Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Начи, дън'съ присниявъти, Стефчо е добре, оказва се че няма комп...  :laughing:

 

Сега остава да разберем какво става с Момчил.... :grin:

 

Тази вечер разбрах окончателно, че НЯМА удобен момент детето да ти бутне и строши чашата с червено вино и да предизвика около час "весели" емоции...  :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Tова е ако ти пука дали ще се нацапа нещо. Само да не стане на парчета чашата другото не е никакъв проблем. Най-много да изхвърлиш покривката и някоя дреха :)

Link to comment
Share on other sites

Сега остава да разберем какво става с Момчил.... :grin:

Кво искаш да става? Затънал съм в бачкане и на всичкото отгоре се занимавам с разни правни глупости и сложни преговори, от които ми пуши главата. Мисля си като приключи всичко да си вдигна шапката за една седмица на Хаваи. :)
Link to comment
Share on other sites

Крайно време е - явно твоят проблем е далеч над стефчовия  :laughing:

 

Гледам и с голф постижения не си се хвалил цяла година....

Link to comment
Share on other sites

Крайно време е - явно твоят проблем е далеч над стефчовия  :laughing:

 

Гледам и с голф постижения не си се хвалил цяла година....

Аааа, рано е за голф, още ски сезона не е приключил. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Викаш още не е ясно, лятото кога ще е тази година - дали вторник, сряда или четвъртък :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ще тролим един колега. Издирвам линкове на сайтове с брутални гадости :) Може и на ЛС, за да няма наранени души :)

Link to comment
Share on other sites

Деде, ти си един път бе човек.

Човека пита за сайтове с разрязани пениси и жени с по една гърда, а не за пърдящи възглавнички и дъвки с чесън.

Link to comment
Share on other sites

Деде, ти си един път бе човек.

 

Човека пита за сайтове с разрязани пениси и жени с по една гърда, а не за пърдящи възглавнички и дъвки с чесън.

Хабер си нямам за какво пита. Каза че иска да тролят някак, а в онзи магазин има и разни смърдящи истории, изкуствени лайна и какво ли не. За мен и онези са достатъчно гадни..

Link to comment
Share on other sites

АХХАХАХАХАХ нимоа.Паднах от стола :D

 

Ти, младеж, си паднал от клона...

 

Хабер си нямам за какво пита. Каза че иска да тролят някак, а в онзи магазин има и разни смърдящи истории, изкуствени лайна и какво ли не. За мен и онези са достатъчно гадни..

 

Ми що ДА ФЪК се обаждаш тогава??  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Оставете го дедо. Той е невинен и не си е доспал.

Иначе се изумявам как е възможно след като току-що си изпущал къртицата из дупката, срещнал си се с Наско СЕРАков, издрусал си доста добре крушата и 5 мин. след това пак да ти се досере!?!?! О, диария, срещаме се отново! :moon:

 

Айде по този случай по-здрав!

Link to comment
Share on other sites

Ми що ДА ФЪК се обаждаш тогава??  :laughing:

Щото не мога да чета мисли като теб. Казах какво съм разбрал и защо съм се обадил. Толкова беше обяснил той - толкова разбрах аз...

Link to comment
Share on other sites

1932452_469567276499435_608721424_n.jpg

 

Ей това е за критиците, дето много говореха какво и е било окото, а момичето имаше ечемик, но ви се радвах на глупостите. Искам да чувам как пляскате с две ръце, а не да бъркате по дюкяните :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Може би ако беше намерил нейна снимка примерно с приятелка в кафене или нещо подобно където се снимат с телефона, където е в сравнително естествен вид би било по-добър аргумент, а това е снимка от фотосесия след грим, прическа и най-важното пипано с фотошоп

Link to comment
Share on other sites

И САМ ВОИНЪТ Е ВОИН  :laughing:

Чефо не може да разбере, че просто някои хора не ги кефи тая уруспия и това си е. Ама нали я познава човека и тя е най-най :)).

 

В тоя ред на мисли - на косъм бях да потроша на Галя колежка. Дотук бяхме с КУРфура.

Аз карфура го отписах преди 2 години, когато ми се направиха на чок отворени заради една кана-миксер, която първо че беше със счупено краче (което преглътнах), но второ - спираше да работи след 3-4 мин. пасиране. Отказаха да ми я заменят, бяха големи скандали, отделно че жената на информацията се държеше ужасно. Заради тази случка ходих и до КЗП, ама и те излезнаха едни "компетентни". Та така - заради този 30-левов пасатор ме изгубиха като клиент.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...