Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

От известно време градя връзка с едно куче-пазач от махалата. Вече всеки път, когато ме види, започва да върти опашка и да се лигави. Чудя се дали ще ми се радва, ако реша да вляза в двора, или ще ме изяде /като се изправи на оградата е почти колкото мен/ :)

Link to comment
Share on other sites

От известно време градя връзка с едно куче-пазач от махалата. Вече всеки път, когато ме види, започва да върти опашка и да се лигави. Чудя се дали ще ми се радва, ако реша да вляза в двора, или ще ме изяде /като се изправи на оградата е почти колкото мен/ :)

Не бих казал. По-скоро ще преяде :)
Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали ще ми се радва, ако реша да вляза в двора, или ще ме изяде /като се изправи на оградата е почти колкото мен/ :)

 

Така ще ти се порадва, че дълго ще го помниш. Стой настрана от тоя двор.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Дайте й време :).

Иначе честита астрономическа пролет. Не че зимата я усетихме де, ама поне пролетта да бъде малко по-дълга, че ми омръзна от вечното лято.

Link to comment
Share on other sites

New spammer has been born.

Мдам

Дайте й време :).

 

Еййй...ама всичко виждате... :online2long:...интересно, че е регната от края на миналата година и едва днес я е осенила музата - 11 от 11 (засега).

 

fde5e737061067f8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Току що гасихме пожар, мога да похваля тел.112 за 10 минути имаше 2 пожарни, полиция и линейка на мястото. Не било лошо входната врата да не е блиндирана, с 2 шута отворих вратата на комшиите и изкарах хората вътре. С блиндирана врата не знам как ще влезна.

Link to comment
Share on other sites

В паниката беше счупила ключа вътре. Бързали са да бягат и вратата е блокирала.

Link to comment
Share on other sites

Вие на Пещерско шосе ли живеете? Одеве имаше пожарни малко преди кръстовището с Васил Априлов - като идваш от линиите.

Link to comment
Share on other sites

Преди два дни сънувах една напълно непозната жена, която никога не бях виждал преди.
Цял ден не можах да спра да мисля за нея.
Днес я видях в едно заведение.
....
....
....
Е*ати.

Link to comment
Share on other sites

Преди два дни сънувах една напълно непозната жена, която никога не бях виждал преди.

Цял ден не можах да спра да мисля за нея.

Днес я видях в едно заведение.

....

....

....

Е*ати.

Човек никога не сънува лица, които не е виждал преди. Ти си я виждал, просто не си я отразил първоначално.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...