Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Страшни сте професори обаче... Аз пък миналата седмица от събота до сряда свалих 4 кг без да си мръдна задника - ХА сега де!  :laughing:  :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Страшни сте професори обаче... Аз пък миналата седмица от събота до сряда свалих 4 кг без да си мръдна задника - ХА сега де!  :laughing:  :laughing: :laughing:

Ти ли, ве.... Гугинце такова :grin:

 

Вервам, че осмиваш Болен с постването на тази... благосклонно да я наречем - статия.... Инак...
Link to comment
Share on other sites

Яз ва!  :laughing:

И черепчето ти вече няма да е така кръгло, а циците ти така напращели!? Ще те разлюбя, Евдокио!
Link to comment
Share on other sites

О, Буратино, стегни се малко...  :effemine2:

 

За мен +/- 4кг за седмица са детска игра.

Викаш... Едно изакване и те ти ги -4 кила, нали :lol:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност винаги съм се учудвал на издръжливостта ти от 15 бири преди изпикаване... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти нали си имаш фирма уе.Атанасе успех :) Аз се си търся,но с тоя университет няма как да работя на нормално работно време.Ясно,че може да пропускам ама ще завърша баш никога по тоя начин :( Та за това се и отказах да търся макар,че сега се появи един стаж за QA,но сигурно пак ще е с нормално работно време :( 

Link to comment
Share on other sites

Аз и сега си имам хубава работа. Проблемът е, че колегите ми са мърди, а на мен ми писна на върша работата на още двама.

Link to comment
Share on other sites

Дали ? Ела да видиш ква паплач има от Кюстендил,Търговище и кви ли не села други :D Ем тъпи,ем и със самочувствие до небето ;)

Ясни са ми. Не са толкова надути.

Link to comment
Share on other sites

Не казвам, че е лесно, но думата "невъзможно" е доста пресилена.

Зависи от човека като цяло..... От скромния ми опит бих казал, че за мен няма перфектна работа.... Всичко омръзва рано или късно щом се превърне в някакво еднообразие... А това със сигурност става. И дори в началото да съм въодушевен, с времето ми става все по-тягостно. Работил съм и в динамична среда, в офис, вкъщи. Всичко е до време.

Link to comment
Share on other sites

Ясни са ми. Не са толкова надути.

Емии ся квито има :D Ама пък и те половината са някви както казах със сабочувствие,че са най-красивите на земята и че ще ги огрее някоя мутра :lol:

Link to comment
Share on other sites

Зависи от човека като цяло..... От скромния ми опит бих казал, че за мен няма перфектна работа.... Всичко омръзва рано или късно щом се превърне в някакво еднообразие... А това със сигурност става. И дори в началото да съм въодушевен, с времето ми става все по-тягостно. Работил съм и в динамична среда, в офис, вкъщи. Всичко е до време.

И после какво? Отказваш се и сменяш попрището? 

 

Работата човек трябва да получава някакво удоволствие от това, че я върши. Не може винаги и всичко, което правиш да ти е приятно - работа е все пак, но трябва да има и моменти, когато да си доволен и горд от себе си какво си свършил... в противен случай по-хубаво си търси ново занимание, защото ако се чувстваш като каторжник през 8 часа от денонощието е някакъв ужас... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...