Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

От Биволъ припомниха изрично за боклуците, че фалшифицирането на подпис е престъпление. Естествено боклуците пасуват....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сега и прокуратурата ще си изпасува... 

Ред. С което пък може да се изпасува легитимността на изборите..

Link to comment
Share on other sites

Е та аз под боклуците кого мислиш визирам.... Ще се заведе произвдство срещу неизвестен изършител, което ще остане завинаги висящо като ибричкийски *уй.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, но това не е държава, баси! Масови фалшификации на подписи с кражби на лични данни и един доста интересен момент, който явно малко хора забелязват. Тази справка на сайта на ЦИК, макар и полезна за разкриване на масовите измами е един нож с две много сериозни остриета. Например аз съм Гъдьо Гъдев Съчманлиев, който наистина си е дал подписа за някоя партия. Е, отваря да речем сайта моя шеф, който е привърженик на противниковия отбор и прави същата справка за мен (щото няма как да не ми знае ЕГН-то). И така за всеки реално подписал се Гъдьо. Усещате ли какво може да стане по-нататък?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно, а дали някой ДРУГ има достъп до въвежданите ЕГН-та...

Link to comment
Share on other sites

Видене, бе, това на колко бири беше когато го написа?

 

Пак ли спиш?

 

На мен ми е интересно, а дали някой ДРУГ има достъп до въвежданите ЕГН-та...

 

Със сигурност!

Link to comment
Share on other sites

Дай да не си говорим глупости, предлагам аз. 

 

Между другото ако някой има илюзии, че данните му са защитени по какъвто и да е начин, то това е един от моментите, в които е време да се събуди... Информацията ни не е добре пазена, а добре следена. И това е един от случаите, в които е употребена... 

Link to comment
Share on other sites

Дай да не си говорим глупости, предлагам аз. 

 

Между другото ако някой има илюзии, че данните му са защитени по какъвто и да е начин, то това е един от моментите, в които е време да се събуди... Информацията ни не е добре пазена, а добре следена. И това е един от случаите, в които е употребена... 

 

Ти не схвана какво имаше предвид кръстника, но също като майка ми спориш до откат и никога не "падаш по гръб" (то затова някак ми напира чат-пат да те бъзикам, ама netroot успява обикновенно да ме изпревари). Представи си следната хипотетична ситуация - всичко е точно, никой не е крал ЕГН-та и т.н. Обаче ако някой, от когото ти зависиш, и ти има ЕГН-то (а като работодател го има) и той съответно е привърженик на дадена партия, провери твоето ЕГН и забележи, че го има в списъка на друга партия познай какво може да ти се случи. Не е много правилно подобна информация да бъде общодостъпна. 

 

Въпреки, че в случая става общо взето или за заблудени хора или за активисти на дадената партия, та не мисля, че е кой знае колко грешно това, но представи си същото да бъде оповестено и за изборите и всеки, който изобщо ти знае ЕГН-то да може да си пусне ей тъй една проверка ти аджеба червен ли си, син ли си, зелен ли си, лилав ли си... 

Link to comment
Share on other sites

Ники, не знам защо се правиш на прост, но има много сценарии за злоупотреби. Я си представи, че уж си от лилавите, но срещу 50 лева си се подписал и за розовите. И това лилавите лесно могат да го видят ако решат да проверяват. Ходи после доказвай, че нямаш сестра. Или пък обратното.

 

Та само който знае дали наистина се е подписал изобщо, може да потвърди резултата от проверката за себе си. Сега ставам ли ясен или още трябва да ти се обяснява на тебе??? 

Link to comment
Share on other sites

Значи си съгласен, че ей така всеки, който ти знае ЕГН-то не е редно да може да провери подобна информация? 

 

Защото преди това написа "Па да му мислли който се е подписвал реално 'където не трябва'.... " ... та вече съм съвсем объркан...

Link to comment
Share on other sites

Ти за кавички, за ирония да си чувал?!?!?!?! Кво ти става!?!?! 

 

А ти наясно ли си, че и да я провери няма как да се докаже вярна ли е или не!?!? Освен разбира се за собственика на ЕГН-то, който сам за себе си знае истината?????

Link to comment
Share on other sites

Лягай си, бе Видене, спи ти се :)

 

Аз хубаво си написах какво имам предвид ама кат' четеш през ред :P

 

Ебаси какви символи мога да напиша: ѓ ї є љ њ ђ џ ў - апостроф и някоя гласна излизат тези ужасии на МАС-а

Link to comment
Share on other sites

Всеки път, когато звънна на роднина/познат и чуя "Абонатът е изключил телефона си....", пред очите ми изплуват ужасяващи картини... да се таковам във въображението :)

Link to comment
Share on other sites

Няма майтап, че ако бяха сложили реклами щяха да припечелят солидно :)

Дедо, пишеш на МАКедоница  :laughing:

 

 

Хахахаха това беше добро. Ми натискам апостроф и после още една буква и излизаха тези.

 

Ред. Вали сняг  :notify:

Ай сиптир бе. Нали щеше да има глобално затопляне?

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да снимам предния джам на колата. Витоша е бяла, пуснете си някоя уеб-камера и вижте.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...