечени разни мъже." :)

Link to comment
Share on other sites

Добре, поправям се.

 

"Щом и такива неща намираш, това ми отговаря на въпроса и защо ти правят впечатление и помниш цвета на гащите, с които са облечени разни мъже." :)

Защото е лилав. Нали затова съм го купил лилав. Да се отличава.

Duh...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...