Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе ква е тая тъпотия, че не пускат гребци на Гребната?

 

И на какво попаднах! Все още се моля някой да ми каже, че е колаж.

 

1798127_10203240227470288_1809916760_n.j

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако кацнат озвънземни хомосексуалисти, тия от Атака ще си боядисат банерите в розово, ще привлекат Евгени Минчев и Азис към партията, ще приемат Сциентологията и ще започнат да плюят по Русия.

 

Егати дупедавците. Чак е смешно. Като някаква на скоро зарязана девойка са, която се хвърля на всеки, който и намигне, за да си гали разбитото его.

Link to comment
Share on other sites

За озвънземните може и да го направят, ама за извънземните, никога! Първо щото всичките са дълбоко вярващи православни и второ щот те в извънземни не вярват ;)

Link to comment
Share on other sites

И създаде Бог мъжа, после създаде жената.
Стана му тъжно тогава за мъжа
и му показа как да си вари ракия...

.... и когато на другия ден се събудиха двамата 
на масата пред празните бутилки, 
реши че това е твърде хубаво и създаде махмурлука.....

.....но за да не кажат, че е прекалено лош - реши: Да бъде шкембе чорбата и бирата.

Link to comment
Share on other sites

Стоя си и си мисля, че нямам познати, които да се оплакват от тъстовете си. Ей го и моя - голям пич е. Защо жените като остареят вместо да помъдряват стават едни заядливи или най-малкото досадни? Един не познавам да каже "моята тъща е много добра". Единствените, които не се оплакват са такива като мен, дето почти си нямат взимане-даване с тъщата. И не говорим нещо да ги тресе критическата ами доста след това. Ужким човек като остарявал и помъдрявал ама явно при жените е малко по-различно.

Link to comment
Share on other sites

То жената не е като човека...

А украинците какъв си го самонатресоха, сурав и курав, като приеха всички условия на МВФ... А, и приватизацията на нефто и газопреносната мрежа щях да забравя....

Link to comment
Share on other sites

Тя затова е добра. Щото ще се уплашиш и зарежеш щерката. Подпиши ти, пък да видим тогава :evil :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Стоя си и си мисля, че нямам познати, които да се оплакват от тъстовете си. Ей го и моя - голям пич е. Защо жените като остареят вместо да помъдряват стават едни заядливи или най-малкото досадни? Един не познавам да каже "моята тъща е много добра". Единствените, които не се оплакват са такива като мен, дето почти си нямат взимане-даване с тъщата. И не говорим нещо да ги тресе критическата ами доста след това. Ужким човек като остарявал и помъдрявал ама явно при жените е малко по-различно.

Всяко крайно мнение рано или късно се оказва погрешно. :) По правило и жените постоянно се оплакват от свекървите си, а аз с моята се разбирам перфектно. Винаги има изключения или по-скоро различни хора, характери, ситуации...

Link to comment
Share on other sites

Всяко крайно мнение рано или късно се оказва погрешно. :) По правило и жените постоянно се оплакват от свекървите си, а аз с моята се разбирам перфектно. Винаги има изключения или по-скоро различни хора, характери, ситуации...

А, аз щото статистика водя и някак стигнах до горните изводи :P

Link to comment
Share on other sites

От известно време се чудя дали да си купя това. Не съм се засилил, още съм доволен от Нокиа-та, просто си се чудя. Че има хубави параметри, а не е кожодерски.

Link to comment
Share on other sites

От известно време се чудя дали да си купя това. Не съм се засилил, още съм доволен от Нокиа-та, просто си се чудя. Че има хубави параметри, а не е кожодерски.

И аз. Точно сега пак му преглеждах ревюто, щото моя скоро май ще има близка среща със стената

Link to comment
Share on other sites

И аз. Точно сега пак му преглеждах ревюто, щото моя скоро май ще има близка среща със стената

Аз не съм сигурен защо очакваш нещо по-добро от този.

Аз проблеми с моя One X съм нямал до сега.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кое е по-странно/страшно - да си оставил заключено и да се върнеш на отключено или да си оставил отключено и да се върнеш на заключено.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кое е по-странно/страшно - да си оставил заключено и да се върнеш на отключено или да си оставил отключено и да се върнеш на заключено.

Ъъъ.... Зависи къде е жената.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм сигурен защо очакваш нещо по-добро от този.

Аз проблеми с моя One X съм нямал до сега.

Става въпрост Desire-a, вече взе да дава грешки и да губи обхват, което леко ме афектира

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...