Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Историята е най-голямата курва. Никой историк няма пълната картинка. Историческите документи често са противоречиви и всеки сам избира как да ги интерпретира и как да "нарисува" ситуацията. А властта избира най-удобната история, която да набие в канчетата на хората. Моето поколение, например, е учено как майка Русия е най-великия ни приятел, а турците - най-лютия враг. Сега се популяризира друга история. Въобще - всеки сам си избира на какво да вярва.

Иначе - този тип заслужава медал:
https://www.youtube.com/watch?v=jus7S5vBJyU

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Историята е най-голямата курва. Никой историк няма пълната картинка. Историческите документи често са противоречиви и всеки сам избира как да ги интерпретира и как да "нарисува" ситуацията. А властта избира най-удобната история, която да набие в канчетата на хората. Моето поколение, например, е учено как майка Русия е най-великия ни приятел, а турците - най-лютия враг. Сега се популяризира друга история. Въобще - всеки сам си избира на какво да вярва.

 

Абе това с различната интерпретация според силния на деня е до време - поне за хората, които се опитват да мислят и са попрочели някои неща. Щото в един ден някой камион се блъска случайно в поредната историческа "мраморна" колона, а тя се оказва - стиропор. :P

Link to comment
Share on other sites

Офф, и теб трябва да те уча. Стерео-пор се пише! :moon:

 

Иначе за 8 дена - минус 5 килограма. Миналата неделя беф 81, днес кантарът показа 76. Такива килограми не бях виждал от 2 години. Свалям до 72 и спирам. Обещавам. :))

Link to comment
Share on other sites

Ти лесно ще ги свалиш. Задържането на тез' кила вече е предизвикателството... Изисква разни страхотии, като хранителен режим, движение...

Link to comment
Share on other sites

Да, наясно съм. Но и самото сваляне до този момент не е ей така от нищото. Ям наполовина на това, което ядях преди (последно ядене до 19:00, а преди това съм ходил до макдрайв в 12 или 1 през нощта). Тичам по 20-30 мин. на ден, премахнах всякакъв джънк фууд (мале как ми се яде макшит), спрях газираното, чипсове и т.н. и пия повечко вода.

Сега идеята ми е да сваля килограмите и после да включа и тренировки, та да си върна теракотата по тялото. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Тва не е никакво решение според мен. И такива ударни сваляния или качвания само увреждат черния дроб. Въпроса е да се храниш така както искаш/трябва/е добре за теб , без да се "тормозиш" и същевременно да си в някакви нормални кг. 

 

Примерно да не можеш да изпиеш 1 газирано някъде (изключваме вода) или да не боднеш някакъв чипс или да те почерпят торта за рожден ден ... ми ... тва е пълна простотия... или пък да се тренира всеки ден ... тва води до такъв разход на минерали и соли в тялото, че за да го възтановиш трябват едни 500-1000лв на месец. 

Не, че оспорвам резултатите ама не бива да се прекалява. 

__________________________

Иване не съм те забравил душо, ще се чуем когато реално имам време да се включа, че сега се занимавам с др. работи.

 

 

__________________________

А най-добрата мотивация  е да си сам, зарязан, заебан и да знаеш, че в самотата се крие личното ти съвършенство и величие като индивид можеш всичко :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

А най-добрата мотивация  е да си сам, зарязан, заебан и да знаеш, че в самотата се крие личното ти съвършенство и величие като индивид можеш всичко :D :D :D

 

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

 

А най-добрата мотивация  е да си сам, зарязан, заебан и да знаеш, че в самотата се крие личното ти съвършенство и величие като индивид можеш всичко :D :D :D

Това е моята мотивация.

Това е най-добрият пост във форума, май?

Link to comment
Share on other sites

А най-добрата мотивация  е да си сам, зарязан, заебан и да знаеш, че в самотата се крие личното ти съвършенство и величие като индивид можеш всичко :D :D :D

Какво каза? :wtf:  :blink: 

Link to comment
Share on other sites

Вапцаров...

Историята е най-големият учител. Лошото е, че управляващите ни не си пият редовно гинкобилобата.

Най-омразният ми промит комунистически поет е Вапцаров. Отделно, че стихотворенията му са ми неприятни...

А най-добрата мотивация  е да си сам, зарязан, заебан и да знаеш, че в самотата се крие личното ти съвършенство и величие като индивид можеш всичко :D :D :D

Мда, най-опасен е човек, който няма какво да губи повече..

Link to comment
Share on other sites

А относно яденето - всичко зависи какво искаш да постигнеш. Искаш плочки и мързи те да правиш скандално кардио - няма да ядеш ориз и картофи. Не искаш плочки - яж, квот си искаш. Това ми е новата политика в живота. :lol:

Link to comment
Share on other sites

От де такава мотивация?Нова приятелка?!.. :smile1:

Или просто осъзната грижа за здравето.

Второто. Пък и знам как изглеждам когато тежа 71-72 и когато тежа 80-81 и се харесвам повече, когато тежа 72 :).

Link to comment
Share on other sites

Аз оня ден като казах, че от 115 съм на 95, една позната щяха да и паднат очите...Ама 80 гоня, да го еба...Пък съм заковал на 95...

Link to comment
Share on other sites

За година и половина. Не съм идиот. Плуване, малко бягане, много ходене.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично постигнах компромис със себе си - няма да направя фаянс, ама и напълно да се лишавам от някои дребни житейски удоволствия :) Като дюнерче веднъж-дваж месечно, по някакви сладки хави на ден и т.н. Гарнирано, разбира се, с доста движение :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също не се боря да ставам Аполон Делфийски. Искам да се вкарам само в нормална форма. Щом се вмествам вече в L размер  :laughing: Тия дни мисля да си купя пудовка за забавление. В комбинация с катерене, плуване, ходене и чат-пат пещери, смятам, че е доволно.

Link to comment
Share on other sites

16. Класическа. Нямам нужда от повече :) Трябва ми за забавление, както казах.

Link to comment
Share on other sites

А най-добрата мотивация  е да си сам, зарязан, заебан и да знаеш, че в самотата се крие личното ти съвършенство и величие като индивид можеш всичко :D :D :D

Ко!? Ньее.....

В 99.99% от случаите това е кредото на нърдовете, което ги крепи да не си прегризат сами вените. ;)

Сметай!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...